17064






  • Beers
    #15984
    Itt!
  • gabber a hun
    #15983
    mióta megjelent a DC azóta nem változott a véleményem, hogy ez kurva fasza :D má bocsánat

    és most mivan lessz(franko) décés mod bf2höz? vagycsak lehetséges hogy lessz? :D
  • Beers
    #15982
    Marad ott, mert ott nem tudnak a modik baszogatni!
  • zebrock
    #15981
    1 ide minusz , a fejem már kaputt :)
  • zebrock
    #15980
    Beers , rakasd át ide a desert conflict totyikodat ide , mert a sajátba nem tetszik :) meg talán többen is olvassák. Összedobtuk a tesztszervert meg az első próbák is megvoltak. Van vele meló rendesen , de Ice megoldja :)
  • Beers
    #15979
    Dc szerverek rendben, DCon meg nincs, ennyi!
  • Kishawer
    #15978
    mi történt a szerverekkel? egy sem jelenik meg a listában!!!
  • Beers
    #15977
    majd felvirágoztatjátok :D
  • Ice4smaster
    #15976
    ja ja Beers, de az a forumrész kihalt mint a necromancer sivatag :D
  • Beers
    #15975
    Én is off-olok egy kicsit:
    Tegnap este a DC-s heli után toltam egy kis aix-os AH-t!


    A röhej az egészben az volt, hogy anyu rám szólt, vegyem halkabbra a játékot, mert kurva hangos (igaza volt, elfelejtettem lehalkítani)
    Kénytelen voltam leszállni a helivel, mert szar a joyom és rögtön fejreáll, ha nem tartasz ellent!Leszállok, heliből ki, kitaskolok, hang le!Játékba vissza, erre valami köcsög sniper ott kempelt és mire visszaértem pont lelőtt :D!Ki is léptem, úgy felidegesített :DDD!
  • Beers
    #15974
    Uraim a DCon-os dolgokat ide, ha lehet kérnem ;)!
  • Ice4smaster
    #15973
    Az lehet :D

    Nálam csak akkor szaggat be ha az effect nem emmitál rendesen ( minden egypontba öszpontosul ) és lépés távolságra van XD ha rendes a robbanás, akár benne is álhatok és nem olyan nagy a sebeség változás, a video kicsit régi, ennél már elöre haladotabb a dolog :D
  • zebrock
    #15972
    jobbra ha mentek a többi fotó és videóval , van ott több minden is , de sztem a gépem ennél a villanásnál váltana diavetítőre , de szép :)
  • zebrock
    #15971
    ice küldi , de sietve rakom be nem néztem csak egy pill.-re vmi. robbanás tervezete lesz sztem de majd meglátjuk , ő most még 30 napos korlátozáson megy át , én majd délután jövök
  • zebrock
    #15970
    Beers, segíts má tesztelni az új módomat , elképzelhető hogy valamit elbasztam , a 0,16 -os dconnal gyere be. szerver neve " heli fighters dcon " 78.51.183.8 ip-n de látni ezt a szervert. csak 1 próbára.
  • eds7
    #15969
    Köszi.
  • Beers
    #15968
    Ice elég sokat dolgozik és elég kiszámíthatatlan időpontban elérhető!
    Biztos jelentkezni fog, ha tud!
  • zebrock
    #15967
    ha valaki szar konfiggal van az én vagyok :) pl amikor az első dcon kijött nekem a mamóriám beragadt tőle , 2-3 perc játék után befagyott teljesen , míg mások simán mentek. a látótávra meg simán ködöt kell betenni mert tényleg laggot okoz a nagy látótáv, szerintem túl messzire el lehet látni , sokkal hangulatosabb ha összedolgozik pár emberke a ts -en :) köszi beers , felveszem , ha ice is :)
  • Beers
    #15966
    a kísérleti egér szerepét vállalom:
    8500 C2D, 4G ram,8800GTS (g92)
  • zebrock
    #15965
    óh , köszi hogy foglalkozol vele. én dc -t módolok , abba ezeket ha akarnám tudnám moddolni , de a bf2 rendszerrel nem vagok teljesen tisztába. sok mindent nem enged meg , ha csak le nem tölti a másik fél is , míg a dc-ben csomó dolgot változtattam , és mindenki be tudott jönni eredetivel. Ez a minipatch " ötlet a legjobb , tudnék pár szót váltani veled ts -en vagy skypon ? tudom rengeteg időt visz el pl egy akármi belövése , ha segítesz elindulni akkor átvállalok egy kis részt. A DC be se vagyok profi modder , senki nem tanított rá , de évek alatt rájöttem. Nos ezt a pár év bénázást szeretném kihagyni , ha tudsz segíteni. köszi
  • Beers
    #15964
    Nem kaptam privit!
    Zebrának megadtam az msn-ed!
  • Ice4smaster
    #15963
    Amiket irtál abban van igasság, persze minden relative ;D

    ------------------------------------------------------------------------
    1.) jármüvek látotávolságát növelni, menni fog az is, bár ovatosan kell azzal bánni, tuzot növelés a játékot laggosá teheti a gyengébb gépeken, én nem igen fogom érezni hogy tul sok vagy pont elégséges mert egy atomerömüven ülök, szó szerint XD ehez valaki kellene kisérleti egérnek gyengébb konfiggal

    2.) A helik fizikai mozgását belöni a lehetö legnehezebb, hogy DC-s feelingje legyen, és izzadtak is vele a koderek elég sokat hogy DC-s legyen, és ne BF2-s teljesen. pl nekem a Hind pont jó ahogy most van, kicsit nehézkessebb mint az apach, ellebben nagyobb a végsebessége és az emelkedési sebbesége ( ami a valoságban hasonló, apach jobban manöverezik de lassabb, hind gyorsabb, és gyorsabban tud emelkedni, amolyan helikopter repülö keverék )

    3.) ebbe még nem néztem bele, jármüvek fizikai motorja, de szerintem megoldhato, bár kisérletezgetnem kell egy kicsit ;D

    4.) A Hellfiret simán tudom modositani, de van oka hogy igy oldoták meg, BF2-ben a mozgási momentumot be kell számolnod, ahoz hogy ez ne legyen érezhetö, vagy használhato legyen a hellfire rakéta nagyobb távolságra, vagy durván fel kell gyorsitani ( lézer égyu effekt ) vagy a rakéta pusztito erejét kéne megnövelni. Amit ell tudok vele játcani az az hogy még jobban limitálom a rakéta fordulékonyságát / célkövetési "laggot" ( elmozditod a kurzort, nem azonnal reagál erre hanem 5 másodpercel késöbb ) eljátcok vele egy kicsit, de ez a leghasználhatobb megoldás eddig.

    5.) Hydra sebez rendesen, akár növelhetem a sebzését, de igazán a robbanás hatosugarát kell növelni, van olykor hogy találatnak látcik, de a jármü tul gyorsan mozog, és pont hatosugáron kivöl lesz mire a server a sebzést beszámolja ( azonali sebzésröl beszélek, server hálozati dinamika nem épp a lgejobb BF2-ben ) némi rakéta gyorsitás ill hatosugárral orvosolható a dolog.
    ------------------------------------------------------------------------

    Elvileg a moderek dolgoznak egy újjabb változaton, de elég csöndesek, honapja volt nagyon felmozdulás de megint csend van sajna, össze tudok rakni egy mini patchet, kiegészitést a modhoz, vágom anyira a dolgot, de ez nem hivatalos patch ill meg kell kérdeznem a mod fönököt azzal kapcsolatban, okés e a dolog. Szerzöi jogog vannak, ingyenes mod ide vagy oda

    Beers, PM-ben küldök linkeket a képekröl, be tudnád rakni nekem, 30 napig nem enged linkelni a forum "biztonsági" okokból >.> amit idáig igy elszorakoztam a moddal.

    AIX nem rossz kis mod, jokora gárda dolgozik rajta de ja ja, nem pont DC-s feeling meg a fegyverek kicsit "agyon steroidozták" XD

    USI mod lesz érdekes, mikor végre berakják a játékba a B52-est, na azt tuti ki akarom probálni XD
  • zebrock
    #15962
    sztem ebbe a módba már túlzásba vitték a járműveket és azok erejét , nem tetszik , töröld ki innen :))
  • Beers
    #15961
    Egy kis aix :) !




  • zebrock
    #15960
    ezeket nem csak én állítom , olyan társaság aki mind a mai napig dc-vel nyomul , mert nincs megfelelője. Szerintem , ha ezeket orvosolnák ( segítek én is ha kell ,meg persze tudok ) egy príma játék lenne belőle. Több egetverő hibálya egyátalán nincs , le a kalappal a modderek munkájával , de még nincs befejezve , de sajnos éppen a legvégén adták fel. Ennyi meló után kár veszni hagyni. Olyanok "kritizálták" akik nem egy pro játékosok , de többsége sok sok év után se törölte le a dc-t , mert mind a mai napig talán a leszínvonalasabb BF.
  • Beers
    #15959
    ja igen és persze ez a láthatóság dolog....!
  • Beers
    #15958
    A 3-as pont volt az amit nem tudott bevenni a májam sehogy!
    Hihetetlen mennyire szar volt, hogy nem bírtál felmenni ott ahol DC-ben simán!
    Az a baj, hogy leszarták mit mondanak a teszterek!
  • zebrock
    #15957
    én tegnap nyomultam a .16 -al kemény 1 db ot talált . persze hogy érdekel:

    1. jármű láthatósága messzebbről
    2. helik fizikai mozgásának belövése (főleg hind)
    3. ippen' csak 1 picit a tankok tapadását nagyobbra venni , hogy jobban fel tudjon kapaszkodni ahová dc-ban fel lehet itt viszont nem.
    4. hellfire legyen egyenes , ne lehessen korrigálni 1 kicsit se a kilövés után.
    5 hydra sebezzen ugy ahogy dc be, effekt van de semmit se sebez a másik helin.

    ennyi az össz hibálya" (sztem , és mások szerint is) ha ezek megvannak király game.
  • Beers
    #15956
    Sajnos sem DCon sem USI szerverek nincsenek! :(
  • Ice4smaster
    #15955


    ( elég rossz hogy nem enged linkelni 30 napig =s )
  • Ice4smaster
    #15954
    USI-t még nemprobáltam, de már leszedtem :) meglessem mien let, azt tudom hogy BF2 és DC keveréke ( irányitot rakéták, stb ) közelebb áll a valos arzenálhoz.

    DCon servert Drop megtudja oldani mint multkor a DC-s , csak utol kell érnem elöször, másodszor neki kell hogy legyen némi szabad ideje belöni a servert :D
    -----------------------------------------------------------------------
    "ja ja , és fasza is , csak van pár alap hiba benne , amiért nem nagyon játszák , meg nincs benne hőkövető mint aix helibe , ha nem ér el eredményt a sok pöcs , megy is máshová. ami idegesítő benne a járművek látótávolsága , mert te csak ( messziről ) annyit látsz , hogy a semmi lő téged , asz odaérsz , és látod hogy egy mobil AA vagy akármi. sztem sose fogják orvosolni , de ettől függetlenül nagyon jól sikerült mód , kb 10.000 x jobb mód mint az az agyon felfújt fos aix. van már egy dcon xtended mód is , próbáld ki nekem az eredeti mint mindig jobban bejön. ( én már csak ilyen "maradi " vagyok :)"

    Jaja, DCon az a régi DC-s feeliningre hajaz, és abbol is a legfontosabbra, a skillre XD ha meg valaki stat örült, az is orvosolható, van hozzá stat részis, bár azt külön be kell löni a server-re, és csak rangot kapsz, nem lesz semien über csuzlid amivel az ujjakat allázzad, csak ha jó a skilled, tudc is valamit XD

    Xtendet kiprobáltam, Master X hegesztete össze, vannak benne jó dolgok, de mint anno a DCX-ben itt is a felturbozásra ment minden, sokkal több skullo, polyénos jármüvek, ój mappok, bár személy szerint nekem jópár map nemfut valami oknál fogva, de nem is mélyedtem bele nagyon.
    ------------------------------------------------------------------------

    Amugy meg ha van valami spéci kivánság és nem tul extrém akkor megoldható, valamenyit vágok a kodoláshoz, és jó pár dolgot meg tudok csinálni lol, és ja, mondják is a haverok kicsit unatkoztam :D

  • Beers
    #15953
    Már csak Dcon szervert kell keríteni valahonnan :D!
    Egyébként az USI is nagyon jó lett szerintem!
  • Kishawer
    #15952
    és Neked is köszi
  • Kishawer
    #15951
    köszi!
  • Penge VM
    #15950
    De hülye vagyok! Aki nem ismerné:
    HS Clan honlap
    HS Clan Forum: http://hsdc.atw.hu/forum
    Szeretettel várunk mindenkit, legfőképp a magyarokat!
  • Penge VM
    #15949
    Sziasztok! Én is benne vagyok, csak szóljatok időben, mert akkor fel pakolnom a gépemre a cuccot. Én és a gépem egyébként még a BF1942 DC, DCF-en kívül még mást nem próbáltunk. :) Az igazság az, hogy nem is vágyódunk rá, de a buli kedvéért mindent. Még mielőtt valaki azt hinné, hogy csőlátású vagyok és "csak az és semmi más" azt megnyugtatom. Ha a társaságom vonul egy másik game-re akkor ballagok én is.

    Ja és majdnem elfelejtettem. A HS Clan fórumán belül működött egy olyan szoba, amit kiraktunk a reg nélkülieknek. Általában az országról folyik benne a "társalgás". Érdemes néha olvasgatni!
    Nem véletlenül raktuk ki
    Legyen ez is egy fényforrás az éjszakában.

    (Magyarország a magyaroké! )
  • zebrock
    #15948
    ja ja , és fasza is , csak van pár alap hiba benne , amiért nem nagyon játszák , meg nincs benne hőkövető mint aix helibe , ha nem ér el eredményt a sok pöcs , megy is máshová. ami idegesítő benne a járművek látótávolsága , mert te csak ( messziről ) annyit látsz , hogy a semmi lő téged , asz odaérsz , és látod hogy egy mobil AA vagy akármi. sztem sose fogják orvosolni , de ettől függetlenül nagyon jól sikerült mód , kb 10.000 x jobb mód mint az az agyon felfújt fos aix. van már egy dcon xtended mód is , próbáld ki nekem az eredeti mint mindig jobban bejön. ( én már csak ilyen "maradi " vagyok :)
  • Beers
    #15947
    Itt!!!
  • Kishawer
    #15946
    a bf2-re van desert combat mod???
  • zebrock
    #15945
    sztem a bf2 legjobb módja , szintén benne vok , és ami nem utolsó , van benne heli :) ( mármint van rajta hellfire , és a pilóta kezeli ) Nah , lássuk mit hoz még