36836
  • Gabesz amd64
    #17395
    Mennyibe lesz ez neked?

    UVlötyi + ne sugározd magad!!
  • CoolStuff
    #17393
    Jön még 1 hydor átalakító, csőkivezetés, uv lötyi, légtelenítő krómozott és 9 centis papst ventik!
    Teljesen fullosra akarom megcsinálni...:)
  • Narancs
    #17392
    TÉnyleg konfigoddal mi a pálya?
    Említetted hogy vízhűtés alkatrészeket vársz. Vmi még hiányzik? Azt hittem már megvan minden...vagy rosszul emlékeztem?
  • CoolStuff
    #17391
    Egyik nap én is pont erre a konzekvenciára jutottam!:)
  • Narancs
    #17390
    Most elgondolkodtam a témán, s következőkre jutottam:
    - amennyivel drágább mint 9700 (30K -t kéne kb rádobni) annyival nem gyorsabb...
    - nincs olyan játék amivel ne bírkózna meg a jó öreg 9700 ha kicsit föl van pöckölve mondjuk PRO szintre...(ha tévednék javítsatok ki)

    Ezeknek tudatában döntsetek megéri-e vagy nem...
  • CoolStuff
    #17389
    Hali all!
    Régi banner újra a helyén, kérném a visszahelyezését!
    Egy kis érdekesség:
    Leírás!
    Billentyűzet-építés házilag
    dátum: 2005-01-13 - forrás: Modasylum

    Bizonyára többekben felvetődött már, hogy nem pusztán számítógépházat építenek maguknak, hanem egyéb perifériákat is (pl.: billentyűzet), a lehetőségeikhez mérten.
    Nos, a Modasylum oldalán olvasható leírás ezeknek a moddereknek nyújthat
    segítséget, amely a saját készítésű billentyűzet különböző munkafázisaiba enged betekintés.



  • mEkLaU
    #17388
    Már hogyne lenne érdemes!!!!!
    Narancs ne beszélj hülyeséget:)
  • Narancs
    #17387
    Sztem nem gyorsabb annyival, mint amennyit rá kéne dobni...
  • Antromorph
    #17386
    Érdemes lecsereléni a sima Radeon 9700-as kártyát egy Asus Geforce6600GT-re?(márha kapható lesz hazánkban is)
  • Pontius #17385
    hosszú idő után nekem is lenne újra 1 kérdésem
    Memóriának adtam +0.2V-ot. Okozhat ez bármiféle problémát vagy ez nem elenyésző mennyiség ahhoz, hogy bármi bajt okozzon?
  • Pontius #17384
    vagy külön-külön is próbálkozhatsz, lehet az egyik memcsi hibás
    win telepítésénél álltalában memcsi hiba miatt szokott kiakadni
  • Narancs
    #17383
    Oké. Szal singleben semmi gáz, dualban meg föl se meyg az XP...hmmm...
    lehet hogy ram nem hajlandó dualban menni, bár kétlem. Sztem inkább a deszka lesz a ludas. Ha tudod próbáld ki másik 2 rammal, hogy megy-e a dual, illetve a te 2 infi ramodat más gépében megy-e dualban. A "megy-e" kifejezés alatt azt értem, hogy 1x legalább hibátlanul végigfut a memtest.
  • bazze
    #17382
    Hát az alaplapom MSI és I815-ös chipsetes ennyit tudok róla ja és hogy jó drága volt.A tápom ay frankó 350W Chieftech 1 hete volt 10rugó.A memória az 384 Hynx 133mhz.
  • MasterJay
    #17381
    Régen csak egy ramom volt de havernak hoztam két noname-t és azokat beleraktam és ment normálisan bár ott nem raktam XP-t csak simán csere volt.
  • Narancs
    #17380
    Régen másik rammal ment a duál?
    Ajánlom mielőtt bármit is csinálnál, teszteld le a ramokat duálban és single channelben is MEMTEST86 nevű progival...van bootolható CD -s verzió is, én is azt használom.
  • MasterJay
    #17379
    Szisztok! Van egy kis gondom! Tegnap vásároltam 2db Infineon pc3200-as ramot.Dual-ban szeretném járatni egy MSI K7N2 Delta-l deszkában. A gondom az hogy beraktam dualba ami azt jelenti, hogy egy zöld és egy lila DIMM foglalt lett.Nem tudtak feltenni egy XP mert folyton leáll vagy kék halál vagy valamit nem tud feltelepíteni(system.sys, ntfs.sys). Előtte formáztam a vinyót parancssorban.De ha csak simán egymásmellé rakom a két ramot Single-be akkor semmi baj.
  • Tufa16
    #17378
    Van valakinek már tapasztalata az uj 6600gt tuning hütőről? Ha jól emléxek TT
  • Borg
    #17377
    Hát legjobb esetben 1500-ig is, de ahhoz jo alaplap, ram, táp kell.
    A 9600se-t meg inkább ne tuningold, annak nem ér semmit.
  • bazze
    #17376
    Háát először is elnézést hogy nem a mai király hardverekről fogok kérdezni de hát nekem még csak ez van'
    1 1100mhz-és tualatin cerkát mennyire lehet húzni?? (gyári Intel hűtő van)
    És az Abit Radeon9600SE-valamilyen szinten lehet tuningolni meert hááát elég lassucska az underground2
  • Punkerwork
    #17375
    aida/everest
  • ZsirosKenyer
    #17374
    milyen progival lehet megnézni hogy miylen alaplapom van?
    (a kérdés komoly)
  • Borg
    #17373
    A továbbiakban egy darab offot meg szpemet nem akarok itt látni, mert egyből megy banra aki nem fér a bőrébe.
  • mEkLaU
    #17372
    Ja amugy még válaszolva.Chipset feszt nem emeltem minden alapfeszen van.és hát atomstabil.De azért nyilván jobb lenne már az OCZ ramokkal
  • barret
    #17371
    400-on fektette ki azt alaplapomat:)
  • mEkLaU
    #17370
    210 Fsb-t sztem még viszi alapfesszel mert 209-et alapfesszel vittem aztán mos visszavettem 205-re.
    OCZ Enhanced 1 gb dual pc 3200

    Ilyet akarok most venni a gépbe ebay-röl amugy de sztem a mostani ramokat is megtartom:)
  • Narancs
    #17369
    télleg? és feszemeléssel mennyi a vége nálad?
    Chipset feszt nem emeltél?
    Nekem 210 es FSB -vel nem bútolt a gép annó...:( De 205 -el gondnélkül ment...
  • mEkLaU
    #17368
    Nekem pl eredeti sebességén 333 mhz pl durva de 2-2-2-4 1T-t megy:)
  • mEkLaU
    #17367
    Narancs amugy ott nem a feszemelés hozta meg a sikert hanem a ram minösége mert nekem alapfeszen tehát 2.6-on is viszi a 410-et pl
  • mEkLaU
    #17365
    Mákos:D
  • Punker
    #17361
    tudod nem csak a modikat zavarta a dolog, most már a "fejesek" döntenek majd, ha jó kedvük van megkapjátok ezt a topic-ot és azt csináltok amit akartok.
  • Narancs
    #17357
    Attól függ...nekem VM chipes 333Mhz es ram 2.7Volton megy 400MHz en 2.0-3-3-5 ös időzítésekkel...szal fesz emelés csodákraképes, de csak ésszel...
  • CybR
    #17354
    Lefújta a srác sóoldattal és 3 hét alatt ilyen lett...
    De nem tom leírni, mert még mindig ez a 3 perces írás van érvényben!:((
    Na üdv, így szar írogatni!
  • Gabesz amd64
    #17353
    Frankón megy különösen a világítás tetszik rajt!

    alu de faccán megy!!
  • CoolStuff
    #17351
    Ez most komoly kérdés?:D
    Asszinkron, szinkron, ua, mint a 400-asnál!:)
  • skristof
    #17349
    nah ez már munka
    cép
  • MoDuS
    #17348
    Télleg Gabesz, mival a 3D Coolereddel, alu, vaga réz, mert én nem tudtam, megmondani!:))
  • Gabesz amd64
    #17347
    Valaki segitsen vettem 512 MB 333Mhz-s memcsit ezt meddig lehet feltornászni?
  • MoDuS
    #17346
    Ez a szép kis droid!:)

    Az elkészült ház nem nevezhető éppen kicsinek, a váza, és a benne lévő vízhűtés nem is teszi éppen egy könnyű LAN házikóvá, de hát valamit valamiért...


    Ház kívülről és belülről. A középső áttetesző lap mögött foglal helyet a gép nagy része: az alaplap, vízhűtés. A mellette lévő asztal alapján sejthető a mérete, 92cm magas, és a két, egyenként majd' 10kg-os alu oldallal a teljes tömege ~42kg.
    Ez LOL nehéz!:D


    Off: száusz park!:)

    jó 8 all!
  • CoolStuff
    #17345
    LOL, most láttam, hogy egy srác azt a HL2 feelinges házat kissé utánozva rendesen berozsdásította a kasznit!:D
    Fallout feeling!
  • Punker
    #17344
    a lámpákat az elejére nem csináltad meg amit elöször terveztél?