17064






  • Valen
    #1368
    A legfontosabb a keigyenlített erővisz a páylákon, ezért megprópáltam ÉN ez alapján szavazni, függetlenül attól, hogy sivatag vagy tél vagy erdő a pálya környezete.

    A "déj2" és "déj3" változatokat énis elfelejtettem megemlíteni, de ahogy PETKO és BORG is írta tényleg bele lehetne veni.
  • Borg
    #1367
    Hát ezen téptem a szám itt 2 napig a szavazás előtt, hogy irjátok meg mik vannak.

    Btw, szerintem ha a bocage úgy jön ki a szavazásból (márpedig úgy fog, úgynézki) akkor az összes deriváltját Day2-3 berakhatod, tuti jók lesznek azok is.

    btw, szerintem nem kellene ennyire görcsösen venni az alap bf mapokat, nincs itt egy olyan ember, aki jártas a pályaszerkesztésben? Átirhatná berlint más névre, meg omahát is, aztán máris jó.
    Szerintem nem kell annyira ragaszkodni a "Desert"-hez, sokkal inkább a modern harci körülmény ami döntő.
  • Petko
    #1366
    dw.unisoftnet.hu n is van link
  • DonPapa
    #1365
    és hol lehet szavazni ?
  • Petko
    #1362
    ja még hozzáfűzném, hogy az elalamein és bocage day2 és day3 at sem szabadott volna kihagyni... aki nem tudná a day 2 azt jelenti hogy repülők nélkül, szárazföld + heli vel kell nyomulni, a day3 meg csak szárazföld... ezeken nagyon jó kis tank csatákat lehetne nyomni.. a no fly zone day2 t pl mindenki leszavazta, pedig szerintem gőzük sem volt róla mi az
  • Petko
    #1361
    ja evvel egyetértek, viszont az fáj hogy ilyen mapokkal (berlin, omaha, market garden) belecsúnyítunk, ami a maradék modern háborús hangolatot is elveszi belőle. Ezek nagyon nem illenek bele a sivatagi harcba, meg a modern amerikai fegyverek vs. iraki orosz cuccok csatájába. Arra is kiváncsi lennék mire gondoltak azok éppen amikor beikszelték pl. az omahat, mert ott teljesen érthetetlen mit csinálnánk, ugyanis hajó van rajta meg gyalogosok, elvétve néhány humvee, meg brdm, de gyakorlatilag ugyanaz mint a sima bfben csak dcs player skinekkel meg modellekkel.
    Ha infanty kell szerzek dc be illő infantry mapokat (a weapon bukers, al khajif és a 2 bashrah az mind pont ilyen), pl ott a custom bagdhad, de az isten szerelmére aki ikszel valamit gondolja már át hogy mi az és hogy tudunk ott dczni... meg ne ikszelje már be azokat a mapokat amikről még életében nem hallott
    Az én preferált mapcyclem az össszes gyári DC s (ezeket igyis úgyis berakom), és a bf ből a sivatagosak..
  • Cobra.
    #1360
    Tankcsatára ott az Eastings, vagy Bocage day 3, El Alamein day 3
  • Borg
    #1359
    Engem például már kifejezetten irritálnak a helikopteres mapok, nincs egy jó map se, ahol pusztán tankcsata, vagy infantry csata lenne, mert a légierő sokszor elront mindent...
    Szóval szvsz igenis kell infantry map is...
  • Yan
    #1358
    Mi szeressük ;)
  • Cobra.
    #1357
    NEM SZERETEM AZ INFANTRY MAPOKAT !!
  • Borg
    #1356
    Nevezzük át baghdad-ra aztán kész:)
  • Lemming
    #1355
    Berlint a népnek!!!

    Én szeretem... igaz még jobban be lehet szorítani amikat, de ki lehet azér törni...

    Guadal viszont nem tetszik... Gazalát unom, de azt is tudom mennyien szeretik.... Bocage ok... Bunker/Bashra stb mapok szépek és jók...
  • Borg
    #1354
    Ha most megnézitek a szavazás eddigi állását, szépen kezd azért egy -nem is olyan sok tagú- mappack körvonalazódni, amit az emberek akarnak...
    Szóval szerintem tudunk majd rangsorolni!
  • Danny
    #1353
    Hat nagykepusegre sincs sajnos :)
  • Cobra.
    #1352
    Mi bajotok a Guadalcanallal ?
  • Borg
    #1351
    Max csinálunk egy szűkített szavazást a mostani nyertes mapokból is.
    Ez az első válogatás mondjuk.
  • Borg
    #1350
    bf1942files-on van egy new berlin for desert combat nevű map, az nem lenne jó berlin helyett? Csak ezért raktam be.

    +van guuadalcanal for desert combat nevű map is van.

    De ezért irtam oda, hogy mindenki nézzen utána, mire szavaz.

    Az emberi hülyeség ellen viszont nincs orvosság...:)
  • Danny
    #1349
    Irak na. Tudom hogy a Reistag elotte leegett mielott belekotne valaki :P
  • Danny
    #1348
    Egyebkent nem ertem mi bajotok Berlinnel? Azon kivul hogy semmi koze irkahoz, semmi baja. Nincs az utcan hogy Magnussen strasse vagy ilyesmi. Sot meg a Reistag (asszem igy irjak) sincs a palyan. Szoval csak a nevevel lehet bajotok. Valaki irja at a palya nevet azt csokolom. Egyik legjobb palya.
  • TheGOro
    #1347
    Én is szavaztam!
    Szerény véleményem szerint csak az igényesebb DC-s mappokat kéne berakni, BF-es mappokat 1általán nem, vagy csak egy-kettőt. Én már Gazala-t és Bocage-t is túlzásnak tartom.
  • Valen
    #1346
    Jó, mert ha jól emlékszem akkor nem szavasztam rá :)
  • Petko
    #1345
    régebben volt, de csomóan anyáztak miatta... ugyanez volt guadalcanal miatt is
    most meg sztem csomoan csak mindent beikszelnek az oldalon annelkul is hogy jatszottak volna, vagy elkepzelnek milyen lenne dczni azon a palyan
  • Cobra.
    #1344
    Van helyette Lost Village meg Weapons Bunkers, ugyanolyan infantry map mindkettő
  • Valen
    #1343
    Miért volt BErlin DC-ben????
  • Petko
    #1342
    nemtom még, majd eldől
    de visszatérve, most megnéztem, és az a gáz hogy csomóra ugyanannyit szavaztak, és ténleg csak azt lehet belőle kitalálni melyikek amik egyáltalán nem tetszenek.. de én nem akarok ennyi nyertest, csak 5-10 map legyen amire egyértelműen többen szavaznak mint a többire.
    Ja és vannak amiket egyszerüen nem értem miert szavaznak, és nem is fogom berakni. pl berlin micsoda ökörség már dcben.. egyszerüen nem hiszem el hogy ezt valójában ennyien akarják, mert annak idején is csomóan szapulták amikor bennvolt
  • Borg
    #1341
    Egyébként, ha a szavazás véget ér, az első hány map kerülhet fel a szerverre?
  • Borg
    #1340
    A lényeg szerintem, hogy ami nem tetszik egy embernek, azt nem jelöli be, nem kap annyi szavazatot.
    Tehát annyi mindenképpen kiderül, higy mely mapokat NEM akarják az emberek:)
  • Petko
    #1339
    frankó, de azért szeritnem le kellett volna korlátozni bizonyos számú jelölésre, mert így csomóan bejelölnek egy rakás mapot, néhányan meg csak a szerintük legfontosabbakat...
  • Borg
    #1338
    Ha nem ismertek valamilyen mapot, inkább nézzetek előbb utána a neten, mielőtt leszavazzátok!
  • AirborneRanger
    #1337
    Énis
  • atee
    #1336
    Na szavaztam!

    U'42.:.Pampalini
  • Borg
    #1335
    SZAVAZZATOK BANYEG :)
    (HUN):Főoldal/Szavazás>

    Megfontoltan elolvasni az infókat, majd átgondoltan szavazni.
    Minden map benne van, mert lehet hogy jön ki kompatibilis verzió belőle, és akkor ez jelzi, hogy van igény rá.
  • Valen
    #1334
    Persze ha tusz működőröl és elérhetőséget a letöltéshez, azis járható út
  • Valen
    #1333
    Jelzem, hogy a Battle of Brittain map DC-s változata V1 és V2 nem működik, úgyhogy azt ne tedd be a leendő listába.
  • Borg
    #1332
    DCM Quarry
    DC Bora
    DC Lost Jungle
    Walk Like an Egyiptian
    Baghdad intl Airport
    Road to Basra
    Umm Quasr Harbor

    Ezeket tettem hozzá még eddig. Délig várok még map javaslatokra.
  • Borg
    #1331
    btw, probléma volt valamelyik mappal? (kompatibilitás?)

    Amelyek problémásak azokat kivegyem, vagy benne hagyjam, hogy egy jövőbeli új release esetén tudd hogy van rá igény?
  • Borg
    #1330
    Ennyire nem akarom agyon bonyolítani a dolgot...
    legfeljebb annyit kiköthetek, hogy min 5-öt meg kell jelölni, vagy hasonló.

    Ezeket amiket irtatok berakom, meg még amik délutánig előjönnek.
    Aztán beinditjuk a szavazást.

    Egyébként közben is lehet bővíteni a szavazást, új opcióval, csak akkor ugye a kuki+ipban miatt aki már szavazott, az arra nem tud...

    Inkább ha még előjönnek custom mapok, akkor azokra lesz egy új szavazás is.
  • Petko
    #1329
    ja és szerintem mivel ennyi map közül kell választani, lehet hogy az jobb lenne, ha egyszerre mondjuk 5 öt kellene kiválasztani
  • Petko
    #1328
    hát már nem sokra emlékszem.. még ugye volt customban a DCM_Quarry, meg ugye a bf1942files.com on lehet még customokat találni amiket még én se láttam, pl DC_Bora stb.
    Azt javaslom hogy rakhatnál pl egy egyéb formot is be, ahol lehet új szavazható tagokat berakni. (aki meg marhaságot ir bele, azt bannolom a rögzített hostjával a szerverről:) )
  • Valen
    #1327
    Walk Like an Egyiptian
    DC Lost Jungle

    Továbi mappok a bf1942files.com-ról:

    http://www.bf1942files.com/