36836
  • Laalee
    #11393
    játékoknál nem, másolásnál előfordulhat.
  • zizzenet
    #11392
    Egy kicsit buta kérdés. Jelenleg az ASUS C800 E-DELUXE (Intep 875P) alaplapom system device meghajtói 2001-esek. Ha felteszem a legújabb Intel drivert (2004-es), várható számottevő javulás a játékok futtatásánál?
  • Punkerwork
    #11391
    tegnap 2,2-es és 2,4-es Sempron-t csináltam ma 2,4-es D-s cerkát, szeretem az ilyen teszteléseket :)
  • Zetorg
    #11390
    na megvan az új cucc.
    Abit AG8-V,3.0/1mb/800,Abit X600XT,Codegen 480W táp
    kicsit elkesítőek az eredmények, de majd valamit alakítok. :(
  • zizzenet
    #11389
    Kösz. Megoldódott, megtaláltam egy frissebb driverét, az helyrepofozta.
  • Narancs
    #11388
    nem vágom mi a gáz. csökkentett módba win indít, driver cleanerrel leszeded a szar drivert, aztán rendes módban win indít, azán CD -ről jó driver fel.
  • CUCLI
    #11387
    szerintem csunami legjobb :)
  • Dr DeViLKiNG
    #11386
    vagy ha minden ktél szakad, akkor tsunamit :)
  • Dr DeViLKiNG
    #11385
    egyiketse, meg kell várni TT sharkcicát :)
    dec közepéig kibirod ^^
  • zizzenet
    #11384
    Basszus, a tököm tele van. Az ASUS C800 alaplapon lévő SoundMax integrált hangkártyához feltettem a gyári drivert, volt hang, 3dMark lefuttatta a hangtesztet is. Aztán fogtam magam, és Asus honlapjáról letöltöttem egy frissebb drivert. Ekkor a SoundMax ControlPanel eltűnt, a soundtest 3DMarkban semmilyen formában (16, 24 bit) nem támogatott. Erre beraktam egy régebbi Creative SBLive! hangkártyám, ezzel régen nem volt problémám, másik hangkártyát eltávolítottam, BIOS-ban letiltottam, új kártya drivere fel. 3DMark továbbra sem támogatja a soundtestet, a dxdiagban pedig a hardvers buffer ennél a kártyánál sem támogatott, pedig régen ez ment.

    Tipp esetleg?
  • Narancs
    #11383
    mi a különbség?
  • HITMorpheus
    #11382
    Szerintetek melyik házat érdemesebb megvenni: Thermaltake VM2000A vagy TT VM3000A-t?
  • CUCLI
    #11381
    szal faszá. oks. ilyenem lesz "elvileg"
  • Punkerwork
    #11380
    P4 C sorozat egyenlő= 800 FSB 512 Kb L2
  • Punkerwork
    #11379
    nem rossz
  • CUCLI
    #11378
    láttam olyat hogy "Intel Pentium 4-C" a c jelzés az mire jó? vagy netán rossz ha olyan?..
  • Punkerwork
    #11377
    nem cseréltünk procit, csak épp fél órát kellett bűvészkedni ASUS-nál nem volt 5 perc és ez azért elég dühítő
  • Narancs
    #11376
    Ezen most én is elgondolkoztam. Vajon ha hazaviszi X vásárló a sempront meg a deszkát, de a lapnak kell egy bios update, mert különben nem látja a procit, viszont proci nélkül ugye ez elég nehéz...szóval mindenképp a boltban meg kell frissíttetni vétel előtt, vagy haver/régi procijával frissíteni azt a biost...
    Ez elég suxx télleg...
  • Punkerwork
    #11375
    bios-t nehéz úgy frissíteni hogy nem is látja a procit, de már megoldottam, a poén hogy elötte egy ASUS + 2,2 Sempron volt ott simán ment minden persze annak is kellett a bios frissítés
  • Narancs
    #11374
    mond mi a gáz, ha jól tudom bios frissítés nélkül nem igen tudod beletenni azt a Sempront...
  • Punkerwork
    #11373
    NF7+ 2,4-es Sempron combo-val szopok mint állat :(
  • Narancs
    #11372
    mér? Bármennyire szeretem is az Abit deszkám, a faszom azért nem tenném bele...
  • Dr DeViLKiNG
    #11371
    mostmeg mi a baj vele? :D
  • Punkerwork
    #11370
    f@szom az Abit-ba és az összes termékébe
  • Narancs
    #11369
    télleg? műszerolajjal én is próbálkoztam, kb 3 hónappal meghosszabodott az élettartama.
    AMúgy még tönkremehet a tiéd is...:)
  • Dr DeViLKiNG
    #11368
    MEGLEPETÉS!

    TT cápacicák december közepétől lesznek kaphatóak
    ^^
  • barret
    #11367
    Megcáfolnám: Másfél éve megy az Abit nf-7,és semmi hangja! Egyszer megtömtem szilikonos zsírral a "csapágyát" És azóta le van a gond róla! Persze ez már beavatkozás,De megérte! Elég sokat megy a gép.
  • CUCLI
    #11366
    láttam olyat hogy "Intel Pentium 4-C" a c jelzés az mire jó? vagy netán rossz ha olyan?..
  • Zetorg
    #11365
    ja, tegnap megvettek mindent. :)
    markok még odébb vannak, de úgy néz ki, hogy holnap megtudom venni a tápot.
  • Narancs
    #11364
    Régi cuccaid elmentek már?
  • Narancs
    #11363
    Majd írd mennyit hoz a cucc markokban...
  • Punker
    #11362
    nagyker-ben is lehet susmus, nekünk is loptak már ki leírást fényképezőgéphez :)
  • Zetorg
    #11361
    erre volt pénz
  • Zetorg
    #11360
    nagyker
  • Punker
    #11359
    hogy vetted a lapot?
  • Dr DeViLKiNG
    #11358
    uh...
    mondjuk én alapból nem vennék x600-at... árához képest retek kari...
  • Zetorg
    #11357
    proci+lap+vga+táp=118k :(
  • Zetorg
    #11356
    esetleg az abit baszott át, más nem.
  • PeeTeR
    #11355
    ja ize, olyan bolt kene ahol kiegeszitok is vannak boven. rendszerhuto (ledes), meg ilyen szarsagok :)
  • Dr DeViLKiNG
    #11354
    mennyibe fájt?