36836
  • 0ppika
    #17475
    Sztem sehol
  • Narancs
    #17474
    k*va yó!
  • B@dsector
    #17473
    Nagyon király! De hól lehet itthon ilyent kapni?
  • Torry
    #17472
    Állat!
  • 0ppika
    #17471




  • Torry
    #17470
    Magyarra is feldobhatom?
  • Narancs
    #17469
    szónélkül vissza is vették? Ritka eset...
    Vszínű az újakkal már nem lesz gond.
  • MasterJay
    #17468
    Csá tegnap adtál egy linket a ram tesztelőről! Kössz a RAM volt a xar
    már vissza is vittem és hoztam megint 2db infineont de ha ezek is rosszak lesznek fejbelövöm magam!
  • Narancs
    #17467
    ööö gyorsabb? nem csak illúzió?
  • CoolStuff
    #17466
    Ez kibaszott jó, felraktam és gyorsabb lett a win...
    Marha faxa!!!
  • Punkerwork
    #17465
    ja :(
  • Narancs
    #17464
    ez nagyjából megfelel a lakosság anyagi helyzetének...
  • Punkerwork
    #17463
    attól függ, vannak igényes emberek meg 1 rakás csóró, ami igazán hiányzik az a középmezőny.
  • Narancs
    #17462
    és mi a tapasztalat?
    a népnek a név kell, vagy inkább az olcsóbb noname cumókat viszik? (én az utóbbira tippelek...)
  • Punkerwork
    #17461
    az enermax felirat, sima noname 8 centis venti 800 HUF ugyanez enermax-ban 2300 (mondjuk azon van fordulat szabályzó)
  • Narancs
    #17460
    és sokan veszik?
    amyúgy télleg, mi a rák kerül ennyibe pár potméteren, egy gatyi digitális kijelzőn, meg pár szines gombon?
  • Punkerwork
    #17459
    ahoz hogy új gépet tudjak majd venni, el kell adnom 1 rakás ilyen felesleges biszb@szt mert ezeken van a legtöbb haszon :)
  • Narancs
    #17458
    és kényelmesen kicsengetni érte 5-7K t...

    énis le akartam halkítani sivító ventijeim annó, de egycerűen átkötöttem őket 5Voltra...lehet hogy macerásabb meg nem állítható, de nem került 5 perc munkánál többe...
  • Punkerwork
    #17457
    enermax-nak van 5,25-ös szabályozója aszem 6 ventit lehet rákötni és kényelmesen beállítgatni :)
  • CoolStuff
    #17456
    A progi nem mindig müxik, forrassz rá ellenállást, vagy Zalman szabi!;)
  • Pontius #17455
    Speedfan
    Használj guglit vagy yuhut
  • CoolStuff
    #17454
    Az XP Apple-gúnyában
    Index
    2005. január 14., péntek 11:00
    A Flyakite OSX fejlesztői mindent megtettek a tökéletes illúzió kedvéért. Apple-formára szabták a belépésre szolgáló párbeszédablakot és a Windows betöltésekor mutatkozó logót is.

    Az ingyenesen letölthető Flyakite OSX minden Windows XP-felhasználó számára lehetővé teszi, hogy az operációs rendszerének klasszikus Mac OS-megjelenést kölcsönözzön.
    A freeware-ként hozzáférhető alkalmazás a Der Standard tapasztalatai szerint gond nélkül telepíthető, megfelelő felhasználói jogosultság mellett automatikusan elvégzi az XP rendszerleíró adatbázisának (registry) módosításait.

    Nincs spyware és adware

    A Flyakite OSX telepítőkészlete kereken 18,5 MB méretű. A fejlesztők a nagy érdeklődés miatt több mirrort is munkába állítottak.



    A VezérlőpultAmi ma már ingyenes programok esetében felettébb furcsának számít, az Windows-alapú Apple-gúnya a tapasztalatok szerint teljességgel mentesnek mutatkozik a kémprogramoktól és a reklámokat erőltető segédalkalmazásoktól. A fejlesztők ügyeltek arra is, hogy minden szükséges fájlt a Windows-könyvtáron belül saját dossziéba pakoljanak.
    Spéci belépőablak

    Az alkalmazás ezen kívül a registryben tett bejegyzéseit is megkísérli egy helyen összefogni. Az eltávolítás során a Flyakite OSX valamennyi beállítást és módosítást az eredeti állapotába helyez vissza.

    A Flyakite OSX rendszerkövetelményei közé tartozik a Windows XP vagy legalábbis Windows 2003 Server megléte. A fejlesztők mindent megtettek a tökéletes illúzió kedvéért, Apple-formára szabták a belépésre szolgáló párbeszédablakot és a Windows betöltésekor mutatkozó logót is.

    Kimaradt a hullámzó púp

    A felhasználó mindebből annyit lát, hogy immár Macintosh gép elé telepedhet, legalábbis a grafikai megoldások próbálnak a Mac OSX-re hasonlítani. A Windows új ruhája a formai hűség kedvéért kiegészítő kurzorokat, hangokat és háttereket is telepít.

    Az Index karácsonyi Mac-tesztjében dicsért dinamikus és jellegzetes alsó programválasztó sort viszont a jelek szerint nem sikerült megvalósítani.

    itt az eredeti cikk:

    http://index.hu/tech/szoftver/app0113/
  • PLackó
    #17453
    akkor nekem miért ennyire fos at eredményem 1024*768 ban??
  • Tufa16
    #17452
    ez engem is érdekelne
  • CUCLI
    #17451
    ventiket milyen progival lehetne szabályozni?
  • barret
    #17450
    Szar 9600-Pro 800x600-ban 5000 pötty.
  • barret
    #17449
    Ha a pontszámod korrekt lenne,akkor még egydarabig elég lenne!

    Legközelebb légyszi írd már oda,hogy 800x600,tehát nem default teszt!
    Köszi.
  • RelakS
    #17448
    Jah, most nézem, hogy 10centis coolink :) (gugli rulez :D:D:D)
  • CoolStuff
    #17447
    Sztem lehet akkorát is kapni, legalábbis én láttam olyan kicsit!:)
  • RelakS
    #17446
    #17439?!
  • CoolStuff
    #17445
    :)
  • bazze
    #17444
    így már zsír
  • CoolStuff
    #17443
    Hát nem tom, lehet, hogy nektek is egy jó vga kéne!:P
    Kicsit várni kell zoomolás után, hogy beálljon a kép...
    2.5 gigapixel a világon a legnagyobb felbontás!!!
  • Gabesz amd64
    #17442
    Hát ez milyen gagyi tök szar mínősége van!
  • bazze
    #17441
    Na most én ehez nem értek de ebbe mi az érdekes???
    Gagyi mint állat oszt kész
    Lehet hogy hülye vok bocsi
  • bazze
    #17440
    Na figyu vettem 1 Abit R9600SE-t.
    Tom lassu meg a geci tudja de nekem sose volt a korhoz illő videokártyám.
    Én csak annyira vagyok kiváncsi ha low grafikán is de meddig lesz ez még elég???
    Eddig meg vagyok vele elégedve a HL2-őn és az Underground2 ment csak mediumon a többi mind high on.
    1100@1550 Tualatin cerka
    384 133 SD
    A Radeon
    3dmark2003
    3421 pont.
    váloszotokat előre is köszönöm.
  • RelakS
    #17439
    Neonok milyen méretben kaphatók (a célnak legfeljebb 18 centis neon felel meg.
  • CoolStuff
    #17438
    2.5 gigapixeles kép, zoomoljatok!
  • PLackó
    #17437
    :)

    most megtoltam,550/315-re ,most már 40 fokot jelez:)
  • Borg
    #17436
    Ja szerintem 30 fokot hozzáadsz mindenhez, akkor témánál vagy :)