36836
  • CoolStuff
    #7351



    Amit mindig is tenni akart a távozó hővel, de még sosem merte megtenni...
    A Tass-O-Matic: vízhűtésének ultimatív forróital-melegentartója. Használja ki a CPU-ja által termelt hőt - erre szolgál ez a formatervezett újítás.

    Tass-O-Matic: a tervezés és az értelmetlenség szimbiózisa. ;-)
  • Narancs
    #7350
    Erre nem is hondoltam, télleg!
    Akkor csak a pumpának lesz 1 kis hangaja...zsír!
  • CoolStuff
    #7349

    aquaMatic nagyteljesítményű külső rendszer egy komplett hűtőrendszer, mely a CPU és a PC más, tetszőleges komponensei hűtésére szolgál. A rendszer egésze egy külső házban található, nincs szüksége helyre a PC belsejében, így tetszőlegesen elhelyezhető a számítógép közelében, valamint egyszerű és problémamentes üzembehelyezést tesz lehetővé. A vezérlő funkciókat egy belső irányítórendszer (a Fan-O-Matic) végzi. A csomag XX-flow CPU hűtőt és rögzítést is tartalmaz (Socket A, 478, 754)

    140k
  • CoolStuff
    #7348
    " A kedvezményes belépő a vízhűtés világába. A nagyon jó hővezető tulajdonságokkal bíró, különleges ötvözetből készült fenéklap jó teljesítményt nyújt, meglepően alacsony áron.
    "

    Az meg mi???
  • CoolStuff
    #7347
    Sztem úgy lenne jó, ha fejenként 2 - 2 radiátor lenne, és akkor nem kéne venti...
    Én házon kívülre rakom a radit!
    Itt voltál már:
    http://www.vizhutes.com/
  • Narancs
    #7346
    Jó, ha jól emléxem Zetorgnak 2 Lada van, olvastam 1 cikket, ahol skoda120 -ét használták, és a fórumon többen is a Zasztaváéra esküdtek...
    Szal nem tom, majd érdeklődöm még!
    Eszembe jutott, hogy 1 vagy 2 12centis ventit mindenképp kéne vennem, vagy vhogy megoldani, hogy le tudja szabályozni a 8 centis tápról működő ventiket...
  • CoolStuff
    #7345
    Melyik autómárka radiátora a legjobb?
    Ezt próbáljuk megtudni...
  • CoolStuff
    #7344
    Már több 100x írtam, de semmi!:((
    Ha megkeresed a Liv! topikokt, akkor láthatod, hogy az uccsó hozzászólások az én help kérdéseim!

    Zalman pumpát mennyiért tud a srác?
  • Narancs
    #7343
    Soundstorm -ot használom, de nincs 5.1es szettem, csak 1 AGK füles...
    De hallottam már sokaknak nem szól a center a Live! -nál, segítség topicban biztos tudják...
  • CoolStuff
    #7342
    A lap.hu-n találtam meg, de az is csak tárolt változat, szal nem tom a címet!
    Ha nagyon érdekel, akkor megkeresem, de nem fontos, mivel csak a termék bruttó ára, és egy kép helye volt feltűntetve...
    A többit meg sem lehetett nézni, mivel tárolt, és az oldal megszűnt!:(
  • CoolStuff
    #7341
    off:
    Milyen hangkarid van?
    Nekem egy SB Live! 5.1 és egy DeskTop Theater 5.1 DTT2200 hangrendszer, de az center nem szól az istenért sem, csak a creative testben...
  • Narancs
    #7340
    Mi a magyar oldal?
  • Narancs
    #7339
    bazz, ez biztos?
    Elég gáz, akkor Ordasié lesz ebből asszem, ha nincs jobb...
  • CoolStuff
    #7338
    Megnéztem a magyarországi gyártó oldalát, és 11k a pumpa...
    Sztem régebben olcsó volt, és pont kifogta Zetorg!
  • CoolStuff
    #7337
    Nem tudja véletlenül valaki, hogy azokat a bedugókat hova kell bekötni, amiknek USB + meg - VCC-s feliratuk van...
    Olyanok, mint a power sw.
  • Narancs
    #7336
    Zalman saját pumpája elég ratyi állítólag, 300l/h -s, a zalman adott külön csatit, hogy rátehess erőseb pumpát...
    Még körül nézek, addig is ITT van egy cikk Zetorg pumpájáról...
  • CoolStuff
    #7335
    Elég szolid!
  • Punker
    #7334
    nem tom de rájöttem hogy mégse kell
  • CoolStuff
    #7333
    Na látod ez nagy gond!:(
    Még nem tom, de ez még ráér!
    Néztem pumpát... van 2600-ért olyan, ami 300lityit szállít, de csak egy beömlő van rajta!
    Megnéztem, hogy melyik a legdrágább, az 10600Ft, de még azis csak 400lityit szállít max, szal nem tom Zetorggé miért volt olyan olcsó...
    Nézd meg te is a roncstelepen a radiátort, de hétfőn én is megyek egybe, és megnézem milyenek vannak!
    Szted melyik autójé a legjobb?
    Te is keress rá a neten, hogy milyen autómárkájé a legjobb, mert akkor azt keresem elsősorban.

    Gyári vízhűtésnél milyen pumpa van, van zalman pumpa?
  • Narancs
    #7332
    Még azon filózok, hogy elég nehéz lesz megcsinálni a csövezést, mert a csonkok nem egyformák...
    Szóval ezt a problémát hogy fogjuk kiküszöbölni?
  • Narancs
    #7331
    Mennyibe fáj?
  • Punkerwork
    #7330
    kell egy ilyet vennem :)
  • Punkerwork
    #7329
  • Narancs
    #7328
    ehet = ehez
  • Narancs
    #7327
    Arra gondoltam, hogy mivel ehet a VGA cucchoz 2 blokk já, gondolom nV és ATI kártyákhoz más fajta, szóval mi lenne, ha amegmaradt blokkot föltolnánk az NB -re...
    Rögzítés nekem hasonló, neked meg kampós, majd megérdeklődöm hogy azzal mi a pálya!
  • CoolStuff
    #7326
    Na megyek pumpát nézni!
  • CoolStuff
    #7325
    Ez tök kúl!!
    Jobb vízhűtést rakunk össze, mint Ordasié, és még spóroltunk is...nem a minőségen!:)
  • CoolStuff
    #7324
    Mindenképpen kell, mert én csak memcsi bordákat néztem 2000-ért!
    NB blokkot is kérdezd meg légyszi, valamint, hogy a kampósat hogyan lehet fölfogatni...
  • CoolStuff
    #7323
    Zalman vízhűtése:

    Pozitívumok:

    Passzív, zajtalan működés.
    Különleges tervezés.
    Jó minőségű anyagok felhasználásával készült.
    Megnyerő külső.
    Negatívumok:

    Érezhetően nem megfelelő leszorító erő az hűtőblokk AMD SocketA-s rögzítésénél. (remélem P4-nél nem igaz)
    220 Voltos pumpa (!!!).
    Közepesen drága ár.
  • Narancs
    #7322
    Nepper gyere még nem válaszolt az akciós dologra.
    A VGA hűtője ilyen
  • CoolStuff
    #7321

    kék cső kell!:))
  • CoolStuff
    #7320
    Azt kéne megtudni a pofától, hogy a zalman passzív bordtát (radiátort) hogyé agggya!
  • Punkerwork
    #7319
    igen
  • nemcsakfeel
    #7318
    ja kis VGA ventit lehet olajozni vagy ilyesmi?
  • nemcsakfeel
    #7317
    csak 24h-s üzemben kéne h ne égjen le
  • CoolStuff
    #7316
    ok, de a nepper gyerektől kérdezd meg az akció dolgot!:)
  • CoolStuff
    #7315
    De akinek van vízhűtése azt is hűti, bár sztem a csöndesség miatt!
    Mondjuk kéne NB-re is, mert, ha a procit jól húzzuk vízhűtéssel, akkor NB is melegszik.
    Jó az a VGA blokk, amit a nepper srác árul?
  • Narancs
    #7314
    jó, még nézz szivattyút, én meg holnap fölmegyek a bontóba körülnézni...
  • Narancs
    #7313
    Sztem nem, én is arra gondoltam ,hogy NB re nem is kéne, mert nekem pl most is egy Zalman passzív cucc hűti az NB -t...
  • CoolStuff
    #7312
    Ma nézek még szivattyút, hátha van jobb...
    csövekkel mi legyen?
    Sztem ordasi drágán adja, szal vegyük meg magunk!
    Nem tom mit csináljak ezzel az NB-vel, félek, ha a kampóra teszem rá a blokkot, akkor az kiszakad!