26
Quake 3 Cd key
  • Zooly
    #26
    Sziasztok! Szerintetek miért lép ki a játékból amikor szervert akarok csinálni? Kiválasztom a dedicated-nél h internet aztán fight és kilép! :S
    Miért van ez?
    aki tud vmit az írjon légyszi!
    Kösz!
  • Aquir
    #25
    :((( :)))
  • Nem3sis At Work
    #24
  • Aquir
    #23
    dc++..
  • Xelo
    #22
    Szasztok! Honnan tudnám ingyenesen letölteni a Quake 3-at? Please HEEELP!
  • dashed_
    #21
    minek nektek cd kulcs? szinte egy magyar szerverhez se kell ..(kulfoldiekhez se)
    legfrisseb patch (1.32) felrak ra a legfrissebb osp..
    All seeing eye progi felrak es keresni vele magyar szervereket..
  • Sephi
    #20
    Ahh nagyon reg volt :( Sajnalom :(
  • Serpa
    #19
    nincs meg az a kép ?


    kiváncsi lennék rá.
  • Sephi
    #18
    En anno talatam az ebay-en egy csavot aki el akarta adni a Quake 3 -mat es a hulyeje ugy fenykepezte le hogy zoom-al ki lehetett olvasni a eredeti Cd-key-t :))))))
  • Drizzthsz
    #17
    Nekem anno 1-esekkel is ment.
  • [Jakuza]
    #16
    Sosem volt vicc.
    Ugy mukodnie kell.
  • Lacc
    #15
    Hm most felmerült bennem hogy megint kéne egy kicsit kvékezni :) Le is szedem.
  • Adam5
    #14
    Próbléma megoldva
  • Nem3sis
    #13
  • Adam5
    #12

    ez most vmi vicc?
  • [Jakuza]
    #11
    Ird tele 7777777777 ekkel.
  • Adam5
    #10
    Érdekes dolog van.
    Annak ellenére hogy én is és a gyerek is besekapcsolta a pb-t sőt még a pb könyvtárat is ki töröltük még mindig invalid cd key
    vki help plz!
  • sünci
    #9
    3333333333333 ez is jó lessz.
    :))))))
  • EOX
    #7
    Az 1.32-es patch is át tud engedni rossz CD-keyyel, csak nem elsőre. Írd be a consolba: \reconnect és folyamatosan add ezt az utasítást(a konzol behívása után nyomd a felfelé nyilat, hogy ne kelljen beírni többször). Ha nem írja ki awaiting challenge...3-ig, hogy invalid CD-key, akkor már valszeg nyert ügyed van.(Ugyanezt már nem lehet eljátszani pl. a SoF2-vel)
  • Örm
    #2
    blhjrg2wsdtc7a3p
    1567-459862-21579-336
  • spikesite
    #1
    Sziasztok! Tudom, kicsit régi már, de ki akarom probálni a neten. Kellene valami cd-key, mert nem enged a neten játszani. Valaki segítsen. Köszi. Spike