23
Mitol van?
  • dinomano
    #23
    Sziasztok!
    Egy kis segitseget szeretnek kérni... Szeretném megtudni, hogy mitöl orvosi diagnozis az orvosi diagnózis...Vagyis mik a pontos formai és tartalmi kritériumok! :-P Ha valaki tudja, kérem (ha van ilyen link a neten, ami ezt a temat targyalja)küldjön linket, vagy irja meg nekem a valaszt...Mindenkepp privatban szoljatok! :-|
    Köszönöm!
  • OPM
    #22
    1. az orvos nem kínai volt
    2. nekem porckorong sérülésem volt és szinte teljesen helyrejött
    úgyhogy erről ennyit...
  • Madmaxx
    #21
    "egyébként is mostanában kínai orvoshoz nem szabad menni.(SARS)"
    ÜBERLOL :))
  • Róka
    #20
    Az akupunktúra szélhámosság ilyen esetben, ha valami fizikai károsodás érte a térdet,ficam, inszalag szakadás, vagy porckorong sérülés akkor cseszheted a jing-jang áramlást ,egyébként is mostanában kínai orvoshoz nem szabad menni.(SARS)
    Ha kinyúlt csak a szalag, akkor gumi térdvédő egy fél évig és rendbejön, a haverom bokája is rendbejött, de szép lassan.
  • OPM
    #19
    nekem még tavaj nyáron foci közbe volt egy reccs a jobb térdemnél. akkor szinte 1 hónapig nem tudtam rendesen kinyújtani a lábam. Voltam orvosnál, szedtem gyógyszereket, de semmit nem segített. Aztán elmentem pár akkupunktúrás kezelésre, ami megtette a hatását és mamár csak akkor fáj, ha nagyon megeröltetem.

    Ajánlanám neked is hogy keress valami ilyen orvost! +éri :)
  • gyraph
    #18
    Én kb: másfél éve estem le a lépcsőn egyhén bohókás állapotban :), hatalmasat reccsent a térdem, és 2 hétig alig bírtam ráálni...voltam orvosnál megrögenezték, leszívták róla a vízet ipari tűvel, aztán mondták, hogy ez igy jó is lesz, csak tessék szépen fáslizni.... Na azóta is rendre kiúgrik a helyéről, ha rossz szögben éri a fény :)... Nekem úgy megy vissza a helyére, ha teljessen letérdelek és megrántom....Mostmár odáig juttot a dolog hogy meg kell mütetni benne a szalagot és a porcot.... Szóval figyelj oda, hogy milyen orvoshoz mész!!!
  • Hunnenkoenig
    #17
    Tessek??? Szolt valaki???

    Kerem a következöt!
  • Yetike
    #16
    Így látatlanból valószínűleg sok mindent meg lehet állapítani.
  • The Garrett
    #15
    Menj el az orvoshoz! Ugye milyen meglepő??
    Komolyan mondom olyan lusta emberek vannak ujabban. Ahelyett hogy elmenne az orvoshoz. nyit neki egy topicot.
    komolyan mondom vazd... Kezd az SG ovodára hasonlítani.
  • Carlos
    #14
    Amputálni kell!
  • Madmaxx
    #13
    +a
  • Madmaxx
    #11
    Én mint az ortopédi nagy szakértője megállapítom hogy már nincs sajnos más lehetőség le kell vágni.
  • EOX
    #10
    Okés
  • ___
    #9
    ha meg lehet az offtpicot mellozuk mert komoly problemaval fordultam hozzatok es nem viccbol :))
    koszi
  • ___
    #8
    szerintem meg nem kellett volna ezt leirnod.. persze vagom es igazad van.. megyek is orvoshoz de ez mar csak jovo heten lesz esedekes
  • ___
    #7
    nilt = nyilt
    de meg biztos van helyesirasi hiba .. sry kicsit be vagyok cseccsentve
  • EOX
    #6
    Szerintem erre nem itt kellene tanácsot kérni...
  • ___
    #5
    te kis turelmetlen kb 5 MP vel ezelott nilt a topic:)
  • ___
    #4
    hogy... ma elmentem haverikkal bulizni es amikor atmentem egy kis fuves [gorongyos] reszen a bal terdem megadta magat.. azota nem birok raalni mert olyan mintha nem ott lenne a labam helye szal nem megy a helyere :))
    ugyan ez volt a jobb labammal kb 1 eve de 1 ideig faslizgattam aztan kb 1-2 honapja nem faslizom es semmi baja.. most elojott ugyanez a bal labamon,..
    a jobb labamnal segitett ha erosen hatra a seggemhez huztam de emo st ez nem segitt.. :(
  • Madmaxx
    #3
    TUNINGLADÁT VENNÉK OCSÓÉ!!
  • Madmaxx
    #2
    nem oda buda
  • Madmaxx
    #1
    hova?