17064






  • TS Zolly
    #11982
    11968 beirás alapján, ha a DC-vel akarsz neten gémelni, akkor kellenek a ,, lof@sz,, pathek.

    Mégegyszer nekifutok. Desert Combat hogy müxön a neten, kell hozzá az alap játék amit Battlefield1942-nek kereszteltek el. Ez a játék lovéba kerül. Ezen kívül le kell töltened INGYENESEN a következő patheket: 1,6 és az 1,61. Ezen kívül még letöltöd a Desert Combat 0,7-et megint csak INGYENESEN. Mivel a szerverek többségén már Final megy, ezért megint csak INGYENESEN le kell tölteni a Desert Combat Finalt.

    Pathekt és a DC + DCF linkeket találsz itt is ha visszaolvasol, vagy látogass el a www.battlefield.hu oldalára.

    Ennyi. Nehéz????

  • KurtVampire
    #11981
    Akkor mindenféle lofasz patchet fel kell tennem BF1942 HEZ?
    vagy csak simán feltelepítem aztán mehet
  • TS Zolly
    #11980
    Deser Combat ingyenes játék, de kell hozzá a Battlefield1942 game.
  • Beers
    #11979
    Kell hozzá a Bf 1942!
    11968!!! itt le van írva a sorrend,hogy mit mi után kell felrakni!
  • KurtVampire
    #11978
    ok
  • mesor
    #11977
    De kell hozzá!
  • KurtVampire
    #11976
    Huh ezt ki tudnád fejezni bővebben? Bocsi nem vagyok ezekben jártas.. Remélem nem kell hozzá a BF 1942 mert épp most szedtem le..
  • Beers
    #11975
    A dc "csak" egy mod!
  • KurtVampire
    #11974
    Várjál ezt most nem értem... Ez csak Netes game? És azért ingyenes? vagy csak egy demo..????
  • mesor
    #11973
    Akkor ad át neki légy szíves!
    THX
  • TS Zolly
    #11972
    Ne nekem köszönd, Gore44-nek.
  • mesor
    #11971
    Köszönöm szépen!
    Megígérem többé nem fogok semmi ilyesmit csinálni.
  • TS Zolly
    #11970
    De ez csak a DC 0,7

    Egyébként ingyenes, nem kell warezolni.
  • KurtVampire
    #11969
    Sziasztok! A desert combatot nem tudjátok, hogy honnan tudnám letölteni? (warez oldal, vagy ftp..)
  • TS Zolly
    #11968
    BF 1,6 path, BF 1,61 path, DC 0,7 , DC Final.
  • TS Zolly
    #11967
    Bannolva lettél basecampért 1 hétre. Le lett rólad véve, gyere nyugodtan.
  • Me0w
    #11966
    Kiirja a kick szovegeben, alt 5-10 perc
  • KulacsKa
    #11965
    Ezer éve nem játszottam szeretnék kicsit hm probálkozni

    mi is kell az eredeti játékhoz hogy tuti fusson a magyar szervereken ? :)

  • mesor
    #11964
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy csináltam egy kis hülyeséget a CoR szerverén és kickeltek.
    Ez a kick milyen hosszú ideig tart? KB?
  • Adyy
    #11963
    A jó öreg KoD, régen szinte minden nap velük gyaktunk (az volt mind2 csapat fénykora) és nagyon kemény meccseket nyomtunk. Igazából én azt mondom, hogy ellenük tanultunk meg játszani, de mostanába ők is mi is elég szarok lettünk. Én a hajamat téptem ki, mert még RX ellen (aki szerintem 100* jobb volt assaultban mint a HFD) is hoztuk Sea Rigs Iraqi oldalt, de a HFD ellen az utolsó 2 percben elbuktunk 10 pontot és így ő nyerték a kört 4 ponttal. Erre mondják azthiszem, hogy egyszer fenn egyszer lenn. Én már csak BF2-re várok, de ott senkinek nem lesz kegyelem ;)
  • TheGOro
    #11962
    A így utólag átgondolva nálunk a legkönnyebb csapat a KoD volt, azonban, a meccsek előtt azt hittem hogy ők lesznek a legdúrvábbak...
  • Murry
    #11961
    Késöbb bővebben kifejtem. Most mennem kell!
  • Murry
    #11960
    Zolly nem kötözködés képpen, de kicsit kevered a szezont a fazonnal.

    1-2 dolog azért nem teljesen így volt.
  • TS Zolly
    #11959
    Azért az FB és az frx kemény csoportba jutott, ezt el kell ismerni. Nekünk nagy szerencsénk volt a csoportbeosztáősba. Egy wart buktunk csak az rGnov ellen, a többit kissebb nagyobb szerencsével megnyertük. Már megint ez a q szerencse ugyi! CY klán szegények El a Lámán semmilyen repülő alkalmatossággal nem tudtak érvényesülni a Dogfighter vadász és a Pifu SA-3 ténykedése miatt. Viszont a Bashra Edge az ö szar szerverükön nekünk csak kinlódás volt. Egyszerüen nem lehetett lelőni senkit, akkora volt a csúszás. Végén arra gémeltünk, hogy ha mást nem is, de legalább vigyük le a tiketjeiket valamelyest. Igy összesítésbe 7 pontal mi nyertük a találkozót. Tehát ez is szerencse. ATF ellen már könnyebb volt a dolgunk. Csak az utolsó Dastbow körben tudtak nyerni, de mi már ekkor fáradtak voltunk. Különben is! Voltunk velük szembe annyira ferek, mivek nem voltak meg nyolcan, ezért vártunk rájuk picivel több mint fél órát. De nem reklamátunk, nem hivatkoztunk a szabályokra, mert mi gémelni akartunk.

    Tehát soxor a szerencsi is jóbarát lehet egy összecsapáson.
  • Svindler
    #11958
    Nekünk nem a DB-vel volt gondunk hanem a taktikával. Sajna más taktikát próbáltunk alkalmazni mint eddig. Ez sajna nem jött össze rendesen így buktuk a saját mapunk. Na de "mind1" lesz még bajnokság, meg ott van alap CB. frx megy tovább
  • A SZENT
    #11957
    Hé mi nem utáljuk a finalt, csak most bebuktuk oct oszt ennyi jáccunk tovább!! NEKTEK is ezt kéne kevés a magyar dc klán.
  • DannyL
    #11956
    Nálunk is pontosan ez volt. Mindenki utálta a finalt, ami egyre inkább az eredményeken is meglátszott. BF2-ig alusz bölcsen. :)
  • TheGOro
    #11955
    Ugyanakkor most nem dől össze a világ, mert vannak benne fontosabb dolgok is... Meg nem sok értelme van a játéknak, ha nem élvezzük... és csak az agyunkat basszuk fel vele... Én unaloműzésből, és valamilyen módon mondhatjuk hogy szórakozásdiból játszok. Most pölö páran kvék3 al lámulunk, semmi nemesebb célból, csak hogy jót röhögjünk, beszélgessünk, meg nézzük hogy kenik el a pro-k az arcunk... De tudom kis sörözés, és piálás, behányásosditól biztos helyre jön a team... Meg igen lassan érkezik az a bölcs BF2 is ami kis vérátömlesztés lesz az egész BF, DC, BF:V sceneknek...
  • TheGOro
    #11954
    Igen ez a meccs után nekem is leesett hogy ezek assiban verhetőek, miután shotival többször is lemészároltuk őket, azt néztek mint feri a fűben... Lost Village lett volna a megoldás. De sajnos nem csak ennek tudható be a vereség... Ha csak egy pontot hoztunk volna még az IRF-en akkor kijutunk a csoportból... Tanulságos meccs, und szomorú meccs volt
  • DannyL
    #11953
    OFF!
    Egy kis érdekesség.

    Megjelenés előtt kikerült a netre 50Cent legújabb albuma a Massacre. Emiatt ők is előrébb hozták a megjelenést.

    A válasz is aranyos :)))

  • plas
    #11952
    Load"$",8,1
    List
    Load"Erzsimammer",8,1
    Run
  • Adyy
    #11951
    Én figyelmeztettem Rodat-ot BF talin, hogy IRF ellen ne DB-t válasszatok, de nem hallgattatok rám :( . Mellesleg ahogy magunkat ismerem megfogjuk kapni egyből az F7C-t és aztán szopi-nyali.
  • Frankieboy
    #11950
    Ne maaa.

    Sajna. Jobb lett volna ha mindenki kijut. De akkor a nagydontoben csak magyar gyepalna a masikat.
  • Higher
    #11949
    mi kiestünk :(
  • Adyy
    #11948
    Most nyert a KoD vagy vesztett??? Mert ha nyert akkor az frx nem jthat tovább nem ?
  • TS Zolly
    #11947
    Gratula wazze!
  • datango
    #11946
    ennek örömére , sztem lőőőjük le egymást egy ungárn serveren .)
  • datango
    #11945
    Grat!
  • Deniboj
    #11944
    Jajaja, télleg gratula. Na megyek...
  • Beers
    #11943
    Gratula!