36836
  • M@TriX
    #2373
    csak nem szeretk kérkedni vele mert annyit nem fizettem érte mint gondoljátok... Mondjuk itt már lassan mindenkinek hasonló van. ;)
    [email protected], 2x512DDR400, Abit IC-7, Inno3D 5900XT
  • #2372

    Mi olyan bizalmas ezen? ;)
  • M@TriX
    #2371
    legyél csak. ;)

    Amúgy pont 5900XT-m van. ;)
  • #2370
    MaTriX!
    Leírnád a konfigodat?
    Csak kíváncsi vagyok...
  • #2369
    Én is most akarok cseréni, mert 700/500-on a karimmal akadozik a Far Cry, és egy sima ATI 9600-assal meg high-on vígan elfutkosik!
  • #2368
    Milyen XT-t akarsz venni?
    Csak 5900-asat érdemes minimum venni!
  • M@TriX
    #2367
    azzal én sokat érek. ;)
    Mondjuk én azt gondoltam, hogy veszek inno3D XT-t és lekapom a hűtőt és rátesztem a lentebb említett combót és szépen tudom majd huzigálni.
    Majd meglátjuk jól gondoltam-e. ;)
  • ollie
    #2366
    Az én kártyámban van hőmérő, még a ramokat is méri :))
  • M@TriX
    #2365
    A Stalker már elég jó tesztalany... ;)
  • M@TriX
    #2364
    nekem arra kell, hogy ne süssem meg a kártyát.
  • #2363
    Állítólag az MPEG2 konvertálás terheli legjobban a VGA karikat...
    Mondjuk, ez nekem is gyanús volt!
    Kb 8000Ft együtt a venti + a bordák!
    A másik hőmérséklet mérésem a STALKER beta-val történt, amivel 4 órát játtszottam fullra állított garffal, és 8x-os élsimítással, és ugyanúgy hűvös volt a kari.
  • ollie
    #2362
    annak igen
  • M@TriX
    #2361
    mondjuk tájokoztató jellegnek megfelel nem?
  • ollie
    #2360
    mondjuk a hűtőbordákra ragaszthatod, de sose fog pontos értékeke mutatni
  • M@TriX
    #2359
    amúgy mennyiért vetted őket?

    csakmert felénk ZM80C-HP-t lehet kapni, de OP-1-et még megrendelésre sem akarnak hozni :(
    Végülis akárki jelentkezhet.
    Nem tudná vki utánvéttel elküldeni nekem egyet?
    Csakmert az online modok azért nem jók, mert ott egy 1000-est rápakolnak, aztán ez ilyen kis tételnél a dupláját jelenti. ;)
  • M@TriX
    #2358
    ;)
  • M@TriX
    #2357
    Az házamhoz (van elején egy LCD) van egy dióda aminek a hőmjét kijelzi az LCD. Azt oda lehet rakni valahova a kártyához? Ha igen hova?
  • Taptarap
    #2356
    ge gyorsan lecsaptatok rá:))
  • ollie
    #2355
    Mpeg konvertálás után még jó hogy nem melegszik fel a videokari, mert az furcsa lenne.
  • M@TriX
    #2354
    aham, szuper, mondjuk az mpeg konvert tudtommal nem a kártyát terheli. ;) Vagy VIVO?
  • #2353
    Nagyon király ez a Zalmanos hűtés!
    Hőmérő van az alaplapon, de a VGA-n nics...
    Csak annyit mondok, hogy nagyon meghúzva a karit 2 óra mpeg konvert után, ha megfogom kézzel a videókarit, akkor hűvös a kárty!
  • ollie
    #2352
    Nekem 9600 pro-val se szaggatak még 4xAA és 8xAF mellett se (csak az opengl játékokbak volt már ez sok).
  • M@TriX
    #2351
    Hopp, most látom, CyBr neked Zalman ZM80C-HP + ZM-OP1 kombód van? Pont erre akarok beruházni.
    Mi a véleményed róla?
    Neked van hőmérő alapban a vidkarin?
  • M@TriX
    #2350
    egyet értek, és aki naopnta egyszer tud benézni annak elég lenne egy oldalt átnázni és nem 10 szemét kiszedni a lényegeset...
  • #2349
    Rendben meglesz!
    Na csákány, és jó PC TUNIGOS éjszakát!
  • Borg
    #2348
    Van rá jelentkező, ne aggódj.
    Mint ahogy a játékosból is egy mozdulattal több chatté, flamerközponttá, meg sárdóbáló klánok gumiszobájává vált topic átkerült, könnyen úgy járhat ez is.
    Nem mintha itt gond lenne, csak erről a chatelős stílusról kéne leszokni.
  • #2347
    Ok! Sry Borg!
    Ja és ki pakolja a gumiba?
  • Borg
    #2346
    Csak hozzátenném, hogy valszeg nem én leszek az, aki átpakolja az egészet a gumiba. Onnantól kezve meg cseszhetitek az ügyet.
    Nemtom miért nem lehet egyszerűen a #2342 stílusú dolgoktól tartózkodni itt. Nyomassátok priviben, ircn, msn-en, icqn a lazulást. Ez nem az a hely.
  • #2345
    De itt jobb, egy-két tuningolási téma közt lazulni ilyenekkel!
  • #2344
    Ne legyél már ilyen Borg!
    Menj inkább Far Cry-ozni...
  • Borg
    #2343
    Látod, pont erről beszéltem. Olyan dolgokat is beirkáltok, ami
    ad1 offtopic
    ad2 a kutyát nem érdekli
    ad3 inkább a gyaloglo inda szobájába való az lényegi jelentőségével
  • #2342
    Már megint 70-el tölti a cuccot!
    Talán még ma meglessz, de mivel reggel is alig bírtam felkelni, most nem maradok chat... azaz PC Tuningról beszélni!
  • Borg
    #2341
    Addig örüljetek... már úgyis érlelődik a dolog, a sok felesleges chatelés miatt...
    Nem ártana belátni, hogy ez nem realtime chat, hanem offline információcserélő fórum. Előbbire ott az IRC.

    Itt tök felesleges ezt csinálni, hgy "helohogyvagymicsinálsz,mérvagyittb+,mitettélma,mitjáccottálma", mert az érdemi információk túl gyorsan elsüllyednek a topiccal. Ilymódon pedig haszontalanná válik a topic, és a gumiban fogja végezni.
  • #2340
  • Zetorg
    #2339
    Ezért:
    "Észrevetted, hogy Borgica be se néz ide, legalábbis nem szól ránk?!"

    :DDD
  • #2338
    #2325 kapcsán... ;)
  • Borg
    #2337
    És hogy jövök én a képbe?:)
  • M@TriX
    #2336
    Sztem ami akinek bejön. Mondjuk a munkahelyen ATI van, itthon meg nVidia szóval én vagyok a békés polgár. ;)
    Amúgy nekem tök nyolc a tesztprogik mit mutatnak amig minden megy szépen addig engem nem nagyon érdekel, viszont mindig megnézem mit veszek, kb egy hónapig olvasgatok és...aztán.
  • M@TriX
    #2335
    50-60 körnénykén bolttól függően.

    Persze engem véletlenülk se gondolj vastagnak ha tudnád nekem hogy van ilyen kártyám halálra röhögnéd magad. ;)
  • Zetorg
    #2334
    Nem tudtok olyan magyar oldalt ahol le van írva a lábösszekötős amd szorzó unlock?