36836
  • Narancs
    #17244
    télleg kevés...
  • barret
    #17243
    Kevés az 1 radi??? Most marhára megnyugodtam...:(
  • Gabesz amd64
    #17242
    azért gratulálok neked!
    és várjuk szeretettel a képeket!
  • Gabesz amd64
    #17241
    Nemis értem minek van vízhűtés topic?

    Nagyon jó hamarosan nekem is elkészül!már csak pumpát kell vennem azt jóvan!rakhatom is össze!
  • Narancs
    #17240
    nem, csonkokat barbár módon kitéptem.
    Az újbe nem tettem bele, egyszerűen vettem vastagabb csövet, és rájöttem hogy ezek a csövek kompatibilis egymással. Pl a a belső 10 es be pont beleillik a belső 8 as, és így tovább...:P
    majd nyomatok képeket, naon faja lett...vettem T elosztót is, ahogy ajánlottad, kihagyhatatlan rész...
  • mEkLaU
    #17239
    http://www.ocztechnology.com/products/cooling_products/ocz_ultra_5-silver_thermal_compound

    EZ nem lehet rossz:) Feltételezni sem merem h Magyarország területén bárhol is kapni:)
  • mEkLaU
    #17238
    http://www.ocztechnology.com/products/cooling_products/ocz_ultra_5-silver_thermal_compound

    EZ nem lehet rossz:) Feltételezni sem merem h Magyarország területén bárhol is kapni:)
  • CoolStuff
    #17237
    Csonkot beforrasztottad?
    Légtelenítőd van?
    Ugye a csonkokat nem attad a radival oda?:O
  • Narancs
    #17236
    Hát, mitmondjak...még 1X nem vállalnám be az tuti...
    Ráment 1 hétvége, de végül sikerült...szombaton kezdtük, most lett készen...:(
    Közben radicsere volt, mert a másik lyukas volt (emléxel eléggé leharcolt darab volt.) A csávó adott helyette egy olyat mint ami neked van. CSak tapasztalataim szerint az 1 radi télleg kurva kevés, már most ontja a meleget, és a proci alapon 55 fokos! Szal mindenképp veszek majd mégegyet. A legfaszább, hogy semmi hangja a gépnek, csak a vinyó kerregést lehet hallani.
    A jó öreg 9800se@PRO -t majdnem kinyírtam blokk föltétel közben, fater keze megszaladt a fogóval, súrolta a memcsi tetejét, ami megrezgett, de nem sérült (uhh)
    ...
    vagy 20x majdnem fölszántottam csavarhúzóval a deszkát, néhányszor csak kibaszott nagy mázlim volt...

    De végül sikerült, yyyyeeeee!!!!

  • Malachi
    #17231


    a karácsonyra vett Thermaltake Xaser III házam egy kis tuningal,de kb 1 hónap és máshogy fog kinézni :)
  • CoolStuff
    #17230

    1centis ventivel szerelt tápcsi!
    Itthon nem paható, de 15 küvecs huf-ba átszámítva kint...
  • janos666 #17229
    Mindegy, a 3DMark szerint simmet nem gyorsult a gép (legalábbis 3D ügyileg, márpedig csak az AGP hidhoz és a porthoz nyúltam) szóval nem pipálom be hogy alkalmazza a beállításokat minden indításnál hanem törlöm a faszba ha nem javasol valaki valami optimálisabb beállítást mint a BIOS_defaunlt, hátha sikerrel jár...
  • Pontius #17228
    és ez mire yó?
    nem ismerem a progit
  • janos666 #17227
    LEtöltöttem a PCI Latecy Tool 2-t, hirtelen felindulásból minden értéket 0-ra állítottam. Csak most gondolkoztam el rajta, hogy
    1: Jó ez így egyáltalán? Vagyis a túl kicsi sem jobb mint a túl nagy?
    2: Le tud ettől égni valami bridge controller az alaplap chipkészletén? (865PE)
  • skristof
    #17226
    PC TUNINGOSOK SZPEMTOPIKJA

    Gabesz,Ql,Narancs lehet jönni...

    Elnézést Borg az offért
  • CoolStuff
    #17225
    Szia!

    Ezt meg a milyet vegyek topikba írd, mert nem ide való!:P
  • CoolStuff
    #17224
    #17200
  • MasterJay
    #17223
    Szóval akkor inkább 9800se és ha malacom van akkor tom modolni?
  • MasterJay
    #17222
    Az addig oké mert ha lenne sok pénzem ami nincs akkor megvárnám a x800Le-t szüval tudnék mit venni.Ez nem gond nekem.Csak ott van a pénztárca tényező ami meg nem elhanyagolható.nem is dolgozom úgyhogy ez csak a zsebpénz.
  • Punkerwork
    #17221
    az a min annál gyengébbet ne vegyél, bár hosszútávon arra se építhetsz :)
  • MasterJay
    #17220
    Csak az a baj hogy most meg 9200-m van az meg már nagyon gáz!
  • MasterJay
    #17219
    S mit 9600xt? Mert az odavágja mindegyiket!
  • Punkerwork
    #17218
    vagy várj, vagy tégy hozzá pénzt, mert ezek a kártyák fél év múlva már semmit nem fognak érni.
  • MasterJay
    #17217
    Most csak erre van pénzem!
    ha jol emlékszem akkor ezekből van olyan ami 128 ill. 256 bites interfészen megy gondolom a 256-os csak jobb 128MB-vel vagy hogy lenne jobb?
  • Gabesz amd64
    #17216
    Szerintem nem éri már megvenni egyiket sem!
    De ha ragaszkodsz ezekhez a VGA-hoz akkor a 9800Se-t vedd meg!
  • MasterJay
    #17215
    Sziasztok!
    Melyiket vegyem? 9600 Vagy 9800SE.
    Állítólag árban ugyanott van és teljesítményben a 9800SE jobb!
  • Borg
    #17214
    A baráti kör, meg a beszélgetés mióta PC tuning téma?
    Gondolkodjál már egy kicsit. Ha nyitsz egy topikot az orrvérzésről, akkor ha meguntad a témát, akkor ugyanazt fogod teleszpemmelni? Akkor szerinted miért van minden témának külön fóruma, és azonban belül is külön topikja?
    A szpemmeléssel át lehet fáradni a gumiba, nyiss egy újat, hogy "PC tuningosok szpem topikja", de ITT semmi keresnivalója a személyes beszélgetéseteknek. És különösen nem az alábbi stílusban.
  • Borg
    #17213
    Te egy kicsit el vagy tévedve. A PC Tuning mint topik kell ide, csak a szpem nem. Szal a megoldás nem az lesz, hogy a topik kerül a gumiba, hanem az, hogy a szpemforrás kerül kiiktatásra... különbség.
  • Breki33
    #17212
    Amúgy ide csak hardware-s tuningot lehet irni?

    Pavlov irt egy új memóriakezelőt a winfos-hoz a tesztek szerint 10-17%-al gyorsít ugyanazon a konfig-on
  • Breki33
    #17211
    Jókor mondod két évig ez a párosom volt P

    Csajszinál akinek eladtam még mindig megy.
  • Breki33
    #17210
    De miért a C-t?
  • Punkerwork
    #17209
    ezt mondom mióta, Intel + Abit nem jó párosítás.
  • cito
    #17208
    Már a ...öm tele van a ezzel az is7 raides alaplappal!!!
    Most cseréltem procit ( 3,2 Prescott ) és már megint az a fránya CPU Unworkable baromság.....
    Most már elég volt a mindenkori bios frissítésből!!!
    Megrendeltem a P4C800 Deluxot!!! ABIT ről váltás!
    Remélem ebbe a deszkába már nem fogok csalódni...
    ???????
  • Gabesz amd64
    #17207
    Hát igen,megbeszéltük a dolgokat!és tényleg nem komolyan gondoltuk az egészet!
  • CoolStuff
    #17206
    Már megint offolunk... 1 logóval!:D
    Sztem nari nem tudta megépíteni a vízhűtést, mer megbaszta az áram, azé nem írt rég!:P
  • skristof
    #17205
    feláldoznám magam a cél érdekében

    szerk.: de mivel ez már megint nagyon OFF, ezért....
  • CoolStuff
    #17204
    Te is marhára kitartó vagy!
    Kitagadlak!
  • CoolStuff
    #17203
    Nem gondolta komolyan... remélem!
  • skristof
    #17202
    jólvan
    szítsd csak ellenem Borgot köszi ;)

    persze ha csak ezen mulik többet nem jövök ide
    éljen a topik
  • Zetorg
    #17201
    nem kényszerített senki.nem is fogok többet ide jönni.

    ha a topik marad, gratulálok.