26
Ki mit szól hozzá? Miért van erre szükség? :(
  • vaaa
    #26
    most helyette vizslamail jön be.
  • [HUN]PAStheLoD
    #25
    hehe jó az!

    és én is sajnálom igaz nem olvastam de akkor is néha néha 1-1 jó cikket találtam rajta...
  • Geysap
    #24
    Kosz az oszinte velemenyt - es ha minden rendben lesz, a csapat egy resze folytetja, mindenkeppen figyelni fogunk azokra, amiket leirtal. Minden eszrevetelt, kritikat - utolagosat is >( - orommel veszunk, mert tobben keszulunk egy uj lap inditasara valamilyen formaban - es minden velemeny a hasznunkra, de foleg az olvasok hasznara valik.
    Geysap #root ex. foszerk.
  • Dikkma
    #23
    Aham. Delandam, ezért kérdezted akkor a bezárást?
    Nem hiszem, itt be kéne zárni.
  • E.Delandam
    #21
    Ugy nez ki.....
  • Cat #20
    szerintem nevetséges hwswre nézve, hogy bezárták, aga kiadja az ukázt és máris pattannak??
  • Harder
    #19
    a hwsw-n már be is záratták a topicot, remélem itt nem fog ugyanez történni. :)

    amúgy láttátok hogy már nem elérhető a root.hu? :(
    úgy látszik gyorsított eljárás alá vonták..
  • Dikkma
    #18
    :))
  • Harder
    #17
    A topicot én nyitottam :)
    Ezt a gumiszobás dolgot én sem tudtam, de így már világos. :)


    © E.Delandam
    itt a gumiszoba, csak erőslelkűeknek: :)
    http://www.supergamez.hu/forum.php3?cat=6
  • E.Delandam
    #16
    Kosz, eddig is utaltam a "viragnyelvet" - a helyzet ezugyben nem valtozott.:) A gumiszobara mar ra sem merek kerdezni;)
    Meg egyszer kosz szepen.
  • Calver
    #15
    Segítek! #8 a hozzászólás száma! Ami ugye az hogy "nem én nyitottam", majd egy tisztára mint a gumiba, erre irta dikkma hogy aki oda jár, érti. Magyarul aki jár néha a gumiszoba környékén az érti ThePartyFace mire gondolt! Ugyanis ott megy folyton ez hogy vki nyit egy topicot és letagadja, meg hogy más nyitotta mivel nem írja ki ki nyitotta topicot! Remélem megvilágosodtál!

    Calver, magyarázóbiztos
  • E.Delandam
    #14
    "#8-ra. Aki oda jár, érti :)" - ha ezt elmegyarazod, halas leszek. Oda jarok, nem a #8 - ra, hanem a #rootra, es megse ertem. Sot azt sem, hogy eddig a #root hallgatott, semmi kozlemeny semmi hir. Ennyi azert jarna a latogatoknak, ill. olvasoknak. Ha jol tudom Aga a fonok, de ez a csond igen bunko huzas tole.
  • Dikkma
    #13
    #8-ra. Aki oda jár, érti :)
  • Harder
    #12
    ezt mire írtad?
  • Harder
    #11
    Sajnos :( csak tudnám miért.. :(
  • Dikkma
    #10
    Hát én nem olvastam, de kár hogy megszűnik. Mostanában sok lap szűnik meg :/
  • ThePartyFace
    #9
    lol
    Tisztara, mint a gumiban
  • ThePartyFace
    #8
    nem en nyitottam...
  • Harder
    #7
    Szerintem ezt a hírt már illet volna kitenni a root.hu-ra, hisz sok embert érint és amúgy is ezt diktálná az "illem".
    Mikor akarnak majd szólni az embereknek? Vagy ennyit nem érdemelnek a látogatók? :(
  • Cat #6
    http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=21&t=000792
  • E.Delandam
    #5
    En a HWSW - foruman olvastam, de a #rooton semmifele hivatalos bejelentes nem tortent meg. Nagyon sajnalmnam, mert hatalmas felhalmozott anyag, es szerkesztoi munka allhat a lap mogott. A HWSW - n Geysap valaszolgatott a kerdesekre, de igencsak altalanos valaszokat adott. A konkretumot o is kerulte. Ugy nez ki, titok, esetleg irjon valaki a #root forumba, es kerdezze meg, mi a helyzet. En a magam reszerol sajnalom, olvasoja voltam a lapnak, nem aktivv hozzaszoloja, de igen erdekes cikkek jelentek meg rajta - az IT portalok eddig kiegeszitettek egymast, most ezzel egy res keletkezik.
  • Harder
    #4
    most még igen, de már nem sokáig :(
  • Harder
    #3
    Nemrég hallottam/olvastam a hírt, miszerint a root.hu -t bezárják véglegesen, május 1-től. :(

    Én személy szerint baromi nem örülök neki, nagyon sok jó cikk van rajta. Tudja valaki hogy vajon lesz-e folytatása?
    Mihez kezdenek a mostani cikkírók?
  • Ron Ragm
    #2
    nem tudom mi ez de nekem megy rendesen
  • ThePartyFace
    #1
    mé?