17064






  • Danny
    #471
    A géped abszolúte megfelelő. Én vágom egyébként hogy a DC-nek nagyobb a gépigénye mint a BF-nek, nade nem ennyivel. Valami szar van a levesben a DW-n sztem.
  • Borg
    #470
    Nekem meg ez:)
  • AirborneRanger
    #469
    És a "közel kerül hozzám egy mozgó jármű akkor qrvára beakad" is a lag miatt van? A gépem az jó a játékhoz?
  • Danny
    #468
    Nem a helikopter hülye hanem laggolsz. Nálam ugyanez a probléma ezért nem járok fel mostanában DW-re.
  • AirborneRanger
    #467
    Vki megmondhatná nekem mér van az ha elkezdek lőni a heli vel, akkor elveszi a gázt és a lövések után mindig lezuhanok. Esetleg a lag miatt? Meg ha közel kerül hozzám egy mozgó jármű akkor qrvára beakad. A gépem:1.7 celeron, MSI845PE MAX, 256MB DDR2100, GeF4 Ti4200 128MB 4X, meg 384-es ADSL. Vki helpejjen please!
  • AirborneRanger
    #466
    a parncsikonjával indicsd el (desert combat)
  • traXion
    #465
    mert krekkelt, összes krekkelt kidob a vinfosba ha modot aktiválsz, nincs megoldás!
  • traXion
    #463
    biztos ebben van az a sok benzin.... :D
  • traXion
    #462
  • traXion
    #461
    Ilyen mikó lesz? :D


  • AirborneRanger
    #460
    Aug 15.
  • AirborneRanger
    #459
    Szerintem ilyesmi dszipp mg42-essel már van a bagdadi őályán nem ??
  • traXion
    #458
    kicsit dadox nem? :D
  • TheGOro
    #457
    hupsz "hozzáfogott fogott" :)))
  • TheGOro
    #456
    Na akkor péntek lévén csapjunk 1 kis hírösszefoglalót:
    Az elmúlt 5nap DC hírei:

    +Hamarosan itt a 0.39! - A fejlesztő csapat jelenleg tükörszervert keres, és várják a szervert biztosítani tudó személyek jelentkezését, az [email protected] e-mail címen. Elvárás, hogy a szerveren megtekinthető legyen a letöltések száma. Így elképzelhető hogy már a jövő héten letölthetővé válik a 0.39 /további infó www.desertcombat.com /

    + A Trauma stúdió új tagja- Goetterfunke, az Eve of Destruction tagja(vezetője) csatlakozott a DesertCombat csapatához, és rögtön hozzáfogott fogott a következő kiadáshoz!

    + Civil járművek - kuksizzátok meg az 1ik új mappon található civil járműveket...


    Lada powa:

    Toyota terepjáró:

  • AirborneRanger
    #455
    Nem lehet,hogy az a10-es nyikorog? Mer nagyon vonyíít!
  • AirborneRanger
    #454
    A rücskös mindenit hogy pont ezt a képet tetted be amelyiken ott virítok 1 kemény fraggel? Kellett ez? Heeeee??:P
  • TheGOro
    #453
    1 emberke névszerint mocskosgeci
  • Hamed
    #452
    Szép:)) De látom itt is intelligens nevekkel játszanak az emberkék...
  • TheGOro
    #451
    Huhuhú de jót játszottam a kedvenc mappomon :)))
    GOro powaaa
  • TheGOro
    #450
    Az A10-nek tényleg durva hangja van, aminek az előnye /legalábbis ha ellen ül benne / az hogy jó messziről is lehet hallani ha közeledik, és tudhato hogy bombázás lesz tehát, gyorsan fedél fölé kell hajtanom ártatlan fejemet...
  • Hamed
    #449
    Ja, meg azt hogy lehet beállítani, hogy a spawn képernyőn kiírja, milyen kasztből hányan vannak a csapatomban??
  • Hamed
    #448
    Nah, csak letöltöttem én is:)) Hát...

    Eddig egyedül a Su-25-be szerettem bele, a többi gépet egyelőre hanyagolom. Az A-10-nek télleg ilyen idegtépő hangja van, vagy nálam van gond?

    Ami elég furcsa volt, az az hogy a tankok nyílegyenesen lőnek... Így hogy lőjem őket seggbe szemből?:)) Meg majd mindenki AT-vel, vagy heavy assival nyomul. Egyelőre tanulgatok külföldi szervereken, aztán majd jövök.
  • Petko
    #447
    nem mindhez, de ebben igazad van. az elso számú ok viszont fennáll
  • traXion
    #446
    de ahhoz eredeti BF kell nem?
  • Petko
    #445
    ezt már több ezren kérdezték, de nem lessz a dw public mert külföldi sávszélt nem használhatom. Másrészt meg akkor mi értelme, ennyi erővel ott egy csomó osztrák meg német dc szerver amin ugyanennyi a ping
  • traXion
    #444
    megy az :D
  • HBA Danny-meló
    #443
    Nekem pl. nem hiányoznak a külföldi seggfejek. Gondolj bele, hogy neked is minden anyázásodat angolul kéne beírnod ;)
  • traXion
    #442
    Petko nem teszed publicra a szervert, szerintem sokkal többen lennénk rajta, nem árt a vérfrissítés :D
  • HBA Danny-meló
    #441
    Hát igen, mostanában már mindenki fél óra gyakorlás után elvezeti az AH-t. Bezzeg az 1.2 idején még érteni is kellett hozzá. Emlékszel milyen volt? Mindegy én azért még egyből kiszúrom, hogy ki a veszélyes és ki az aki 100m-es sugarú kört képes csak belőni. Ma este felmegyek DW-re az tuti. ;)
  • Borg
    #440
    Na az emlegetett szamár:) valami weasel gyerek...

    Én csak tankkal nyomultam, az meg mindig kivárta az apacsát, aztán 20 rakétával kilőtt nagy nehezen, és még járt a szája. Lelámázom, erre ilyet mond nekem: tanuljak meg repülni inkább én is:)
    LOL
    Mondom pici fiu en felszallok neked veged mint a botnak, és annak 2 vége van.
    (már ha valaki szembetalálkozott velem még az aktiv PTs korszakomban az tudja miről beszélek, ha alám repcsi kerül:)
  • Danny
    #439
    Majd ha már 2-vel kitudják szedni ;)
  • Borg
    #438
    Na az AH60 picit más téma...
    Igazából kezdem megutálni a helikopteres témát, mert minden kezdő alma attól naffiú, hogy az apacsból 40 rakétával le tud szedni 1 tankot...
  • Danny
    #437
    Velem a héten már nem találkoztok egyik szerveren sem, mert a sima BF-ben is csak 8 fps-t mértem este. DC-ben ez kb 2 lenne. Kicsit széthullott a rendszerem, hétfőn fogom felrakni az egész szart újra. Pedig tegnap szívesen felmentem volna, olyan jó volt látni, hogy több mint 20 ember van fenn. Fájt is a szívem nagyon :( , de jövő héten jövök :)
  • TheGOro
    #436
    jajajaj jól beszélsz Borg AH60 powa
  • Borg
    #435
    Na ez a bocage jo volt most:)
    Csak az a baj, a 20emberből néhány alma is volt...
    Meg a csapat nem szuperált igazán. Ott téptem a számat, hogy támadjanak már, de mindegyik csak dekkolt valahol, és várta hogy az ellenség menjen hozzá. Közben persze el is foglalt mindent a másik...
    Na de végülis nyertünk, mert jobban apritottuk őket, mint a ticket:)
  • Borg
    #434
    Baj csak abból a szempontból, hogy az XPnek több felé kell keresgélni a swappoláshoz.
    A méret pedig azért nem jó ha nagyobb, mert az XP hajlamos előbb swapfileozni néha, mint hogy a fizikai memóriát használná. Igy ha nagy a swap, az lassabb...
  • TheGOro
    #433
    Én nem gondolom semmiből, nekem is mondták...
  • HBA Danny-meló
    #432
    Nekem 4 partícióm van. A C:\-n van egy Win98, a G:\-n az XP, és van egy E:\ és egy F:\. A swap-ok meg úgy vannak, hogy van 500Mb a C: q-n és 500Mb a G:\-n. Baj, hogy nem egy partíción vannak? És az probléma hogy több mint 768?
  • Borg
    #431
    A particio nem egyenlő a HDDvel.
    Tök mind1 hány particiod van egy HDDn.

    Ha viszont van egy plusz winyó is a gépedben, akkor azért arra rakd a swapfilet, mert ott nem a rendszerwinyót terheli a swappolás -> gyorsabb.

    Pl nekem a 80as 3 felé van osztva, ebből a 3ból tökmind1 hova rakom a swap filet. Amúgy nekem 512MB ramom van, és 1 768as swap file a C-n, ahol a zixpé is van.