16
  • fotel
    #16
    saddam majom :D LOL :D

    tudod kisarc, nézd csak meg mi van itt - usa-nak nincsenek atom meg vegyifegyverei? Az nem is gond? :D


    viszont fura - mert ők vizsgálják ki hogy mi van ott, ha találnak valamit az usába viszik - onnantól meg senki sem mondja meg mi az igazság.

    Ez egy durva beavatkozás volt akármilyen állam belügyébe - mint az oroszok itt. Érdekes nekünk ~56-ban nemigen segítettek - talán mert nincs olaj.

    Az USA-ban belső gazdasági és társadalmi válság van - ezt palástolják háborúval. Ennyi. Loan - te az eszedet is kölcsönkérted mi? :DDD

  • Bonewerkz
    #14
    axiomak:
    1: a haboruban mindig az elso aldozat az igazsag
    2: mindig a gyoztesek irjak a tortenelemkonyvet
    mindenesetre amcsik mar keszitik elo az igazi nagy dzsumbujt... (lsd: gyocceresatomcikk)
  • fotel
    #10
    PL Kajü-ott kezdeném és a bakonyban meg pécs körzetében - nem is tudom miért;D

    meg esetleg az iratok átnézése, detektorokkal - egy komoly fegyvertelephez infrasrtuktúra kell pl...
  • fotel
    #8
    Nézzetek CNN-t és higyjetek el mindent.
    Érdekes hogy hazug irakiak mi? DE! Vegyifegyver? Még nem találtak, se atom vagy biológiait... Egy tájékoztatási miniszternek mi a feladata? Lehet hogy a harci morál fenttartása? Egyszerűek vagytok, mint az ék - sok USA-majom.
  • gz_8
    #4
    E hír olvasatán elő is vettem egy csomag százas zsepit, hogy kellőképpen ki tudjam sírni magam
  • Tikal #3
    lol, nagyon sokat mulattam a csávo beszolásain:)))
    stupid invaders az egyik kedvencem :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    jaja