36836
  • mEkLaU
    #16797
    Nekem nincs iPodom még
    Mini-t hallgattam az nagyon jol szolt. De iPodot én is fogok venni még nyárig.
  • Dr DeViLKiNG
    #16796
    hát én karácsonyra egy creative rhomba nx el leptem meg magam... rédijó/256 ram, fasza szoftver, KIBA JÓ BASSZUS legnagyobb hangerőn is... sztem ennél jobb nincs is 28k hufért :D
  • Dr DeViLKiNG
    #16795
    "Vess véget az offnak!" - szólt a belső hang ^^
    pofás házikó
    link


  • Punker
    #16794
    olyat vegyél amiben lehet bővíteni a memóriát, 256 MB semmire nem elég.....
  • CoolStuff
    #16793
    De drága is, meg 20Gb tárhely nem kell!:D
    256Mb körüliekre gondoltam...
    Ja fekete i-Podod van, vagy az a "kommersz"(:DD) fehér?;)
  • CoolStuff
    #16792
    LOL, most van szó a tv2-n arról, hogy itthon egy csomó helyen árulnak kutyahúst, mert a büdös kóreai férgek (kivételek vannak) veszik mint a cukrot!!! Kötsögök! Na off off!:P
  • mEkLaU
    #16791
    Apple iPod nagyon jo!(Tapasztalat..:)
  • mEkLaU
    #16790
    Tudom neki irtam
  • CoolStuff
    #16789
    Sztetek melyik mp3 playa éri meg a legjobban? Egyáltalán érdemes ilyet venni, vagy van olcsóbb jobb?
  • CoolStuff
    #16788
    Semmi!:P
    Gabesznek kell!
  • mEkLaU
    #16787
    Mi kell Amd-vel kapcsolatban?
  • CoolStuff
    #16786
    Kb ennyi az össz tudásom AMD-vel kapcsolatban, ja meg az, hogy nem az igazi a HT-jük procikon!:PP
  • Gabesz amd64
    #16785
    nembaj az is valami!
  • CoolStuff
    #16784
    Hát az nagyon nagy segítség volt!:DD
  • Gabesz amd64
    #16783
    aham értem!de azért kössz az előzött!
  • CoolStuff
    #16782
    Nem tom sry, AMD-t nem tom kiismerni!:)
    Honnan tudjam, hogy egy számomra tök ismeretlen alaplapon milyen beállításokkal lehet tuningolni!:P
  • CoolStuff
    #16781
    Ez jó bolt volt...
    Vettem 2 TT UV neont + Revoltec kék uv-s ide kábeleket + floppy kábelt 3.6k-ba!:)
  • Gabesz amd64
    #16780
    hogy lehet ilyen ketyerét csinálni vagy ki tud?
  • xj700t
    #16779
    Pontosan erre a jelenségre gondoltam.
    Lényeg a lényeg kb megtippeled melyik frekin megy a jel ez valószínüleg a 175,5 és keresel egy ügyes kezű műszerész félét aki csinál neked egy potméteres "rontót" amit oda tudsz tekerni a zavaró jel frekvenciájára (kb.:178,5) Ezekután ha mindent jól csináltatok megjelenik a műsor tisztán és élvezhetően.
    (Ha valamiért szerelőt kell hívni, érdemes elötte kivenni a rendszerből az okosságot:)

  • Gabesz amd64
    #16778
    na nem tudsz válaszolni?akkor valaki más profira várok
  • CoolStuff
    #16777
    Aztagec, de jóak ár!!! x800xt
  • Gabesz amd64
    #16776
    Azt le se kell tiltanom ha berakok egy sima VGA-t automatice letiltja magát!Feltettem egykét kérdést!

    de főleg a memóriára vagyok kiváncsi hogyan lehet húzni!!!
  • CoolStuff
    #16775
    Biosban letiltod az integrált vga-t, deteszed a simát és föltolod hozzá a drivert...
    Procit meg simán tuningolod, mi a kérdés?:S
  • CoolStuff
    #16774
    Hát nézd tv-n...
  • Gabesz amd64
    #16773
    16764-re Cool vagy Narancs valamit tudnátok mondani!??Jó lenne mert most vettem nagyon olcson és majd átszerkezteném a mostani procimat abba.
    Lesz majd 333Mhz 512DDR memcsim meg van egy 128-as most benn de z integrált VGA miatt lehuzz 32Megát de az úgyse fontos mert a mostani VGA-mat beletuszkolom majd!és szeretném tudni hogy hogyan lehetne húzni.Ezért kérdeztem tőled Narancs hogy mit is tesz a memóriáknál a volthuzógatás!És ha húzom a memcsit akkor nem kéne valami hűtést szerkesztenem a memcsire?
    Vagy bírnia kéne?
    Egyáltalán érdemes húzni ezt a procit is?Vagy hol tudom megálapítani hogy (ha a procit huzom)akkor nem lesz baj?
    a melegedéstől?
    és ha valami kánya lenne akkor mi a teendő?
  • Narancs
    #16772
    Ja, csak az a dekóder nem jó a kártyámhoz...:(
  • CoolStuff
    #16771
    Sztem egy sima dekóder elég, ha nem UPC-s vagy...
  • Narancs
    #16770
    Na, ez király!
    Öcsém mekereste kézi keresővel a Tv -jén a HBO -t, be is jön csak futkos meg rizsás a kép...mit lehetne tenni?
    Gépban van Pinnacle PCTV tuner, tudsz vmi progit/módot hogy fogja jól a HBO -t?
  • Gabesz amd64
    #16769
    Ha van fenn Nvidia driver a gépeden akkor csak kétszer kattint a Coolbits.reg-re!
  • Gabesz amd64
    #16768
    Pontosan! DE ha berakok egy VGA-t akkor már letiltja az integrált VGA-t!
  • cito
    #16767
    Coolbits.reg ? Ez hogy műkszik?
  • cito
    #16766
    Köszi srácok!
    Ez Coolbits ugye?
    Ott meddig lehet elmenni?
    Szerintetek egy 5900 xt vel? MHZ?
  • Punker
    #16765
    MX az az integrált VGA-s nem?
  • Gabesz amd64
    #16764
    Lehet-e ugyanúgy tuningolni egy Asus a7v8X MX alaplapot tuningolni mint egy a7v8x-eset?
  • Pontius #16763
    Ezt letöltöd===>futtatod===>nvidia beállításoknál tuningolsz! Sok sikert!
  • Gabesz amd64
    #16762

    le=fel
  • Gabesz amd64
    #16761
    Ha felraksz egy új Nvidia drivert szerintem abban is lehet húzni!
    De Rivatunert én egyszer raktam le de kányás volt!Nekem gyárilag adtak az Asus-omhoz húzóprogit!az frankó mert egyből ellenőrzi hogy nem-e lesz baj!

    Sajna már nem emláékszem hol melyik menüpontba kell huzni!kattingass a füleknáél és ha látsz valamiféle csúszkákat és mellette találsz kockát pipáltasd be és már lehet huzni!Talán...
  • cito
    #16760
    És hol lehet, melyik menüpontban húzni?
  • Gabesz amd64
    #16759
    Addig huzzad amíg a kép nem hibás vagy nem cikázik!De ezt Narancs már megírta tegnap valahol!

    Ha túlhúztad akkor cikázik és akkor vedd vissza!
  • cito
    #16758
    Volna egy kérdésem!
    5900 xt ( INNO ) kártyát hogy lehet húzni, és meddig a Riva Tuner Programmal?