17064






  • uk74
    #15504
    Uj Xp másik Tüzfal pb frissitve
  • Beers
    #15503
    Frissítette a pb-t a progi?
    Tűzfal?
  • uk74
    #15502
    Nah inkább leirom :RESTRICTION:Service communication falure:PnkBstrB.exe initalization failed
  • uk74
    #15501
    ööööööö azszem ürhajó vok
  • uk74
    #15500
    [IMG][/IMG]
  • uk74
    #15499
    Nah ezt L-ba....tam
  • uk74
    #15498
    Hali hát ez az én bajom[IMG]http://[/IMG]
  • Beers
    #15497
    Szia!
    Valóban rég láttalak szerveren :(!
    Próbáld meg a Zolly noob által ajánlott progit!
  • Zerénd
    #15496
    Üdv Juká! Rég láttunk erre tényleg. Én is csak olvasgatni jövök ide, hogy mit mafláskodnak össze a vérlámák.

    Pb frissitéssel bf2-nél is problémák voltak a hétvégén. Mondjuk én nem próbáltam. Progit használok, ami automatikusan frissit.

    No innen szedd le a progit , és csak egyszer kell telepíteni meg manuálisan lefrissiteni. Utánna hozzá sem kell nyúlni.


    Ja és nagyon sok pb-s játékot kezel. Pl bf1942 és a bf2 is.
  • uk74
    #15495
    Dicsértessék.....
    most hogy már kicsit régen irtam ide (2007. feb. 03. 08:18)
    gondoltam felnézek és 1 kis segitséget kérek
    elökerült a BF-em felraktam (ugy ahogy a nagykönyvben irva vagyon)
    Punkbustert frissitettem!!!!!
    Kimegyek játszani és nem tellik bele 2 perc ugy ba....t ki hogy a lábam nem érte azota se a talajt
    valami pkbstrb pkbstra baja van valakinek valami ötlete?
    ha holnap otthon leszek rakok be képet is
  • zebrock
    #15494
    az hogy szar az egész,a multkori bérelt szerver 5 hónapig ment (addig fizettem) egyetlen lerohadás nélkül. ez minden nap 1x minimum lerohad :( külföldröl instabil (ugráló ping , mondjam még ? :)
  • Penge VM
    #15493
    A magyar laggolt. Mi a gond vele?
  • zebrock
    #15492
    melyik ? a német vagy a magyar szerver ? a helis az hamburgba van,sose laggol nekem,az anti helis meg pesten. utóbbi nem hiszem hogy megmarad,mert rohadt sok gondd van vele :(
  • Wreck86
    #15491
    oks,azért köszi!
  • Penge VM
    #15490
    Ezt erősíthetem.
  • Beers
    #15489
    Tegnap kibaszottul lagolt a szerver :(!
    Szinte játszhatatlan volt!
  • zebrock
    #15488
    nem tudom hogy kell képet berakni,de nálam simán megy még a berlin is coop-ba minden gond nélkül. 2.01 server manager-t használva.

    Beers: most lett szabad gép,ezt mondtam,nincs még otthonom :( , de eddig legalább sörözgettem :)
  • Beers
    #15487
    Nem jöttél, pedig szét akartalak zúzni valami helis szerveren :D!
  • Wreck86
    #15486


    na,ezt a hibát írja ki,mikor pl berlinre szeretnénk changelni.mintha nem találná.
  • Wreck86
    #15485
    ühüm,szóval ezt a 3at kell ebben a sorban feldobni.mert tök érdekes a szitu: dc-s mapok conquestben mennek,de a bfes mapok még abban sem,tehát dc conq berlin nyetwork. olyan mintha nem találna a mapot.mindjárt kérek tőlük a hibáról képet,hogy mit ír ki.azt feldobom.
  • zebrock
    #15484
    ezzel biztos semmi gond,nekem a próbaszerverem ez, win alapú,simán tok kapcs. , és mindenki más,az alab bf-nek is a battlefield_1942_server_v1.6.19 és a battlefield_1942_server_incremental_patch_v1.6_to_v1.61b -nek kell lennie.(tüzfal eng.) :)
  • Wreck86
    #15483
    oks köszi,akkor "desertcombat_0[1].7n_full_server_install" ezt kell megkeresniük,de asszem talán ez van,s ennél van gáz:(
  • zebrock
    #15482
    van,desertcombat_0[1].7n_full_server_install , DC_Final_Server , ezen a néven meg is találod öket,van coop hülyeség is benne. ma má nem reagálok bocsi, most indulok, holnap jövök ujra. remélem segitett. a finalt nem is kell feltenni, az egy köcsög mod buziknak :)
  • Wreck86
    #15481
    Halihó!

    DC Server Windowsra olyan ami működik van?:)és persze a legfrissebb.mert haveromék próbálnak lanra csinálni,van direkt rá egy gép,csak feltették,és pl berlin coop-ra áttéve kiírja,hogy nincs iylen modban a berlin :S

    vmi fix van rá?
  • Beers
    #15480
    Küldhetnél egy kis söranyagot :D!
  • zebrock
    #15479
    nyugodt légy benne,megmutatom mi a Magyarok uristene ... (ha addig kibírom)
  • Penge VM
    #15478
    Áááááá, de jó lenne elmenni oda... Nem dolgozni, hanem inni.
  • zebrock
    #15477
    Jah Beers, a sörfeszten dolgozom per pill. 2 hónappal elötte megkezdödik az építkezés :)
  • Beers
    #15476
    Kabbe b34 ;)!
  • zebrock
    #15475
    látom elég nagy pangás van,de nemsokára lesz fix címem,már láttam a lakást,meló is talá megmarad,aztán újra tudok rendesen jönni. több mint 5 hónapja élem ezt a hontalan életet :) tök má kivan néha. rohadt jó sörök vannak viszont itt, :D
  • Beers
    #15474
    jah :(
  • zebrock
    #15473
    boooooo , tul nagy a csend :)
  • Penge VM
    #15472
    Okzsoké!
  • zebrock
    #15471
    Geri,monnd meg lecci belanak,hogy csinalja meg mar a forumot,mert meg üzenni se tudok,megint nincs netem.Te olvasod csak a hs-böl ezt,remelem:) üdv a CoR-nak is egyszer majd megjelenek.
  • Wreck86
    #15470
    legjobb sztem,hogy pl várososnál kivetted helit,és "jeep"eket tettél be,de ez egy inf véleménye:)
  • zebrock
    #15469
    köszi :)
  • Wreck86
    #15468
    Egész jók a módosítások Zeb,kb azok amiket anno megdumáltunk:)
  • zebrock
    #15467
    PenGeri :) gyere ts-re minél hamarabb,ha olvasod ezt,köszi,z
  • Beers
    #15466
    Akkor b34 :)!
  • zebrock
    #15465
    en most kezdem :)