7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • mohus
    #133
    gondolod, hogy külön fizikát írtak a PS2 és a PC verzióra?

    én a PS2 verzióról írtam ,hogy a visszjátszás elég rossz lett
  • Jacek
    #134
    gondolod hogy nem?? fogtak es lecsavartak minden minimumra es kesz volt a PS2-es verzio:)
  • Alexease
    #135
    Valszeg ugyan az az alap, de erosen "butitva".
  • dashed_
    #136
    koszi :)

    megneztem eloszor bekapcsoltam a FORCE UPDATE ESCD -et de semmi.. utanna letiltottam a halokartyat semmi.. ugyhogy pasz..kivenni meg nem akarom a gepbol mert nekem azon keresztul jon a net ugyhogy kell az oda.. majd meg probalkozok egyszer csak megoldom :)
  • Jacek
    #137
    na jo de probabol megcsinalhatod
  • Mnemomic
    #138
    Jó ez a játék egész kellemesre sikeredett :)

    Az a gond vele hogy karrier lehetőség nincs benne pedig ez úgymond kötlező lenne ha már benne van 4 szezon is.

    A másik a közvetítés: nem értem hogy miért egyedül a versenyen írja ki a sorrendet. Időmérőn és edzésen miért csak a nevet azt azzal el is van intézve. A gyorskörön igázán mutathatná az időkülönbséget a különböző szektorokban. Tudom belül mutatja a műszerfalon de ha a másik versenyzőt akarom nézni igazán mutathatná külső néetben is.
  • Ch_Slater
    #139
    Nekem tegnap azért szaggatott de valami kegyetlenül mert az Internet Explorer(!!!) futott a háttérben és a Cpu-igénye 80-100% között mozgott. Kicsit elcsodálkoztam...
  • Ch_Slater
    #140
    ehhez van olyan mint a 2002-höz (vagy az müxik-e vele), hogy a feliratokat kicseréli a digitális közvetítés felirataira? +csomo hasznos/haszontalan dolgot be lehet állítani hogy kijelezze.
    nah szal van ilyen hozzá?
  • dashed_
    #141
    ja vegulis nem all semmibol csak rohadt lusta vagyok ma.. [mindig :P]
  • Petyus_
    #142
    Azt nem tudjátok miért van hogy vagy 20 FPS-em van vagy 30? :) Semmi más érték, csak ez a kettő. Az NFS HP2 még ilyen.
  • mohus
    #143
    én az F1 2002 konzol és PC verzió között semmi különbséget nem láttam az irányításban egyiket banánról a másikat billről nyomtam...a PC-sben sokkal több segítséget lehetett ki be kapcsolgatni

    grafikailag a konzol verzió tele volt csillogó aszfalt, motion blur, légszárny levegő stb hasonló effektettkel, ami a PC-s ben nem vagy kevésbé volt benne, viszont a PC-s verzió akkor p3 800Mhz és gef 3-on hibátlanul nagy felbontásban folyamatosan futott, míg a konzolos veszettül és élvezhetetlenül belassult, ha több autó volt a képernyőn...

    én ha Forma 1-ezni akarok (sőt inkább a bátyusom, mert én nekem annyira nem jön be), akkor az F1 2001-et veszem elő konzolon

    lehet hogy a Career-ben változtattak a multiplatform koncepción és teljesen külön fejlesztették a konzol és a PC verziókat..

    de ez nem jellemző az EA-ra és a különböző platformokra pont egyszerre jött ki...

    PC-n mi a gépigény?
  • mohus
    #144
    az is EA gamma:)lehet hogy azt a motort használja:)))
  • Alexease
    #145
    Talan a vSync tesz be. Valszeg 60Hz a monitor, vagy abban fut a progi, igy a valtozastol fuggoen, kerekiti 20 vagy 30-ra:)
  • dashed_
    #146
    na megneztem halokari nelkul de a helyet valtozatlan :(
  • Petyus_
    #147
    Én is arra gondoltam de VSync ki van kapcsolva elvileg. :)

    Tegnap egyébként megnéztem egy Sepang multit, 100-as pingnek írta de nagyon lagzott.. :[

    Hülye kérdés: dedikált szervert lehet belőle valahogy indítani? Mert akkor megpróbálnám mozgosítani 100MBit-es ismerőseimet hogy alkossanak valamit. :)
  • mohus
    #148
    én is megpróbálnám...egy próbát megér és legalább nem cseszi a csőrödet, hogy mi a huzat baja van...
  • mohus
    #149
    hu de gyors vagy:)

  • Alexease
    #150
    Iranyitasban annyi a kulonbseg, hogy PC-n ha ki kapcsolsz mindent, akkor bill.-vel, nem tudsz kiallni meg a Pit-bol sem:))) Es ez igy van jol.

    Mig konzolon, full sim-ben is tudnia kell a joembernek bananrol iranyitani.
  • dashed_
    #151
    ugye ??

  • Petyus_
    #152
    Gépigény: nálam medium-on normálisan megy 4* FSAA 8* Aniso. 1800+ XP, 512MB RAM (DDR266), Radeon 9700Pro. (tudom, tudom, csak ez az utóbbi többe kerül mint egy PS2, igazad van, én is konzolt akarok venni csak nem bírom eldönteni melyiket :D.. lehet megvárom PS3-mat :))
  • Petyus_
    #153
    Pit limiter ha be van kapcsolva óvatosan lehet ki tud gurulni azért. :D

    Nekem egyébként nagyon tetszik a fizika, bár a Nascar amit folyamatosan nyúztok multiban még mindig kicsit profibb szerintem de erre se lehet panasz. :) Az Eau Rouge-on végigrobogni igen meggyőző, van hangulata, sebességérzet. :))

    Asszem a GPL után ismét rákattanok az autóversenyzésre. :)
  • mohus
    #154
    "Jó ez a játék egész kellemesre sikeredett :)

    Az a gond vele hogy karrier lehetőség nincs benne pedig ez úgymond kötlező lenne ha már benne van 4 szezon is."

    szerintem is teljesen korrekt F1 Carreer gamma...mostantól nálam is ez az alap f1 játék

    de miért írtad, hogy nincs karrier mód??

    én pont magyar!!! F1 pilótaként kezdtem a karriert:)))
    kapsz Spend pontokat a karrier közben , amit csajra is költhesz:)
  • Mnemomic
    #155
    Én a nem találtam meg de meglesem akkor :)
  • M@TriX
    #156
    na azért. Most akartam beszerezni stuffot és azzal ijesztgettek, hogy nincs benne karrier mód. Akkor van ugyebár igaz? :)
  • Mnemomic
    #157
    Én nem találtam. Úgy tudom csak a PS2 verzióban van.
  • Alexease
    #158
    Nincs benne. "Egyszeruen csak" bele raktak a 4 ev termeset, a '99-'02-es autofesteseket, csapatokat, palyakat stb. Kivalasztva egy evadott lehet menni "sima" Bajnoksagot.
    Nekem nem hianyzik. Mert ha megyek is vele versenyt, az ugy is csak kulon palyakon lesz, de legfokepp online. Meg a bajnoksagra sem lesz idom. Igy egy-egy versenyre tokeletes.
  • Petyus_
    #159
    Köszi nagyon bejön, hogy a rákba csináltak hozzá ilyen gyorsan modot? :)
  • Alexease
    #160
    De a legnagyobb elonye, hogy tenyleg foglalkoztak a szimulacioval, fizikaval. Az elozokkel immel-ammal (:D) foglalkoztam csak, de a mostani, igy "kulon" - modok nelkul - is nagyon jo. Es a legnagyobb elonye, hogy nagyon jol tamogatja a Mod-ozast. Azert latszik, hogy sokat szamitott, hogy az SBDT es a GTR mindent kaszalt - plusz a tobbi mod sikere. Azert Ian Bell neve is ott van a keszitok listajaban (F1C):DDDDD
  • Alexease
    #161
    Jaceket kerdezd, O csinalta:DDDD
  • Petyus_
    #162
    Nem mondod? :D
  • Alexease
    #163
    Megnezte mar valaki, hogyan lehet password-del levedeni egy servert? Multkor nem talaltam...
  • Ch_Slater
    #164
    nah nem tudja senki hogy a digitális tv feliratozást honnan lehet leszedni a 2002-höz. Nekem megvolt valahol, de nem találom. Azzal azt is meg lehetett csinálni (asszem), amit a #138-ban hiányolnak. hogy folyamatosan kiirja a sorrendet, különbségeket, stb.
  • mohus
    #165
    végülis ez csak a feeling miatt jó...amúgy valóban nem ez az, ami miatt a gamma jó...ez csak egy nagyon jó hangulati elem...a sebesség és a vezetési élmény sztem nagyon ott van


    sztem a két platform gammáját másik csapat fejlesztgette vagy egy de közel sem olyan "szorosan", mint mondjuk a Colin 3 esetén...meg kell mondjam szerencsére.

    egyébként F1 2003 nem valószínű ,hogy lesz PC-n, mivel a SONY drága megvette az kizárólagos F1 licenszet...ez a parasztság:(((
  • mohus
    #166
    van valami mod shotod otthonról?
  • Ch_Slater
    #167
    Lenne egy észrevételem a 2003-as modhoz:

    Montoyát képe alatt R. Schumacher van és fordítva ugyanez...
  • Jacek
    #168
    az hagyjan:) de le kell szednetek ujra vagy holnap vagy holnap utan mert kicsit eroforras igenyes:))) eleve a ferrari katasztrofa benne akkora meretuek a texturak hogy megfektetik a gepet:))

    na par nap es lesz egy jobb gyorsabb talan sisakok:)) addig jo ez:D
  • Ch_Slater
    #169
    ui.: csak ezt néztem meg, mert Montoya-t akartam választani...
  • Petyus_
    #170
    Le a kalappal Jacek a modért! A Ferrarit meg a többi kocsit csak pörgettem-forgattam :), de a Renyóval (Alonso powa! :)) mentem jó pár kört és tökéletesen szuperált. :)
  • mohus
    #171
    :)

    olyan textúrád nincs, ami egy nőt fektet meg?
  • Petyus_
    #172


    Köszönjük néked Jacek!