36836
  • Dr DeViLKiNG
    #11153
    de punker hoz nekünk is, ha megkérjük :DDDD
  • CoolStuff
    #11152
    Balucék modja a Mod Tech-en!:D
  • CoolStuff
    #11151
    jaja:)
  • Narancs
    #11150
    de nem mindenki dolgozik számtekbótba...:D
  • Punker
    #11149
    ha vízhűtést akarok akkor hozatok magamnak gyárit olcsón :)
  • Falconer
    #11148
    Hát ez lol :DDD
  • Narancs
    #11147
    Hát ez?
    Intel chipsetes deszka, amd matricákba csomagolt gép, és Hardver OC aláírás?
  • Narancs
    #11146
    samprass
  • Dr DeViLKiNG
    #11145
    danger den vízhűtés
    3.0 ás prescotot 3.8-on visz 49°C-al... nemsemmi... mostmár csak egy hazai forgalmazó, és ár kéne...
    az első aki talál ilyet, kap vmi ajándékot :))
  • CoolStuff
    #11144
    Ki hozza?
  • CoolStuff
    #11143
  • CoolStuff
    #11142
    Új Mod Tech Hall képek:
    itt

    Grat a pumpához!:)
  • Narancs
    #11141
    Úgy néz ki 9 nap és itt a pumpám...
  • Narancs
    #11140
    Ha azt mondanám, hogy beszerelek a gépedbe csupán 30Kért (ebből 10K tiszta nyereség) egy zalman blokkos rendszert, nagyobb teljesítményű pumpával és radikkal mint 50 ezres zalman tesóé, ami sokkal jobb mint Ordasi mesteré, nem filóznál el azon ha épp vízhűtések után nézelődsz, de nem értessz a géphez, és nem szeretnél ezzel pöcsölni, hogy az általunk prezentált rendszert választod?
    Jó persze, törvényes keretek közt nem mehet a dolog, mivel a cuccok eredetét nem lehet nyomon követni...:P
    De amúgy csak vicceltem persze...:)
  • CoolStuff
    #11139
    9GHz Rendiathon
    dátum: 2004-10-09 - forrás: bit-tech

    Aki már dolgozott 3D animációs programokkal, azt tudhatja, hogy ahogy egyre bonyolultabbak a modellek, úgy lessz egyre lassabb a renderelés. Animációkról nem is beszélve. Egyik lehetséges megoldás egy gyorsabb gép bevásárlása, viszont ez enyhén szólva is költséges. A másik megoldás több gép között szétosztani a munkát. Erre használhatjuk a környezetünkben lévő többi gépet, aminek a tulajok nem biztos, hogy örülnek, vagy építünk néhányat magunknak.

    Max Klaentschi ez utóbbi mellett döntött: kell egy kisebb fajta render farm, de mindezt lehetőleg olcsón, és kis helyfoglalással, és minél kisebb kábelspagettivel. Megoldás: szerezzünk öt olcsó gépet, és rakjuk őket egy dobozba, rakjunk melléjük egy hub-ot, és mindenki boldog:D

    A kivitelezést természetesen gondos tervezés előzte meg: részletes 3D Studio modellt készített, amin egy apró hibától eltekintve szinte tökéletesen lemodellezte a házat.

    A hosszas munka után jön a jól megérdemelt jutalom: 30 másodperces animációval a "render-farm" 15 perc alatt végez, míg a "rendes" gépének (3GHz P4, 2Gb ram) ehez kb. 1 órára van szüksége! nem rossz:)



  • CoolStuff
    #11138
    Dehogynem, de te nem is vehetsz tőlünk!:DDD
  • Punker
    #11137
    ezt te sem gondolod komolyan :)
  • Narancs
    #11136
    Ja, miénk nagyon zsír lesz! Belegondoltam, hogy ez piacképes termék, sokkal jobb és olcsóbb lesz mint Zalman vagy a többi!
  • CoolStuff
    #11135
    Volt egy passzív Zalman vízhűtő rendszer kint a Mod Tech-en, és a 2500+-os Bartont 43fokra hűtötte úgy, hogy meleg volt a radi...
    Szal az sztem nagyon nem éri +, jobb a mi home made-ünk!:))
  • Dr DeViLKiNG
    #11134
    thx ^^
  • Dr DeViLKiNG
    #11133
    még1 érdekes vízhűtés
    link
  • Falconer
    #11132
    Áhhhhh, egyáltalán nem béta, van a ein server 2003 akármi verziója, meg van a winxp 64bit edition
    Most hogy így belegondoltam:)))
  • Falconer
    #11131
    hát microsoft weblapja szerint nem, de lehet
    sztem már készenvan
  • Narancs
    #11130
    de csak béta, nem?
  • Falconer
    #11129
    64bites win már rég van
  • Dr DeViLKiNG
    #11128
    Swiftech H20-120-P Water Cooling Kit link
  • Falconer
    #11127
    hát sok sikert :)
  • Narancs
    #11126
    uff, és sorba követi a többi, meg nemsokár a 64 bites win is...intel meg még sehol sincs, a prescottot nyomják, amit 32biten is lenyomnak a majdnak fele annyi Mhz -en ketyegő AMD Athlon64 -ek...
    Fura hogy amd már rég szarik a 32 bitre, intel meg még öli bele a fejlesztésbe a lóvét...ez gáz.
  • Dr DeViLKiNG
    #11125
    "hogyan hűtsük házunk oldallapját ^^"
  • Dr DeViLKiNG
    #11124
    egyenlőre, még meg kell méretarányosan, minden szempontból kielégítően szerkeszteni... (a régebbit pl ami feleennyire volt összetett, az is 2 hétbe telt ~(igaz nem sokat töltöttem vele^^))
    de karácsonyig meglesz... ha a készítőmesterek, meg a pénztárcám is úgy akarja ^^
  • Dr DeViLKiNG
    #11123
    jah, az nagyon durva ^^
  • Dr DeViLKiNG
    #11122
    az első 64 bites játék
  • Narancs
    #11121
    ja, legjobb a benzinmotor 4 kerékkel...
  • Falconer
    #11120
    Érdekes, majd lökjél képet ha kész van
  • Dr DeViLKiNG
    #11119
    /off
    rc cars kiba szépek :)
  • Dr DeViLKiNG
    #11118
    dracula case
    link
  • Narancs
    #11117
    fasza, csak baromi pici az a radiátor...
  • Dr DeViLKiNG
    #11116
    víhűtés barboneokba
    link
  • Narancs
    #11115
    engem érdekel...
    Amúgy mit tudtok az Abit nf7-s v2.0 fesz csalásról?
    Annó vhol olvastam, hogy több feszt mutat, mint amit valóban beállítassz...
    A central brain identifer 1.76 voltot írt Vcorenak, mikor 1.85voltra tettem a biosban...
  • CoolStuff
    #11114
    Az a lényeg!:DDD