7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • Jacek
    #91
    modok miatt ugyis jo lesz:D
  • Alexease
    #92
    Ja ja!! GTR 2033 kiralysag lesz, ilyen felturbozott fizikaval, ffb-vel, net-tel, stb.:DDDD
  • FREAK
    #93
    2033?????
  • FREAK
    #94
    ok akkor nem sürgős :D majd haver leszedi, én meg átírom :D
  • CodeRed
    #95
    http://www.hsw.hu/hswup/williams99.avi
  • FREAK
    #96
    fasza

    F1 2002 :)
  • Fabcsy
    #97
    Jacek.plr, a Saves könyvtárban.
    [ Multiplayer Options ] alatt
    Throttle Upstream Override="" és ide a valós feltöltési sávszélességet. De ez asszem, hogy csak a szervernél fontos.
  • oneal1
    #98
    baszki crack elem és nem indul:(((
  • Ch_Slater
    #99
    privátról szeditek?
  • Ch_Slater
    #100
    vagy dc-ről? vagy honaaaaaan?
  • oneal1
    #101
    figy akinek megy!
    daemon toolsal lehet nyomni??
    mer nekem nem akar elindulni!!
    kattintiok az ikonra és nem csinál semmit
  • oneal1
    #102
    az autorun sem müködik:((
  • oneal1
    #103
    valali help
  • Alexease
    #104
    Ha bemasolod a Crack konyvtarbol az eze-t, akkor nem keri a CD-t, folosleges Daemon vagy hasonlo.
  • Alexease
    #105
    Inditottam egy szervert Silverstonban. Alexease neven.

    Nem lehet valahogy levedeni Password-del??? Igy mindenki betalal... Bar igy nem vagyok most sem egyedul:))
  • Ch_Slater
    #106
    nah végre töltöm.pont most léptem át a 15gb-t :((

    200k helyett jön 15-tel...kapják be.
  • oneal1
    #107
    az rendbe nde mostmár a setup sem indul el mer letöröltem
  • oneal1
    #108
    akkor lécci idr le hogy hogyan csináljam!
    kiirtam már cd re is de nem tudok róla elinditani semmit de nézni tudom a mappákat
    de a setup ne mindul el meg az autorun:((
  • Ruffi
    #109
    Hogyhogy nincs fönna az ea sports oldalán?????
  • CodeRed
    #110
    A hangja nagyon ott van....

    http://www.tar.hu/codered/f1challenge.mp3
  • Alexease
    #111
    Eleg jol sikerult az ISI-nek. Tenap tesztelgettem vagy 2 orat, es eddig pozitiv a dolog.
    - Fizikaban reszletesebb, erezhetobb lett. Mig az elozott, eleg "batran" nyomtam a kanyarokban, itt azert mar van mit trukkozni (termeszetesen minden OFF). Jobban erezhetok a felfuggesztesek es a kerekek. Elvezetes lett.
    - A toresek hatasait is jobban, azonnal erezni. Szarnyak nelkul nem erdemes - nem is lehet mar - szaguldozni.
    - A hangok egyertelmuen jol sikerultek.
    - A grafikaban nincs hatalmas valtozas, de a rengeteg kissebb finomitas azert eleg jol meglattszik.
    - A Net-kod is sokkal jobb lett. Pontosabban, hasznalhato:)) Mig a 2002-vel max 2-3 ember, itt tegnap volt amikor 8-10-en voltunk bent. Bar nem volt mindenki kint a palyan egyszerre, de hasznalhatonak tunik. Volam Magyarok is - pl. Jacek, Mozso - koszi nekik is a tesztet.

    Ezenkivul van meg boven ami ujdonsag es tesztelni kellene, de osszessegeben, szerintem jol sikerult. Az igazi ujdonsagok, majd a Mod-oknal jonnek ki:))
  • Jacek
    #112
    igen mert benne van a vertex alapu tores csak mar nem volt idejuk bele irni a gameba de benne van:) modokban tehat be lehet pakszerolni:)
  • Alexease
    #113
    Es a pilota mozgasa, a fejrazas is eleg meggyozo. Foleg, hogy potival lehet allitani. Mar csak egy jo kis bukosisag nezett kellett volna, amire lerakodik a kosz:DDD
  • Alexease
    #115
    Az egyetlen hiba, ami megmaradt, az arnyekolas. Az auto vetett arnyekat egy kulon "lapra" szamolja, ami az elozoben (F1 2002) az auto alatt volt valamivel, igy "lebegtek" az autok. Itt, hogy ezt javitsak, feljebb tettek, igy "belelog" a kerekekbe a lap:-) Bar a sebesseg miatt van igy, es csak visszajatszasban latszik, vagyis nem zavaro.
  • ShaiHulud
    #116
    enis mentem volna csak valamit baszodott ez a gamespy..azt irta hogy nem talal gamet...
  • Petyus_
    #118
    Alexease: Silverstone-on mi az a maximum köridő amivel még szívesen látod az embereket? :D
  • Alexease
    #119
    5 perc:))) Lenyegtelen, az a fontos, "normalisan" menjen (lasd. nem visszafele, nem cikazva stb.:DD)
  • Ch_Slater
    #120
    Fúú, nemrossz a játék. Tartani kell rendesen a verdát :))
  • Petyus_
    #121
    Na azért annál többet tudok. :D

    De így is elég szarul nyomom, nagyon nem érzem a célegyenes előtti hármas kanyarkombinációt.. 1:40 alatt legritkább esetben kerültem próbálgattam kicsit. Az nagyon szar idő. :( (99-es Arrows-zal mentem)
  • Alexease
    #122
    Aki a "Magyar teszt Cable" szervert csinalta, kapcsolja ki a tuzfalat, vagy valami hasonlo, mert nem lehet belepni hozza:DDDD
    (Ha egyaltalan innen valaki...:D)
  • mohus
    #123
    akkor én a PS2 verzióról:
    a játék maga a megszokott EA F1 és nem lassul be, mint az F12002 tette, bár az tele volt mindenféle grafikai effektel

    de a visszajátszás botrány...

    PC-n valóban a modok lesznek azok, amik meg mentik a gammát az igazi süllyesztőtől...
  • Alexease
    #124
    Ez a F1 Challenge szerintem onmagaban is megallja a helyet. Bar a Mod-ok jelentik az extrat, de csak a "verseny stuilus" miatt.

    A PS2-es verziokat felejtsuk, mert azokat kellokeppen arkadositjak, es az altalad kedvelt, es fontosnak tartott visszajatszasokra mennek ra.

    Folosleges ebbe belemenni, a PS2 "jatekgep" ez teny. De annak tokeletes, nincs vele semmi bajom. De ott sosem a fizika, a szimulacio, a vezetes elmeny lesz az elsorangu szempont. "Jatszal F1-et, jatszal autosat, jatszal mittudoment":DD
    Vagyis menj, es jatszal:)))
  • Petyus_
    #125
    Szerintem is nagyon jó a játék. Stewart Ford powa! :D
  • Jacek
    #126
    kulonalo 2003-as season

    ITT
  • dashed_
    #127
    ha volt vkinek hasonlo problemja az segitsen..
    f12002 es ez alatt is akadozik a jatek.. olyan mintha netn jatszanek es laggolna.. pl kanyarodok es kb 0.2 mpre iranyithatatlan az auto es tok masfele kanyarodik addig a pillanatig..ezt rendszeressen csinalja kb 2-3 mpercenkent
    nem hinnem hogy a gep lenne keves .. 2.4p4 gforce3
    512 mb ram...
    probaltam mar a drivereket cserelgetni hang kartya nelkul de semmi eredmenye.. mindez xp alatt
  • Jacek
    #128
    mhhm erdekes nem tudok ilyenrol huzd ujra:)
  • dashed_
    #129
    azt hozzatennem hogy mar regebben is csinalt ilyet de volt hogy tokeletessen ment , ugyanezen a konfigon
  • dashed_
    #130
    hat megprobalom de nem hiszem hogy eszhezterne. kb 2-3 hete probalkoztam az f12002 vel akkor szar volt .. azota del.. most ezt is felraktam es ugyanugy gazos..
  • dashed_
    #131
    szugyok Ea.. pedig a modok miatt jo lenne a game de hat baszik menni rendesen
  • Jacek
    #132
    Nahh megkerdeztem a szaketo urakat:))

    Akkor csinal ilyet ha a halokartyaval gaz van!!!

    Akkor csinalja ha a halo kartya nem tud busmasteringet , vagy driver\valamivel utkozik PCI buson\ vagy regi es keptelen ra!

    Biosban nezd meg a PCI beallitasoknal a FORCE UPDATE ESCD legyen bekapcsolva ha van ilyen.

    Legegyszerubb nezd meg halokartya nekul:)