17
LOVI! Lóverseny Manager Játékok
  • grebber
    #17
    Jön a 2. rész!!

    A Horse Racing Manager 2 értelemszerűen egy sport menedzselős, azon belül pedig lóverseny játék. A fejlesztők tehát igyekeznek meglovagolni a dolog elméleti és gyakorlati oldalát is. Ezeket külön játékmódokba tették, amik teljesen el vannak különítve. Az Owner módban menedzselhetjük az istállónkat, a Jockey mód lehetővé teszi a konkrét versenyzést, míg a Punter mód a lovi szerelmeseinek nyújthat örömet a fogadásokkal. A játék PC-re idén ősszel jelenik meg.

    info: Gamestar
  • blackgamer
    #16
    Frankie Dettori Racing hasonló lehet
  • Niki89
    #15
    Helló valaki van még itt?
    Nekem is kéne a játék!
    Nem tudtok egy olyan titkos oldalt ahol olcsón meg lehet szerezni?
  • a.carkey
    #9
    Passz?!
  • a.carkey
    #7
    De végre van benne galopp és ügető is ...

    Mellesleg nagyon szép, és elég sok opcióval rendelkező manager, és a Stable Masters-t is üti, pedig az ebben a témában úgy tűnt verhetetlen. Hiába no, a látvány és a 3D már elég fontos a managerek között is. Nekem a CM TCM szintű grafikával a vágyam ... :)
  • a.carkey
    #6
    ims-hrm.bin

    Horse Racing Manager

    Olyan, mint a Cycling Manager, ugyanis ez is Cyanide ...
  • a.carkey
    #4
    Én DC-ről szedtem le több nap alatt szinte zéró sebességgel, de vmi miatt nem teljesen kóser a változat. Nem kezeli normálisan a direct X9-et, és ár ehhez - és a régebbi videokártyákhoz - már kijött egy patch, de mivel "Biztonsági másolat" ne lehet patchelni, mivel nincs utána ahhoz crack ... Sajna. Ezért írtam a #2-est ...
  • a.carkey
    #1
    Most jelent meg a progi. Játszik valaki ilyen managerekkel? Nem ez az első ilyen game.