36836
  • #1449
    Vízhűtés, vagy gázhűtés már van 30.000-ért boltban, de, ha csinálsz egyet 5000Ft-ból kijön minden!
  • #1448
    Vegyél kész hűtést!
  • Lacc
    #1447
    Nem nem, itt találtam meg. Elég sokmindent megtalálni ezen az oldalon :)
    Egyébként nem hinném hogy olyan keveseket érdekelne ez az adat, egy hűtés megtervezésénél az egyik legfontosabb tudni, hogy hány Watt-nyi hőt kell "semlegesíteni", és még ezen túl a hűtésnek milyen teljesítményűnek kell lennie.
  • #1446
    Ez van!
    Nem túl sokan nézegetnek ilyesmit, ezért nem is terveztek bele Watt cuccolót!
  • Taptarap
    #1445
    igen abban csak "-tól" , "-ig" találtam én is
  • #1444
    Akkó lehet, hogy sandra, mert aidát átnéztem, és abban nincs ilyen!
  • Taptarap
    #1443
    vagy az Aida vagy Sandra megmutatja mert a multkor néztük mi is
  • #1442
    Az se számol ilyeneket, ha jól tudom!
  • Taptarap
    #1441
    SiSoftsandra volt??
  • Lacc
    #1440
    Na már megtaláltam a választ :)
  • #1439
    Régen volt egy az AIDA32-höz hasonló progi, ami asszem ezt is számította, de a nevére nem emléxem sajna...
  • Lacc
    #1438
    Hát ezzel nem lettem sokkal okosabb :( Azért köszi.
  • #1437
    Én semmit nem találtam ezzel kapcsolatban, de töltsd le az AIDA32-t, és ott nézd végig a dolgokat, hátha találsz ilyesmit, vagy ha nem akkor az ott lévő adatokból kalkulálgass!
    Jobb tippem nincs!
  • Lacc
    #1436
    Egy oldalon volt egy link egy ilyen progira, ami elvileg ezt valahogy ki tudta számítani, vagy nem tudom, de már nem működött a link :(
  • #1435
    Fogós kérdés, de utánanézek!
  • Lacc
    #1434
    Gyerekek, tud valaki valami módszert/programot/táblázatot arra, hogy kiszámítsam, pontosan hány Watt-nyi hőt termel a procim?
  • #1433
    Az életben lehet a legjobban csalni!!!
    Nézd meg a politikusokat, van egy csomó, akniek még érettségije sincs (hamisított), és Újpalotán van 20 villája, meg pár 100 600-as merdzsója.
    Ennyit a csalásról...
    Ráadásul ez nem csalás, csak ügyeskedés!
  • ollie
    #1432
    elmész a francba
    az életben nem lehet csalni, mert hamar megjárod. jobban tennéd ha már most leszoksz róla!
  • #1431
    Nincs mit!
    Akinek meg még kell, az írjon priviben, és elküldöm neki...
  • ljoe
    #1430
    Meg én is leszedtem, és szerintem aki szemfüles volt az mindenki. Azért köszi CybR
  • M@TriX
    #1429
    le is kell szedni!! Én is leszedtem. ;)
  • #1428
    Ki a rákot érdekel, hogy okirat hamisítás?!
    De azé' leszedem...
  • Laalee
    #1427
    ez okirat hamisítás én a helyedben leszedném a "képet"
  • M@TriX
    #1426
    ezt pár évvel hamarabb is megcsinálhattad volna. ;)
  • #1425
    Egy kis nem témához kapcsolódó hozzászólás, ami másnak is segíthet, hogy több ideje legyen PC-t Tuningolni...
    Tehát nem tudtam, hogy hogyan igazoljak egyes iskolai hiányzásokat, és úgy dontöttem, hogy scanner nélkül paint-ben megoldom ezt a kis dolgot.
    Sikerült, és ezt szeretném megosztani azzal akinek szintén vannak ilyen problémái... Az akinek kell a megoldás kulcsa, itt érheti el!
    Ez csak a képen ekkora, ha kinyomtatod, pont eredeti méretű lesz, mint az igazi, és azt ajánlom, hogy vázlatként nyomtassa ki, aki akarja, mert úgy jobban néz ki (szerintem)...
    Ja még annyit, hogy ez a fogászat télleg létezik!
    Sok szerencsét az iskolaidő eltöltésének jobb módjához!
  • #1424
    Olyan mértékben zárt a házam, hogy az oldallapi szellőzőket nagyobbra kivágatam, és beplexiztem, fölül is szellőző helyett plexi, előlapon nincs nyílás, de hátul tiszta Yuk, mindenhol, ahol slot van, kinyitottam...
    Van a gép hátoldalán egy 12V-os venti, ami kifelé fújja a levegőt, és így a proci 30 fokos akárhány óra netezés, DVD-zés mellett, valamint az alaplap 37 fokos átlagosan, de van amikor csak 32...
    Ha játtszom max 45 fokig megy mindkettő, volt már olyan is, hogy 3.5Ghz-en hajtottam a procit, és így elment 50fokig is, de fölötte soha nem volt egyik sem.
    A procihűtőt 3Ghz-es Northwood-hoz ajánlották, ezért az is nagyon frankón hűt, néha eléri a 3890 RPM-et is, de ez elég ritka, mert már 3741Rpm-en eléggé lehűti a cuccost. Most még panaszom sem lehet, mert max RPM-en is nagyon halk a gépem...
    A VGA hűtéséről mostantól meg a Zalmanjim gondoskodnak.
    Nagyjából ennyi az össz hűtésem!
  • Pontius #1423
    Amugy neked hány fokos a procid?
    Nyilt vagy zárt a zázad?
    Van melette rendszerhűtő? Ha van mennyi?
  • Pontius #1422
    Na ennek megint sok értelme van...
  • Pontius #1421
    230/490-et elvileg el kell vinnie, onantól felfele kényes a téma. Addig húzhatod amig nem szemetel be a kép...
  • Pontius #1420
    Sztem elöbb 230/490-en próbáld meg és onantól felfele 5Mhz-enként. 128-as kártya kevésbé tuningolható...
  • Smuggler
    #1419
    De amugy ha mindegyikre még rányomok százat, akkor megvan rá az esély hogy elromoljon a kartya? még soha nem csinaltam nem is merem..:/
  • #1418
    Ezt figyuzzátok!
  • #1417
    Thx...
  • #1416
    aha
  • Smuggler
    #1415
    Gyorsaságra szerintem nemtud többet, csak + szolgáltatásai vannak. Nézd meg az asus honlapjan az összehasonlito tablazatot. 4-5 dologba különbözik a rendestöl
  • Smuggler
    #1414
    Mármint ezt a Deluxe-ra érted?
  • #1413
    Figyu Smuggler!
    Az alaplapod mennyivel gyorsabb szerinted, mint a sima P4P800?
  • #1412
    Amíg a kép el nem csíkosodik...
    Plussz 100 mind a kettőnél, még stabil!
    Szerintem 275/500-on még futna, ha nem megy, akkor próbálkozz vele.
  • Smuggler
    #1411
    Van egy Leadtek GeF3 Ti200 128DDR-es kartyam. Most defaultban asszem 175/400 - as orajelen dolgozik. Meddig érdemes biztonságosan huzni?
  • #1410
    Az már valami!