17
Lakás bérbeadása
  • BorsföldiA
    #17
    Sziasztok!

    Fiatal közgadászként olyan pénzügyi területtel kezdtem el foglalkozni,
    hogy a különböző állami támogatások és adókedvezmények
    kihasználásával pl. egy lakás megvásárlása kevesebbe kerüljön, megtakarítani kívánt pénzetek a maximálisan elérhető hozamot hozza, saját magatokat és családotokat teljes mértékben biztonságban tudhassátok.
    Amennyiben felkeltettem az érdeklődéseteket, egyeztethetünk egy időpontot egy személyes találkozóhoz.
  • Taranov
    #16
    Hát ez nem biztos. Nem lehet meghatározni pontosan sosem, de ennyi információ tudomásával főleg nem!!
  • Taranov
    #15
    azért, hogy legyen pénzed a Defenderre? :)
  • Instict
    #14
    egyébként ha valaki lakást keres, az írjon nekem 1 mailt az [email protected] -ra, és írjátok oda, hogy innen írtok, mert akkor más lesz a hozzáállás a megfelelő ingatlan megkereséséhez.
  • Instict
    #13
    8.ker, Nagyfuvaros u., 30m2 - 4,5millió
  • Dikkma
    #12
    Ha arról nem is... de a Fogarasi Árpád? Róla mit tudsz elmondani?
  • batman
    #11
    Én valahol a fogarasi út felé tudok egy eladót. 70 nm, de az árát nem tudom, lehet, hogy sok :)
  • macilaci123
    #10
    Kis lakást keresek 5M-ig a belvárosban. Légyszi...
  • Galy
    #9
    Én lakást keresek 8Mig Zuglóban. ha valakinek van eladó...az tudja a dolgát :)
  • Dikkma
    #7
    Nekem especially kurvára elegem van a fasszopó albérlőtársaimból.

    Többek közt, ugyanis kb. 2 olyan ember van most a több száz ismerős közül, akiből nincs kurvára elegem, de ezt hagyjuk.

    Szóval lehet el kéne költöznöm, biztos meglepődnének ha holnap hazamennék suli után és elkezdenék csomagolni. :)
  • Dikkma
    #6
    ICRAM, akkor máris megoldódott a probléma, én és recepcica beköltöznénk (persze ingyen, eszem azt az arany szívedet). Mikor mehetünk kulcsokért?
    :-)))
  • batman
    #5
    Valszeg szemérmetlenül sok pénzért :)
  • recepcica
    #4
    Én keresnék albérletet, de nem kell 100m2 hanem bőven elég a fele, és nem kell a belvárosban! Akinek van ilyesmi, az jelezze email-ben!
    Köszi!
  • Lteebee
    #3
    A ll. kerben 100 nm-et 100-300ezer között nyomatnak elhelyezkedéstől, parkolástól, állapottól függően (persze + rezsi).
  • cSuwwi
    #2
    Nézz rá az Aprónet Ingatlan rovatára, és lesz mihez viszonyítanod. Attól függ, hogy a II. kerületben hol van, de szerintem 100körül+rezsi.
    Én legalábbis többet nem adnék egy albérletre, berendezett legalább? :)
  • I.C.ram
    #1
    Hi!

    valaki tudja hogy kb 2 keruletben mennyiert lehetne kiadni egy kb 100m^2-es lakast kis konyhaval zuhanyzoval stb?