7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • Alexease
    #23
    Megneztem. 10 percet elszorakoztam vele, aztan DEL.
    De aki nem szimulatoros, vagyis nem szamit hogy korrektul mozogjanak az autok, es szeret szaguldozni, annak biztos tetszeni fog.
  • Ams
    #22
    hát annyit hogy Codemasters(gy.k.:szar)... :D
  • a.carkey
    #21
    Erről mit tudtok?

    Indy Car Series (Codemasters):










  • M@TriX
    #20
    persze mindenképpen a belső az első, de az EA F1-ei eddig nem hozakodtak elő nagy újjításokkal.
    Amit most ígérnek nagyon jól hangzik. Csak úgyis legyen...
  • avcom
    #19
    srácok, a GP3 a maga idejében (is) OCSMÁNY volt, de még is tudta tartani magát hosszú ideig. Ehelyett megcsinálták a csillogó-villogó GP4-et és katasztrófa lett. Végre (talán) itt egy játék, amit nem szúrnak el a külcsínnyel (ld Nascar Thunder 2003) és inkább az élvezetes játékmenetre mennek...
  • M@TriX
    #18
    Jah, iTT egy vadi új kép, de azért nem estem hanyatt a látványtól.
  • M@TriX
    #17
    persze. Inkább maradjunk annyiban, hogy nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Így mindenkinek jó. :)
  • ricky
    #16
    Szerintem se szar, de azért nem a THE BEST!!!!
  • zaki
    #15
    nekem bejön a Toca Race Driver...
  • ricky
    #14
    jaja. Jó is volt az!!! :)))
  • M@TriX
    #13
    ne már tényleg? A Gamestar-ban 90% felett értékelték a TRD (TOCA RACE DRIVER)-t?
    Baz hol vannak a régi szép idők, amikor még voltak 80% körüli játékok. És azok még türhetőek voltak. (576)
  • zaki
    #12
    TRD? az mi?
  • Alexease
    #11
    Valoszinu a GameStar-ban a TRD-nek is 9x%-ot adnak:)) Peig az extra szar...
  • ricky
    #10
    Én a Gamerben olvastam róla. Nincs benne túl sok de amit írtak az csupa jóvolt.

    Ja, és köszi a linket!!!
  • FREAK
    #9
    Gamestartól mit vártál? :D
  • zaki
    #8
    ja és 92 %-ot kapott
  • zaki
    #7
    a Gamestar újságban van róla egy cikk, ez alapján tuti a game
  • Jacek
    #6
    utolso F1-e az EA mit vartal mennyit fognak bele feccolni es egy MOD semmi mas:)))
    A SIMBIN fele F11977 foldbe dongoli grafban kozben ugyan az az engine ez a lol:D
  • M@TriX
    #5
    akkor jól veszem észre? Azt hittem csak nekem tűnek úgy. :)
    Nemtudom miért nem lehet egy szép motort írni. Végülis körpályák, nem egy várost kell lemodellezni. Összvissz 22 járgány...
    Na de mind1. Az EA meg készített egy motort anno már nemtudom hényéve, és azt tunningola, avagy rontja. Ahogy tetszik. :)
    De nagyából csak a skint cserélik. Mondjuk ez az F1 jónak tűnik dramaturgialilag (jaj már este van. :)), de graf szempontjából nem a csúcs. Attól függetlenül bizti szaggatni fog. :)
  • FREAK
    #4
    ezek az F1 játékok grafikailag visszafelé haladnak, esküszöm

    GP4 jól néz ki de az meg gagyi.....
  • M@TriX
    #3
    http://www.bhmotorsports.com/F1C/
  • avcom
    #2
    A M4Driving és a Blackhol Motorsports archivumában találsz linkeket biztos!

    (bocs, most nem tudok konkrét linkeket)
  • ricky
    #1
    Most olvastam rólam pár sort. Az alapján nagyon jó lesz. Már alig várom májust. :))) Nem tudtok valami hosszabb leírást róla????