36836
  • CoolStuff
    #9912
    Én se akarok ventit rakni a radira, de sztem 2 radinál nem is kell!
  • Narancs
    #9911
    miből van a radi?
    Aluminium, nem? Az nem korrodál...
  • CoolStuff
    #9910
    Jó lenne, de a korrózió?
  • Narancs
    #9909
    Gondolkodtam kicsit, és az jutott eszembe, hogy mi lene, ha a radiátor nem a levegővel végezné a hőcserét, hanem szintén vízzel:


    Szóval ha a skoda radit/radikat egy ilyen virágtartó műanyag cuccba tennénk, ami tele van vízzel...
    Működne ez szted?
    A víz egy idő után fölmelegedne, ez tuti, viszont jégakkuk beiktatásával ez elkerülhető/késleltethető lenne...
  • CoolStuff
    #9908
    Jól tette!:))
  • Pontius #9907
    mert ugye az AMD LEGNAGYOBB előnye az volt, hogy 32/64-es rendszerrel készült, az Intel viszont CSAK 64-re készítette a rendszerét, azért volt az a jóslat, hogy az AMD féle megldás lessz a nyerő.
    Ezután döntött úgy az Intel, hogy nyúlja a 32/64-es megoldást, nehogy kimaradjon a legnagyobb nyereséget hozó üzletböl...
  • Pontius #9906
    pontosan, ezt én is olvastam valahol.
    Intel mindig is a "nagy halra" utazott és az a szerverpiac.
    Valamikor 2001-ben volt 1 előrejelzés, hogy a 64-es szerverek nagyrésze az AMD megoldásit fogja használni igy aztán az intel is átált, hogy kompatibilis legyen AMD-hez készült szerverekkel.
    De ha jól emléxem, akkor a procijukkal technikai gondok is voltak. pl: folyamatos túlmelegedés...
  • CoolStuff
    #9905
    linuxosok!:P
  • Narancs
    #9904
    provijuk=procijuk

    Na!
  • Narancs
    #9903
    szopacs...emléxem annó még a microsoftot ostromolta intel hogy csináljanak neki külön win64 -et...ők meg már javában fejlesztették amd -re a 64bitest, és intel itt szopott sztem...itt már muszály volt lemásolni AMD -t, mert ha külön utakon járnának akkor nem lenne nekik oprendszer a provijukhoz, és akkor meg ki rák venné meg...
  • CoolStuff
    #9902
    Ezeket honnan tod?
    Te fejleszted?:DDD
  • Pontius #9901
    mert az Itanium-ra koncentráltak, aztán közben rájöttek, hogy halott dolog azt tovább fejleszteni, ezért inkább koppintottak amd-t és csúsztak 1 évet...
  • CoolStuff
    #9900
    Érdekes télleg...
  • CoolStuff
    #9899
    Intelesek ráérnek, úgyis ők az urak!:D
  • Narancs
    #9898
    ja, csak akkor még mindíg nem vágam mi a rákért késtek 1 évet intelék, hiszen elég rég megkapták a terveket sztem...
    mikor amd másolt intelt (k5,k6 procik stb) akkor sose késtek ennyit...
  • CoolStuff
    #9897
    :D
  • Runtime eRRor
    #9896
    CSÁÁ!
  • Pontius #9895
    Ebben az a poén, hogy annó az AMD fizetett...
    Az Intel viszont 1 fillért sem fizet a 64-es tervekért, csak simán lenyulja (mert megteheti) :)
    És igaza van, mit szenvedjen 1 projecttel ha igy milliokat takaríthat meg...
  • CoolStuff
    #9894
    Kivéve a hw piacnál, mert ott az Intel az olcsóbb, és valszeg azt is veszem!:)
  • Narancs
    #9893
    igen, megfordult a kocka...annó mindíg AMD fizetett valag pénzt a tervekért Intelnek, most meg fordítva...:)
    Vszínű AMD itt is olcsóbb lesz, de mivel intelt még nem lehet kapni, eztet még nem tudhassuk biztosan!
  • Pontius #9892
    Szal technikailag ua. a kettő...
    Ami dönteni fog az az ár. :) És abban minden bizonnyal az AMD lessz a nyerő.
  • Pontius #9891
    Az Intel az AMD 64-es prociját hasznája majd fel a saját procijában kisebb változtatásokkal.
  • CoolStuff
    #9890
    jaja:)
  • Narancs
    #9889
    Nem tudom még, ha intel jobb/olcsóbb 64 bites procit tud csinálni mint AMD akkor intelem lesz...
    Egyenlőre AMD nagyon jön, bár jóval kisebb cég, mégis desktop gépek piacán átvette a vezetést az Inteltől, nem véletlenül...majd meglássuk!
    Pár éve ha vki azt mondja ATI kártyám lesz kiröhögöm...most meg itt ficcen a kicsike!
  • CoolStuff
    #9888
    :DD
    De Inteled lesz, nem?
  • Narancs
    #9887
    még jó!
    sulinet tod. ez volt a legjobb proci amit lehetett választani...
  • CoolStuff
    #9886
    AMD?:O
  • CoolStuff
    #9885
  • Narancs
    #9884
    köcce
  • 0ppika
    #9883
    Gratulálok
  • Narancs
    #9882
    Én is tuningoltam kicsit ma, itt van 1 kép!
  • CoolStuff
    #9881
    jah, pedig aszhittük te votltál otthon:DDD
  • CoolStuff
    #9880
    ez fék:D
  • 0ppika
    #9879
    Nem én csináltam a képeket.
  • Narancs
    #9878
    Ez fura, 1.6Volt a feszkó és 6Ghzen megy?
    Alapból akkor 1Volt, vagy mi?
  • CoolStuff
    #9877
    Ez kamu, nem ez a világrekord!:P
  • Narancs
    #9876
    én ezeket a képeket már láttam, csak épp akkor ha jól emléxem 4Ghz -et értek el NW -vel a képaláírás szerint...
  • CoolStuff
    #9875
    Ez a világrekord utánzása?:D
    Valami román mod?:DDDD
  • 0ppika
    #9874


  • CoolStuff
    #9873
    Jó lesz neked!:P
    Nekem elég a két alu is!