42675
  • Piftuka
    #581
    Áááh, nem hal meg, ez biztos ! Szerintem az utóbbi 3 évben nem volt játék, amely ilyen vitát, azaz ... (ne szerénykedjünk) FLÉMET váltott volna ki a "T. játékosokból !!!

    Lesz itt még moderálnivaló folyamatosan IMHO !
  • Inquisitor
    #580
    A zombis jelenet önmagában több mint fél perc :)
  • Shaman
    #579
    No ez a topic is egy hónap múlva meghal,aztán szeptember körül beindul újra,s mikor kigyön HL2 akkor jön majd a több ezer hozzászólás
  • tomsolo
    #578
    É most tolom nosztalgia gyanánt az öreg 1-et és semmi kivetnivalót nem találok benne. A sztori vonal + események még most is magával ragadók, amit azóta sem sikerült senkinek überelni. Az bogárdobálós "bomba" pl. felülmuhatatlan (a HL2-ig persze :)))
  • ShaiHulud
    #576
    Huh ocsem ez valami eszmeletlen!! most neztem meg a 22 perces videot...hat meg mindig nem talaltam meg az allamat....Fantasztikusan megarlz lesz ez...szeptember 30.-t piszkosul varom!!! addigra lesz gep upgrade is:) ez a source engine uj tavlatokat nyit a pc-s jatekok teren...es ezzel az enginnel lesz a vampire jatek is Bloodline...na arra is naggggyon kivancsi vagyok...huhhh nem hiszem el egyszeruen hogy ilyen allat joooo!! kurva jo amikor lelovi azt a repulo bizbaszt aztan razuhan...meg a striderek is bazira ott vannak a szeren...na meg a viz effektek is nagyon jok...meg az egesz kiraly...AI is istenjonak tunik...es nem scriptelt mint fos MOH:AA. huh asszem gyorsan megnezem meg1x:)
  • Breaker
    #575
    Itt egy cim, azoknak akik nem akarnak cseszekedni a webes linkekkel...
    ftp://ftp.blueyonder.co.uk/store2/b...lers/halflife2/
  • Alexease
    #574
    HCGamer
    Úgy gondolom ez a movie minden képzeletet felülmúl. Benne foglaltatik az eddig megjelent videók nagyrésze, de 80%-ban új dolgokat láthatunk angol nyevű komment kíséretében. Megfigyelhetjük G-Man arcmimikáját, ízelítőt kapunk a fizikai és vizuális effektekből, találkozhatunk Alyx-el és faterjával. Belecsöppenünk egy utcai harcba, ahol Barney kísér minket több tudóssal együtt. Láthatjuk a zombikat és headscrabeket is támadás közben. Kiderül, hogy azokat a nagy rovar-szerű lényeket mi irányítjuk rá az ellenségre és a szinte elpusztíthatatlan, óriási, több emelet magas idegenek brutalitásával is szembekerülünk. Egy összetett akció keretében láthatjuk, hogyan lehet használni a járműveket. Mindenképpen megéri letölteni a videót, biztosíthatlak benneteket, hogy ilyet még az életben nem láttatok!
  • Krinyo
    #573
    bazz.ezt akartam mondani... :D
    milyenmá amikor kettévágják a zombit...AZTAQRVA
  • zaki
    #572
    én most néztem + a fél gigás videót. ezzel a játékkal történelmet fognak írni
  • Piftuka
    #571
    Igen, de le van terhelve a szerver. Próbálkozni kell kitartóan.
  • shaba23 #569
    honnan lehet leszedni az 500 megás videót??
  • Piftuka
    #568
    Csak ez jobb minősgéú kézikamerás felvétel.
  • bazsi123
    #567
    a harwired szerint az összes e3-as video egyben + valami fél perc új stufa. akinek megvannak a daraboltak, annak nem fontois leszednie, kivéve, ha arra a fél percre izgul :-)
  • Davidus
    #566
    Hopp a felsö képre nincs ráengedve fsaa és barátai. Így talán még nálam is futni fog rendesen:)
  • Piftuka
    #565
    Akkor azt is láttad valószínűleg, hogy az egy öreg II. világháborús BMW és beleillik a képbe. Indokolatlanul kötözködsz, de hát van ilyen is.
  • And5
    #564
    ki látta már az 500mbos videót?
  • zaki
    #563
    ok, bocs
  • dikki*yysw
    #562
    Figy... sztem nincs még ember, aki nem látta ezeket a képeket. Nekem meg 3 perc mire bejön a topic. Biztos szükség van erre?
  • zaki
    #561
    benyomok pár képet:



  • zaki
    #558
    nagyon állat, hogy majd lehet használni a járműveket
  • Alexease
    #556
    Nem tudom, en csak most toltom. Nezz el a HCGamer forumba, talan mar valaki le szedte, es tud valamit mondani, esetleg kepet be tenni.
  • zaki
    #555
    milyen minősége van, olyan mint a többinek? mert nincs kedvem fél gigát feleslegesen letölteni
  • Inquisitor
    #554
    A videoról volt szó, de akkor még "csak" a fileplanet fizetős vendégeinek ... :)
    Ja a XIII nagyon zuzós lesz, látom "picit" csiszoltak a béta demó óta rajta. Vagy 10x jobban néz ki.
    De ami nekem nagyon bejött E3-ról az az ONI szerű Advent Rising, csak sajna 2004 Q1-Q2. :(
    Viszont ha úgy fog kinézni, akkor kell is hozzá a vas.

    A Vampire The Maskarad - Bloodlines videóban, ahogy a csajszi mellei rúgoznak futás közben ... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! 8)
  • Alexease
    #553
    Nem olvastam vissza, ha mar lett volna rola szo...
    A HCGamer-en fent van egy 25 perces (500Mbyte!!) video a jatekrol!!!!
  • [OP]Stormbird
    #552
    Sőt az se tettszett benne ahogy a videoban mgs3-om beszol a csóka sznéknek hogy "Ez itt nem a Vice City ez itt a Jungel" De amikor megláttam hogy oldalkocsis motor van a segge alatt padlot fogtam hát ez nagyon LOL
  • [OP]Stormbird
    #551
    Hozzá kell hogy szoljak az mgs3-hoz teljesen más kategoria ez az egyik fele másik meg hogy dög unalom semmi pörgés nincs benne lopakodjál meg lapitsál mint szar a fűbe azt ennyi ha jön valami gyík arc hátulrol elharaphatod a torkát micsoda élvezet ahelyett hogy kiálsz 50enemy elé egy jokis ion canonnal és lemorzsolod a mosolyt az arcukrol:D
  • Piftuka
    #550
    Így is van. Semmi probléma nincs azzal a bemutatóval. A játék is egészen biztosan jó lesz.

    Most a napokban végignézem ám gyakorlatilag az összes E3 múvit. Lesznek még itt jó gammák más műfjaban is:
    Prince of Presia, War of the Ring, Temple of Elemental Evil, Jack the Ripper, Sam &Max 2., Broken Sword 3. stb.

    Az FPS rajongók figyelmébe ajánlom a véresen komoly témájú, az azonos című XIII. képregényből készült játékot. Megnéztem a múvit... Hát ilyen "feelinges" cucc régen nem volt PC-re. Az a Cell Shading technika nagyon meggyőző. Én még szeretem is a képregényeket, úgyhogy engem megfőzött !

    Hejj, csak jönnének már !
  • Piftuka
    #549
    CSak nem értem, hogy ott miért !?!

    Mert nekik van pénzük. Egy magyar forgalmazónak számított, hogy egy DVD tok, tizedannyiba kerül, mint a papírdoboz és akkor még nem is beszéltünk az igényesebb kiadások kézikönyveiről és extráiról...

    Ehh, miket beszélek. Hiszen vadkapitalizmus van !
    Ahol lehet spórolnak ! Ehhh.
  • Petyus_
    #548
    "a VAMPIRE MASQUERADE- Bloodline"

    Na az a videó (ami mellesleg nekem nagyon bejön) is amikor kijött arra is azt mondták a legtöbben, hogy "semmi extra" pedig Source engine és igényes (és a legjobb :)) csapat, a Troika csinálja.
  • Petyus_
    #547
    Szerintem tuti DVD tokos lesz, újabban amcsiknál is az jön divatba, pedig ők eddig még tartották a régi szép nagy dobozokat. :]
  • Piftuka
    #546
    Megjegyzés:
    Nálam az 5.03 van fenn és a MOV-okkal nincs gond.

    A G-MAN-hez ez a WMA9 kodec felmegy Media Player 6.1-re is ? Én azt használom !
  • Piftuka
    #545
    Kicsit elfogult az MGS irányába (megjegyzem, meg tudom érteni).

    De ahogyan kár a DOOM III-at összehasonlítani a Stalker-el, úgy kár az FSP-eket a MGS egészen speciális játékstílusával.

    Megjegyzem én két videótól fogtam igazán padlót (ez így nem igaz, mert pl. a NINJA GAIDEN is állat, de az nem IN GAME múvi !).

    Nem a DOOM III. (bár tetszik). Nem a HALO II. (bár ez nagyon tetszik)...

    Hanem a HALF-LIFE 2. és a Metal Gear Solid 3.

    Srácok, ha nem is szeretitek, tegyetek meg annyit (ha még eddig nem tettétek meg), hogy megnézitek a videóját !!! Megéri, mert tetszeni fog, ebben biztos vagyok.

    A képi világa ennek is szenzációs lesz, a zene (bár a HL 2. ebben is remekel) szvsz üt minden más játékzenét és az igazi, érzelmekkel teli, feszült japán történet... Na ez sem lesz semmi !

    Amúgy tényleg örülök. Valami mintha "megmozdult" volna egyes kiadóknál. Pl. a VAMPIRE MASQUERADE- Bloodline, a HL 2. (!!!) motorjával sem lesz semmi.

    Akkor is padlóztam, mikor abban a videóban a csajszi megy az utcán és frankón rengnek a mellei !
    És bár az RPG, ahogy elnézem FPS orientált lesz rendesen.
    Hát senki nem panaszkodhat, mert el vagyunk látva ezekkel rendesen !
  • Piftuka
    #544
    "Ez teljesen érthető.. a scannelt képeken (pl. amit zaki betett a börtönös kép) semmi nagy cucc nem volt, a börtönös kép pl. simán lehetne a Raven Shieldből, ott van egy ugyanilyen börtön. "

    Nekem is a Raven Shield jutott eszembe kapásból !!!
  • shaba23 #543
    oké, már megy. elég volt a WMP9XP
  • Piftuka
    #542
    Jaja, de anno a "Diablo II. - Lord of Destruction"-ból én külön rendeltem az angol dobozos verziót, mert az jobb.

    A HALF-LIFE 2-vel is így leszek ! Nem kell nekem semmi magyarítás !!! A külföldi doboz is jobb minőségű ! Remélem, nem gagyi DVD tokos lesz a cucc, mert akkor harapok !!!
  • Piftuka
    #541
    Ehh, nekem hihettél volna ! Nekem közismerten a NOLF a kedvenc FPS-em (bár a HALF-LIFE a 2. ), de soha nem voltam elfogult a HL-al kapcsolatban (a NOLF-al kapcsolatban ezt már nem merem kijelenteni :) !

    De tök jól megfogalmaztad, mert én is hasonlóan éreztem és érzem most is ! Egy legenda, nem is, hanem... LEGENDA születik újjá a megjelenéssel !!!
  • shaba23 #540
    nekem DivX 5.05Bundle van, de az nem viszi
  • shaba23 #539
    thx
  • Inquisitor
    #538
    A 9 darabos DivX 5.05 (és nem 5.02-5.03 vagy 5.04) mellet megy csak.
    A G-Man cuchoz meg WMA9 codec kell, amiből a MP9 óta vagy 3 jött már ki.
    (És baromira NEM kell hozzá MP9, mert a kódek felmegy a 7.2-re is.)
  • shaba23 #537
    a gman nálam csak hang, a 9 darabos meg el sem indul