95
Dark Fall 2 - Lights Out
  • grebber
    #55
    Valahogy el kéne menni a jővőbe lehetséges???
  • Seth
    #54
    hát ez még mindíg a pincés rész..:(már nem is emlékszel?(ott van hogy GENERATOR-ennyiből csak kitalálod hogy az a pincés rész, olyat keress amibe említik a DRAKE-et
  • grebber
    #53
    Ja és ha elakadsz/elakdunk talán itt leirják ebben a forumban a többi megoldást is.Dark Fall 2
  • grebber
    #52
    MEGVAN a megoldás csalk lécci forditsd le nekem is. :))

    I tried this "order" solution every which way,,,, perhaps I de-coded the ships wrong, but I had

    2 3 1 as the order shown on the diagram, (and since that was in front of the generator, also tired 1 3 2, per reverse order from behind the machine.)
    So in niether case would I start with the middle, unless counting backwards. This is strange.

    then the button were definitely, from top to bottom, 2 3 1 -- so I always started with the bottom, to top to middle.
    I'll go back and try these in reverse, but that really seems bizarre, given the parchment code.
    Thanks so much.
  • Seth
    #51
    Sajna ez nem az. Azt írja le hogy hogyan kell megoldani a pincés részt, de utána ő is elakadt a Drakes ajtónál...pfff
    :) Vicces hogy mindenki ugyanott akad el
  • grebber
    #50
    Ezt találtam egy forumban nem tom mit jelent:

    Ok, the code does not refer to how many times you press each button, but rather to the order. So, if I remember correctly, you want to press the middle button on the generator once, then press the third button once, and then the first button once. Repeat that sequence on the valves in the other room, and you'll light up the lighthouse... I might have mixed up the order there, but you get the idea...

    But now I'm stuck again... I've explored the entire lighthouse, read lots of notes, looked at lots of pictures... but haven't found anything else to do! There is one door (Drake's) with some kinda code lock, but I have no idea what to do with that... other than that, all I've seen are some unresponsive controls up near the main light...

    Hmm, so far this installment is proving much harder than the first!

    Remélem benne van a megoldás!
  • grebber
    #49
    Ne is nézz mert csak felídegesíted magad rajta.Érted a vévigjátszásba legalább leirhatnák hogyan kell.
  • Seth
    #48
    Én meg rá se néztem egész nap.....gondoltam majd te rájössz :)))
  • grebber
    #47
    Semmi egész nap ezen rágodok elhiheted már gyököt vontak reciprokkal szoroztam kivontom meg minden de semmi :((
  • Seth
    #46
    na?
  • grebber
    #45
    Rohadjak meg ha értem esküszöm hogy valami egyszerű megoldás lesz, mert ilyenkor így szokot lenni.
  • Seth
    #44
    "The panel on drakes door lifts to show a series of 4 buttons with stars upon them. If we have found the papers in the secret compartment of the Crew Room trunk we can open the door by clicking the buttons in the order indicated (from left to right). Button 1,3 / 2,5 / 4,7 / 6,8."---csak ezt tudnám megfejteni
    próbáltam már mindenféle kombinációt,dehát nem

  • grebber
    #43
    Kellett nekünk leszedeni ezt :))
    Egyébként tettszik.Jó idötöltés keresös,gondolkodos.
    Ha ezt valahogy végigszenvedem(jük).Nekiesek a Midnight Nowhere-nek vagy a Syberiának vagy pedig ebben a sorrendben :)
  • Seth
    #42
    nahát....én is ott vagyok.
    A leírás azerint a számokat kell beütni balról jobbra......dehogy most melyiket(mertugye pl.: 1,3 ez most egyegészhárom, egyharmad, egypluszhárom,háromminuszegy vagymiazistenkínja
  • grebber
    #41
    Drakes Door-nál mit kell csinálni mert megvannak a számok de nem tom hogyan kell kinyitni az ajtót???
  • Seth
    #40
    Na megvan..:)
    Ezentúl úgy fogom csinálni, hogy minden egyes képet végig fogok pásztázni, mert ezt se vettem volna észre
  • Seth
    #39
    Leírják a leírásban hogy a kazán mögötti kapcsolók: középső-jobb-bal............amit te mondasz pedig középső-alsó-felső sorrendben kell lenyomni, de nem működik addíg, amíg nem találom meg a scroll-t, elvégre arról tudja a csóka hogy mit is kell tenni
  • grebber
    #38
    Ez még a pincében van igaz???
    Na ott annyit tok hogy van egy sötét terem ott nem tom mi van, van egy másik terem melette egy régi telefonszerú akármi meg egy sötét sarok ott van 3 cső rajtuk szeleppel.Csak nem tom mit kell velük csinálni.
  • Seth
    #37
    "Looking down at the base of one of the arches from the main room is a dark corner which needs to be lit with your inventory lantern. This reveals a scroll on the floor. when picked up and unrolled this transpires to be a sketch map of the boiler room"--hahát én ezt sehol se találom...valamelyik sarokban kellene lennie egy scroll-nak amin végülis rajta van a megoldás, de nincs meg..:(
  • grebber
    #36
    Azt majd segíts mert nem tók angolul.Már ott vagyok én is a pincében.Ez a két game megszeretette velem az ilyen gameket a másik a Sherlock de az nekem "bugos".
  • Seth
    #35
    fasza...köszi
  • grebber
    #34
    Végigjátszás

    Ahogy elnézem jó helyszinek lesznek 2090 :))
  • Seth
    #33
    Ja..én ott a pincében marha szarul érzem magam...kiráz a hideg
  • Gareth
    #32
    Én holnaptól esek neki újra a játéknak. A világítótoronynál hagytam abba, ahova kb. 20 perc alatt jutottam el. Nem tudom mennyire olvastátok el a naplóban lévő szöveget, de nagyon hangulatos! Főleg éjjel.
  • Seth
    #31
    :)) külföldi fórumokon is azt olvasom hogy még senki se tudta kitalálni hogy mi a francot kell csinálni itt ahol most vagyok :)))
  • Seth
    #30
    Ja és lesz egy bejátszás is mielőtt beszálsz
  • Seth
    #29
    pedig én lejjebb tudtam menni...be a csónakba aztán a sziget??????????Lehet hogy még nem néztél meg valamit( mondjuk a térképeket)aztán azért nem enged tovább.
  • grebber
    #28
    Na engem a mólónál ez a kép fogad:


    Éa nem tok semmire sem kattintani.
  • Seth
    #27
    Most olvastam utána hogy 3 idősíkban játszódik..ebből jó kis kavarc lesz ( nem is értettem hogy került ebbe az időbe a floppy)
  • Seth
    #26
    Oké....
  • grebber
    #25
    Ezzel én is igy vok.Probáld a Sherlock Holmes új game-t majd az jóbb.De előbb ha belekeztél(tünk) probáljuk végigtolni.
  • Seth
    #24
    elárulom még én se :)
    egyébként eddig nemnagyon jött be, dehamá pazaroltam rá 800 MB-ot akkor megpróbálom végigszenvedni
  • grebber
    #23
    Jólvan na csak nem toltam még nagyon ilyen gamekkel pont a bonyolultságuk miatt.
  • Seth
    #22
    Ja énmeg újra new game-ra mentem...kopognak kimegyek..sehol senki...végiggrasszálok a helyszíneken sehol senki.... mivel játszok én?? :))
  • Seth
    #21
    az oldal szélére kell menni és amikor átalakul kéz ikonná akkor klikk
  • grebber
    #20
    Akkor én nem tom mivel játszok mert nem lehet abban lapozni sehogy :((
  • Seth
    #19
    Hát amikor a nagyító ikon van klikk, erre kinyílik, lapozgatsz benn ..erre átkerülsz a másik helyre...
  • grebber
    #18
    És hogy vizsgáltad meg a naplót mert nekem az ég világon semmi sem történik??
  • Seth
    #17
    ??? ez elkerülte a figyelmemet....de ezekszerint nem fontos
  • grebber
    #16
    Akkor nem tom merre mentél kimentem a szobából azt mentem előre egy nyitott ajtó volt ott közeledtem felé azt szól egy hang hogy menjek be.Beszéltem vele azt csak ide-oda megyek más utat én nem láttam merre mentél te??