36836
  • Pontius #581
    "Ott hozz létre egy Lisa, és egy Marge 32 bites értéket, értékeként 1-el"
    A lisa és marge alapból ottvan, szal nem teljesen világos mit is kell tenem... : )
  • #580
    Mennyi most egy ilyen videókari, ami neked van?
  • #579
    Dehogynem! Na mondom is:
    Szal, a HKEY Current user/Software/NVIDIA Corporation/Global/NVTweak/Devices/VEN_10DE.../Hardware

    Ott hozz létre egy Lisa, és egy Marge 32 bites értéket, értékeként 1-el.
    És máris müxik.
    A Marge és a Lisa a Simpson családból való, mert az NVidia-s muksónak a kedvence a sorozat, és így készítette el a progit.
    Ja a video ultraking!!!
  • Pontius #578
    Ebben a proggiban csak addig lehet húzni a kártyát amig a prog engedi? Valahogy nem lehet bővíteni a csúszkát? 220/500-ig endei de 250/550-ig akarom húzni
  • #577
    Az sirály!
    Szerintem hagyjuk a fikázásokat, aki pedig szereti a másikat húzni (nem a gépét, és a fa*át) az menjen át ebbe a fórumba:
    AMD vs. Intel
  • Pontius #576
    Cooler OFF
    Jó szórakozást...
  • Pontius #575
    Nekem meg sikerült szétégetnem egy AMD Throughbred B magos prockót, rácsatoltam a coolert csak a ventit nem kötöttem rá a lapra és ...
  • #574
    10 évesen nem konyítottam sokat a vízhűtéshez.
  • #573
    Most mindenki elmeséli gyerekkorát?
    Nekem meg a bölcsőm mellett volt a komodor 64, az oviban már p1-en nyomultam, 2.-ban P2-m volt, utána lett az AMD, ezután egy 1Ghz-es pentium, aztán jött a P4 1.6, és most a 2.8-as...
    A jövőben meg lesz egy 999.999Ghz-es valami Fujimuyi márkájú gép, mert az AMD, meg az Intel felrobbantja a jövőben egymás gyárait, és csak a Kóreai cuccok maradnak.
  • [NST]Cifu
    #572
    És akkor az AMD a hibás, mert te (feltehetően) nem megfelelő hűtéssel tuningoltad? :)

    Grats...
  • [NST]Cifu
    #571
    Nekem viszont ez az első AMD-m, és elötte volt Pentium 1-em (100Mhz), Pentium Pro-m (150Mhz@180Mhz), Pentium 2-őm (233@300Mhz), Pentium 2-es és 3-as Celeron-om (300Mhz@450Mhz illetve 466@650Mhz) és Pentium 3-am (1Ghz)... :D
  • #570
    Na teszek még én is a tűzre 1 lapáttal:
    Nekem meg vót AMD Xp 1700-asom, felhúztam 1800Mhz-ig, és 3 hét után kiégett az alaplappal együtt, úgyhogy ennyit az AMD megbízhatóságáról!
    Intel 4ever!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #569
    Ehh...az meg csak a személyes tapasztalat...:D

    Volt ám nekem is AMD-m! 900-as Athlon...és húztam is de keményen! 100MHz-es FSB-ről bírta egészen a varázslatos 106MHz-ig!!! Ezzel kijött a 954MHz! FÚÚÚÚÚÚ...:DDD

    Mindezt a fülsértő FOP38-al...:D
  • #568
    Szerintetek nagyon gázos a 4x256 ram? Nagyon lassabb a 2x512-nél?
  • #567
    Ja a régebbiekben tényleg bennevolt, a mostaniakban miért nincs?
    És a vinyós képbeillesztésnél frankón csak nekem jelenne meg, ebben is igazad van, de arra gondoltam, hogy például a Dizájnos számítógépház! fórumban nem szarakodnak azzal, hogy előbb feltöltik valami oldalra, és csak úgy a vincsiről nyomják be, de ezekszerint ők is baszakodnak...
    Thx.
  • ollie
    #566
    Csak egy webes tárhelyről tudzs képet belinkelni. A vinyódról csak neked jelenne meg a kép.
  • ollie
    #565
    Ja egyébként ez alapból benne van minden nvidia driver-ben, csak éppen az újabbakban nem jelenik meg a fül a vidkari beállításoknál. Az a bizonyos reg file egyszerűen csak engedélyezi a registryben, hogy megjelenjen a fül. Így tehát semmivel sem foglal több memóriát.
  • #564
    Egy ideig RivaTunert használtam, de akkora egy sz*r!
    Figyu az lenne a kérdésem, hogy, ha olyan képeket szúrtok be a fórumba, ami a gépeteken van, annak regisztáltok egy külön tárhelyet, és onnan szúrjátok be, vagy lehet közvetlenül a wincsiről is? Bocs a lammer kérdésért.
  • Pontius #563
    Ehh, pont ezt kerestem délelött...
    guru3d-n nem volt jó a link aztán hagytam...
    ez azért kevesebb memóriát foglal le mint a powerstrip
    köszi...
  • [NST]Cifu
    #562
    Mintha egy "amd..." szöveget is elejtettél volna, ami az adott szövegkörnyezetben eléggé lefitymálónak tünik...
  • #561
    Hehehe, hát ti jól megvagytok bazz...
    Na csá ? ljoe!
    Én sima CoolBits-el húzom...
    CoolBits
    Ha felrakod lesz egy ilyen ablak, ahol húzhatod:

  • HUmanBandi
    #560
    Vaó most vettemegy ujj hütöt és naon állat:
    1 perc alatt 35 fokról viszahült 26 fokra!
    Mármint a proci! :-)
  • [Walaki]D`Lair
    #559
    csak ennyit mondok: Nekem nem tellik vízhűtésre...ja és #556
  • [Walaki]D`Lair
    #558
    Ja egyébként ezt ma kaptam:

    Feladó: efter
    Elküldve: 2004. 02. 23. 15:26
    Tárgy: bazd meg!
    te balfasz ,nézd már meg mijen alaplap! hova huzzam feljebb te szaar! ez a max! különbenis hogy jössz te hozzá hogy leszóld meikor te szarakocc még a léghütéssel vazze! én leszóltam a géped?????? könnyü nagyképünek lenni ha van zséje az embernek mi??

  • [Walaki]D`Lair
    #557
    Meg nem az effektíve órajelet írtam...hanem a valóst...
  • [Walaki]D`Lair
    #556
    Nono...én csak az ő rendszerén akadtam fel...300MHz+-ért sok 10000 Ft-os vízhűtést...hmmm...inkább egy normális alaplapot vett volna belőle...
  • Pontius #555
    köszönöm
  • ollie
    #554
    Nem az alaplap miatt. Gondolkozz, az i865 chipset csak 266-os memcsi sebességre lenne képes, amikro ezt direkt a 800FSB-s procikhoz tervezték? Ez a celeron 100-as FSB-je miatt megy 266-on.
  • Pontius #553
    Most miért terelsz?
    Nem tudod beismerni, hogy igazam volt?
  • IMYke2.0.0.0
    #552
    Hazabeszélés rulez...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Pontius #551
    És ahogy nézem az alaplap könyvecskében csak 100-on van rögzítve a 2.66...
    És igenis tutifrankó Albatron
  • Pontius #550
    igen mivel 100*20=2000............
  • IMYke2.0.0.0
    #549
    Szerinted a Celeron "mondta" az alaplapnak, hogy 100-al hajtsa 125 helyett az FSB-t... ugyan menj má'...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Pontius #548
    Hagyál már bázzzé, ez a legtutibb lap, szaros Celeron a ludas....
  • IMYke2.0.0.0
    #547
    Mondtuk, hogy az alaplap.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Pontius #546
    FSB-t növeltem 100-ról 125-re igy memória 333 proci meg 2500, 3dmark meg 8667.
  • Pontius #545
    Akkor ha jólértem mégsem az alaplap miatt hanem a celeron miatt...
    Szal ha belesülyesztek egy pl: P4 2.6-ost akkor a memória is 400-on fog menni?
  • IMYke2.0.0.0
    #544
    De igazán pontos választ adtál, ami szerintem fontosabb. Én a lényeget mondtam csak.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #543


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • [NST]Cifu
    #542
    Upsz, csak tíz percet késtem... :)