95
Dark Fall 2 - Lights Out
  • grebber
    #41
    Drakes Door-nál mit kell csinálni mert megvannak a számok de nem tom hogyan kell kinyitni az ajtót???
  • Seth
    #42
    nahát....én is ott vagyok.
    A leírás azerint a számokat kell beütni balról jobbra......dehogy most melyiket(mertugye pl.: 1,3 ez most egyegészhárom, egyharmad, egypluszhárom,háromminuszegy vagymiazistenkínja
  • grebber
    #43
    Kellett nekünk leszedeni ezt :))
    Egyébként tettszik.Jó idötöltés keresös,gondolkodos.
    Ha ezt valahogy végigszenvedem(jük).Nekiesek a Midnight Nowhere-nek vagy a Syberiának vagy pedig ebben a sorrendben :)
  • Seth
    #44
    "The panel on drakes door lifts to show a series of 4 buttons with stars upon them. If we have found the papers in the secret compartment of the Crew Room trunk we can open the door by clicking the buttons in the order indicated (from left to right). Button 1,3 / 2,5 / 4,7 / 6,8."---csak ezt tudnám megfejteni
    próbáltam már mindenféle kombinációt,dehát nem

  • grebber
    #45
    Rohadjak meg ha értem esküszöm hogy valami egyszerű megoldás lesz, mert ilyenkor így szokot lenni.
  • Seth
    #46
    na?
  • grebber
    #47
    Semmi egész nap ezen rágodok elhiheted már gyököt vontak reciprokkal szoroztam kivontom meg minden de semmi :((
  • Seth
    #48
    Én meg rá se néztem egész nap.....gondoltam majd te rájössz :)))
  • grebber
    #49
    Ne is nézz mert csak felídegesíted magad rajta.Érted a vévigjátszásba legalább leirhatnák hogyan kell.
  • grebber
    #50
    Ezt találtam egy forumban nem tom mit jelent:

    Ok, the code does not refer to how many times you press each button, but rather to the order. So, if I remember correctly, you want to press the middle button on the generator once, then press the third button once, and then the first button once. Repeat that sequence on the valves in the other room, and you'll light up the lighthouse... I might have mixed up the order there, but you get the idea...

    But now I'm stuck again... I've explored the entire lighthouse, read lots of notes, looked at lots of pictures... but haven't found anything else to do! There is one door (Drake's) with some kinda code lock, but I have no idea what to do with that... other than that, all I've seen are some unresponsive controls up near the main light...

    Hmm, so far this installment is proving much harder than the first!

    Remélem benne van a megoldás!
  • Seth
    #51
    Sajna ez nem az. Azt írja le hogy hogyan kell megoldani a pincés részt, de utána ő is elakadt a Drakes ajtónál...pfff
    :) Vicces hogy mindenki ugyanott akad el
  • grebber
    #52
    MEGVAN a megoldás csalk lécci forditsd le nekem is. :))

    I tried this "order" solution every which way,,,, perhaps I de-coded the ships wrong, but I had

    2 3 1 as the order shown on the diagram, (and since that was in front of the generator, also tired 1 3 2, per reverse order from behind the machine.)
    So in niether case would I start with the middle, unless counting backwards. This is strange.

    then the button were definitely, from top to bottom, 2 3 1 -- so I always started with the bottom, to top to middle.
    I'll go back and try these in reverse, but that really seems bizarre, given the parchment code.
    Thanks so much.
  • grebber
    #53
    Ja és ha elakadsz/elakdunk talán itt leirják ebben a forumban a többi megoldást is.Dark Fall 2
  • Seth
    #54
    hát ez még mindíg a pincés rész..:(már nem is emlékszel?(ott van hogy GENERATOR-ennyiből csak kitalálod hogy az a pincés rész, olyat keress amibe említik a DRAKE-et
  • grebber
    #55
    Valahogy el kéne menni a jővőbe lehetséges???
  • Seth
    #56
    gondoltam rá én is, meg van egy kép ami egy üveget mutat valahol lennt a parton a homokba, azt kéne megkeresni..
  • grebber
    #57
    Akkor menjünk azt keressük meg :)
  • Seth
    #58
    Menjél, megvárlak..:))
    Na jó én is megyek
  • Seth
    #59
    De láttad a képet? Mert addiíg szerintem nem lehet megtalálni amíg nem látod hogy van egyeltalán
  • grebber
    #60
    Nem nem tom hol van az a kép :((
  • Seth
    #61
    Valamelyik szobában a csigalépcsőnél,már nem emlékszek melyikbe
  • grebber
    #62
    Oké megcsekkolom te megtaláltad az üveget?
  • Seth
    #63
    végiglestem minden egyes képkockát a parttól a toronyig de semmi
  • grebber
    #64
    Avilágítotorony tetején abban a helységben van két kar meg egy kallantyú amiket meg lehet húzni atoknak nincs jelentősége,mert nem hiába vannak ott?
  • Seth
    #65
    Azok majd valamelyik másik idősíkban lesznek használhatóak asszem
  • grebber
    #66
    De nem tok átjutni sehogyan sem mindent megnéztem szint.
    A végigjátszás sem nagyon irja. :(
  • Seth
    #67
    Amíg nem teljesítettél mindent ebben az idősíkban addíg nem lehet átmenni.....szóval be kell jutni Drake szobájába...
  • grebber
    #68
    Hát akkor nem megyek semilyen idősikba sem mert oda az éltbe nem jutok be , mert mindenki a sorrendről papol azt 4 kibaszott gomb van de ők 1-8 ig irják.Nem értem vagyis értem de mégse.Mér nem tudta valaki leirni a megoldást? :(
  • Seth
    #69
    a 8 gomb majd a köv. idősíkba lesz. Ja meg majd bent a szobában is lesz valami hülye rejtvény
  • grebber
    #70
    Az tudom hogy a következő idősikba, de ha nem irta senki a 4 gombos megoldást valószinű hoyg nem is kell megoldani csak a jővőbe át kell menni valahogy és majd a 8 gombosat kinyitni vagy ezt csak én gondolom igy?
  • Seth
    #71
    leírás nem írja hogy átkéne menni
  • M.A.D.
    #72
    ...ha már nagyon szenvedtek...:)))

    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcDd/DF2.htm

    ...de, nem sűrűn nézegetni.


  • grebber
    #73
    El sem hiszem le van irva benne a kód :)
  • grebber
    #74
    Igy megnézve mi a kód elkondolkodtam hogy hogyan jönne ki a talált papiron szereplő számokbol de sehogy nem jöttem rá igy sem no mindegy.
  • grebber
    #75
    Drake szobájában van egy szekrény azt átnézve kis kódós ajtóra bukkanok de nem találom a kodot.
  • M.A.D.
    #76
    Off:Alida-t (5CD) az istennek nem találom. Még torrent-ten sem, Az is kaland.

    On:
  • grebber
    #77
    Off: Itt az Alida torrentje

    http://www.filelist.org/download.php/1641/Alida.torrent

    Regelni kell csak magad ingyen.

    On: :))
  • Seth
    #78
    basszus ilyen primitív rejtvényt, hogy én erre egyeltalán nem gondoltam
  • Seth
    #79
    na buktam a dolgot, mert 2004-ben ha a világítótoronyban megvizsgálok valamit akkor kivág az asztalra hibaüzenettel
  • M.A.D.
    #80
    off:)))Kössz! Asszem, tegnap este pont azt találtam meg.

    on: