388
  • Anonymusxx
    #388
    Mi ez a játék? Normál fokozaton már a második "pályán" sem tudom tovább vinni, az ellenség megállás nélkül termeli az egységeit, mintha valami cheater lenne... Már negyedjére kezdem újra lassan....
  • Baxo
    #387
    Jön a HD kiadás! :)

    http://www.gamekapocs.hu/hir/40122/erkezik_a_rise_of_nations_extended_edition
  • mlori11
    #386
    tudna valaki multiplayer cheatot?
    szeretnék már egyszer nyerni
  • hapi
    #385
    én jönnék ha valaki akar játszani, de szedjétek le a throne and patriotsot is.
  • hapi
    #384
    srácok nem kell hamachival szívni simán be lehet lépni a hivatalos szerverekre warezzal is...
  • Imadomanyart
    #383
    gyertek multiplayeres szerverre!

    Hamachi:
    nev:kergejozsi
    kod:123
  • perseus99
    #382
    van még valaki aki játszik a simával? szeretném kipróbálni a multiplayert
  • perseus99
    #381
    vagy a thrones and patriots-t csak a játékkal együtt lehet beszerezni? külön külön nem? csak azért kérdezem mert meg van a sima rise of nations és ahhoz szeretném ezt a kiegészítőt...
  • perseus99
    #380
    hali le szedtem netről a thrones & patriots kiegészítőt (innen http://cari-pcgames.blogspot.com/2011/10/rise-of-nations-thrones-patriots.html) és az a problémám hogy nem tudom hogy tudnám megnyitni vagy valami módon fel telepíteni ezekből 6 részre van szedve és valami .rar.tor fájlok
  • Baxo
    #379
    Frissítések megoldották a problémát! ;)
  • Baxo
    #378
    Valaki esetleg tudja, hogy hogyan lehetne 1920x1080 felbontásba rakni a játékot? Van egy rise2.ini fájl a dokumentumokban és ott ha megnyitom akkor át tudom írni a felbontásra, de nem rakja be olyanba, hanem marad alap beállításon, a menüben a beállításoknál meg nem jelenik meg a beírt felbontás. Érdekes, mert laptopon is beállítottam ebben a fájlban és ott egyből így is indította (1366x768). Laptop is szélesvásznú és a monitor is, szóval ha egyiken megy akkor a másikon is kéne. help!!!
  • shul
    #377
    HALI!
    vki tudna no CD cracket adni?? megvettem a gamet, de a meghajtó eltörte a CD-t (mindig ezt csinálja áramszünetnél!)

    és most nem tok vele játszani :S

    az emailemra: [email protected]
    pls!
    örök hála lenne!
  • kander
    #376
    Sziasztok!
    Nekem a Gold Edition van meg, de az a problémám, hogy nem lehet menteni. Nincs a menüben se mentés (save). se betöltés (load). Mi lehet a gond? Ezenkívül cheat-eket sem tudok használni, mert az Enterezés után beírom a kódot, majd ismét Enter, de nem történik semmi. Tud nekem valaki segíteni? Nagyon megköszönném!
  • Landro
    #375
    Hello,

    engem érdekelne a multis játék. Akár gamespy-on is.

    üdv
  • imhotep86
    #374
    Hello!
    Ha valakinek van kedve játszani hamachin keresztül az csatlakozzon:
    Név:ron hun
    Jelszó:6666
    A játék Rise of Nations Gold 2905-ös verzió
  • kandzsal
    #373
    Hali kéne egy gyors segítség
    Hogy lehet megnyitni a LAN on elmentett játékot hogy folytatni tudjuk??
    Pattch kell hozzá vagy mi ??
    köszi előre a választ

    gold edition a játék ha az számít
  • syberia2
    #372
    Úh, az valahol Genfbe voltxD
    Nade most nekem sajnos behalt a game, nemtok játszani:(
  • KapitanRoland
    #371
    Melyik folyó partján, hallod-e? :D
    Én szoktam multizni.
  • syberia2
    #370
    Esetleg valakivel megbeszélünk egy multi játékot?
  • syberia2
    #369
    Bakker, én ezt a játékot 3 éve egy folyó partján, tok nélkül, félig a földbe ásva találtam. Felraktam, azóta naponta játszom vele. Durva...
  • AtKing
    #368
    Gold edition-t is lehet magyarositani, csak akkor a Throns end Patroits(hogy is van?) magyarositását kell telepiteni!
    Nekem is ez van!
  • Hedic
    #367
    Hello!
    feltettem a jatekot! és induláskor kihagyja a szokásos videot! na már ez nem is baj!hanem mikor megjelenik a menü akkor egyszerüen nem birok rakattintani semmire se,hiába kattibtok rá a solo gamera nem reagál! nem tudom mivan!tud valaki segiteni?
    a gépem
    amd 64 x2 duol proci 5400+
    Ati Hd 3870 kari
    2 gb DDr2 ram 800 Mhz
    sarvice pack 3
  • grebber
    #366
    Mentéseket
  • grebber
    #365
    A játék hova teszi a menéseket?
  • atibacsi1977
    #364
    ????????
  • atibacsi1977
    #363
    Hello! Nekem nem magyar gold edition verzio van meg! lehet magyarositani ezt is?
  • CVB
    #362
    na sztetek mit kellene csinálni ???
  • hapi
    #361
    minek a hamachi?
    ez a game teljesen simán játszható nem boltban vett :) verzióval is a hivatalos szervereken.
  • CVB
    #360
    Lenne 1 problémám a Rise of Nation Gold-al . Az 1ik haverom gépén nem indul mert ez az üzi jelenik ki :"A játék nem futhat 256 színű mód megjelenítésével ! Kérlek változtasd meg a megjelenítést legalább 16 bites színmélységre !" pedig régen ugyanezzel a konfigurációval ami most van azzal futott !

  • USB ACTIVE
    #359
    hellotok! lenne 1 kis gond . mit kell csinálni ha ezt írja ki telepítés közben?:

    Setup was unable to find a Rise of Nations installation on your computer and cannot proceed.Please install Rise of nations before attempting to install Rise of Nations Throne and patriots!

    kérem segítsewtek.
  • roli613
    #358
    Szerintem ezt nem csinálja ha az információ korában vagy mert ott nekem nem csinálja.
  • WiZZ
    #357
    hali
    thrones and patriots-ot tolom és néhány pályán ellenséges területen alapból lemegy az emberek élete. mi kell ellene?
  • Turboraider
    #356
    Illetve MSN-en is elérhettek: [email protected]
  • Turboraider
    #355
    Hello! Nekem lenne kedvem! Ha van kedved csatlakozz hamachin! Név: King N jelszó: 12345 Egyébként haverom is játszik tehát már 3-an lennénk :)
  • roli613
    #354
    Király a Rise fo nations!
  • pako00
    #353
  • pako00
    #352
    Csá nekem lenne egy problémám.Most vettem meg a játékot és nemtom hogy hol lehet metropoliszt építeni vagy elfoglalni mert az erősebb lényekhez az kell segítsetek köszi!!![#confused
  • 1488
    #351
    hello nincs valakinek kedve nyomni egyet hamachin?
    thrones and patriots-al? :)
  • norbi56
    #350
    valaki elmondaná hogy miért nem fogadja el a nevemet ha új izét akarok multiba?
  • argo001
    #349
    Kéne nekem a RoN-hoz egy magyarosítás, de amit a magyaritasok.hu-n találtam, az feltelepítés után a játékot a pályák betöltésénél kifagyasztja. Mi a megoldás?