10
sok anyázással... na jó azért nem...
  • ollie
    #10
    Ja, és mintha azt hallottam volna, hogy a virusírtó a format c: paranccsal indul. Ugye?
    Jól emléxem?
    ;)))))))
  • ollie
    #9
    Egyébként teljesen újra installáltam mindent, hogy ne legyen probléma a driverekkel.
    WinXP + a legújabb Catalyst van fenn.
  • ollie
    #8
    Azóta van ez, hogy kicseréltem az nvidia kártyámat ati-ra. Sajnos az sem működik amit javasoltál, mert ebben az esetben rögtön kilép a programból.
    Na mindegy valamit majd csak kitalálok.
  • AtomHeart
    #7
    Esetleg ezt probald meg:
    MSIE-ben Tools->Internet Options->Connections->itt jelold ki a never dial a connection-t
  • AtomHeart
    #6
    S ez regota van igy? Egy program vagy oprendszer installalasa utan, vagy csak ugy?
  • AtomHeart
    #5
    lolll
  • ollie
    #4
    Persze, persze... nem ma szedtek le a falvédőről.

    Velem ilyet senki...
  • PResident Evil
    #3
    meghackelték a gépedet, ezért leszedték minden kódodat, csak midnig kikapcsolod, éd újra kezdik a letöltést rólad .D:D:D:D::D:D:D:D::D:DDDD
  • ollie
    #2
    Ja, Windoze Me van, ha ez számít...
  • ollie
    #1
    Na, a következő a problémám...

    Rögtön bootolás után az oprendszer valami miatt az internetre akar menni (megjelenik a dialogus ablak, ahol kiválasztod melyik kapcsolatot akarod...). Ugyanezt eljátsza egy csomó programnál amikor elindítom azokat, sőt, addig nem is indulnak el a programok, amíg ki nem lépek abból az ablakból, de ami a legrosszabb, hogy vannak programok amik el sem indulnak, ha Cancel-t nyomok a kapcsolat létrehozására.
    Na most a gépemen 1, azaz egyetlen egy darab spyware/adware sem vírus nem leledzik ez 100% biztos!
    Az automatikusan indulo programok közül egy sem csinálja, a windowz registryben sem találtam semmi olyan induló programot ami csinálhatná.
    Mi a rák van? Ötletek?