36836
  • DonQl
    #18443
    Itt hol a mod, ez inkább programozó csóka lehet azzal a hemüvel!:)
  • DonQl
    #18442
    Sztem meg mekintossal!:)
  • DonQl
    #18441


    Infók!
  • barret
    #18440
    Ezeken még a passziánsz is szaggatott!
    Aknakeresöröl ne is beszéljünk...:(
  • barret
    #18439
    Má'biztos Amd64-gyel nyomja!
  • barret
    #18438
    Mi az ,monitor???
  • barret
    #18437
    Talán kisebb az áramfelvétele?
  • DonQl
    #18436
    Odabasz a feeling!:D
  • barret
    #18435
    Nem gyenge arc..[IMG]http://www.sg.hu/kep/faces/wilting.gif [/IMG]
  • Pontius #18434

    Modder Kolega 80-as évekből

  • RelakSfromhome
    #18433
    aham... a coolink neonnal miért nincs ilyen gondom?
  • DonQl
    #18432
    Linket plz!
  • barret
    #18431
    Tartályt illik berakni,nélküle a rendszer idövel lelevegösödik!
    A plusz folyadék ami ezt meggátolja a tartályban helyezkedik el...
    Nem fontos gyári drága tartályt beépiteni...
    Egy auto üzemanyagszürö is megteszi egy t elosztoval.
    ezen keresztül lehet feltölteni is a rendszert folyadékkal.
  • Tufa16
    #18430
    Narancs! Látom hogy hírdeted PH-n a radit egy topicban. mennyiért adnád el?
  • barret
    #18429
    Gyenge a táp...
    Más nem lehet.
  • RelakSfromhome
    #18428
    olyat már láttatok, hogy ha bekapcsolunk egy revoltec neont, akkor csontrafagy a gép?
  • Tufa16
    #18427
    ahhha. Akkor ráerőszakolom csővet a csonkra, plusz rá egy leszorító és kész. :)
    Amugy nem fog kelleni még egy tartály?
  • barret
    #18426
    Még többet is!
  • Tufa16
    #18425
    3mm-t tud még tágulni a gumicső szakadás nélkül?
  • barret
    #18424
    A csövek nem átmérö 8-asok! a 8 a furata.
    Külseje átmérö 11 mm.Beledugsz egy megfelelö fémcsövet,és már egy bilinccsel össze is lehet pároztatni az átmérö 16-os furatu csövel :)
  • Tufa16
    #18423
    ha jól tudom a csövek meg 8mm-esek, ugye? De akkor hogy erőszakoljam rá a kétszer nagyobb csonkokra a csöveket?
  • barret
    #18422
    Igen,Csak a csonkok mérete Átmérö 16 mm.
    Asszem ez megoldható :)
  • Tufa16
    #18421
    Tudom, de az olyan hogy egyből használatra kész van?
  • barret
    #18420
    Ennyiböl vehetsz 3 skoda radit:)
  • Tufa16
    #18419
    Az a probléma hogy gondolom a skoda radikal még barkácsolni kell. Gondolom hely is kell neki, viszont ez az ami nekem sajna nincs. pl a házon belül elhelyezett radi eleve felejtős. Közben Ordasi srác válaszolt, és ő nekem a kisebbet ajánlotta, mivel az könnyebben felrakható hátulra. Csak itt meg az ár a probléma. 9700 forint lenne... :/
  • Gabesz amd64
    #18418
    az hogy a pumpa egyből a procihoz viszi a vizet!
  • Narancs
    #18417
    Elmondomaz enyém mennyiből jött össze:
    Hydor Seltz L20 pumpa - 5.5K >> Aquapetből
    Zalman CPU + NorthBridge + VGA blokkok - 12K >> (tRebrntól) nagykerből
    2db Skoda radiátor - 4K >> bontóból Budafokról
    Csövek & leszorítók - ~2K >> OBIból
  • Narancs
    #18416
    mi gáz?
  • Gabesz amd64
    #18415
    nem gáz ez egy kicsit?
  • Tufa16
    #18414
    Magát az elhelyezést végülis vágom, nem azzal van probléma, csak hogy névszerünt mik kellenek(apró dolgok is, pl lefogatón keresztül a felhasznált löttyön át mindenig) és kb mennyibe kerül. Elkezdeném tervezgetni a dolgot, plusz kiszámolni hogy mit adjak el és mit nem
  • Dr DeViLKiNG
    #18413
    azért akarom megvárni az új ati kártyát, mert jelen pillanatban nincs rá lóvém (és feleslegesen ugyan minek vegyek 100+ ezerért olyan kártyát amit NAGYON hamar fognak cserélni)
  • barret
    #18412
    Ha a mostanid ilyen lenne,nem lenne gondod a buborékokkal:)
    Persze a tartályban kell hagyni légteret a jó müködeshez.
  • Narancs
    #18411


    Ez az én 1ik első tervem a vízhűtéshez. Persze evégleges nem ilyen lett, de az elvet ebből jól látni ettől függetlenül.
    A pumpa fölnyomja a vizet sorban a blokkokon át, ami végül lehül a radi(k)ban, majd megszabadul a légbuborékoktól a tartályban, majd vissza a pumpába és megint előlről...
  • barret
    #18410
    Igen Pl így: 5 voltról semmi hangja nem lesz!!!
  • Tufa16
    #18409
    Nade olyan nincs hogy megáll a fejlődés. Szóval mindig jönnek ki az uj kártyák. most tegyük fel a 6800 az etalon. viszont mittom kijön egy 6900es ami másfélszer gyorsabb. a mostani etalon nem lesz etalon, viszont a 6900 a toppon lesz. DE kihirdetik hogy jön a 7000es sorozat ami megint másfélszer gyorsabb lesz és ez igy megy tovább.... Akkor neked soha nem lesz uj kártyád mert mindig vársz a következőre?

    Amugy a számok csak szimpla számok akartak lenni... nem tudom mik az uj karik számai.
  • Gabesz amd64
    #18408
    Nem azt mondom hogy nem elég!

    Kijönnek az új VGA-k és legálább 1,5x gyorsabbak vag nemtom mennyiszer és a régi kártyákhoz kell viszonyítani!Például: tavaly vettem az 5900-et amikor kiadták a 6800-kat.Akkor vált megfizethető árrá az 5900!
    És mit csinálhatok vele semmit mert a 6800 az ütösebb és amikor kijöttek azok a káryák(6800) az 5900 az sz*rt se ért már akkor!
    De elfut rajt minden...
  • Tufa16
    #18407
    ezt a videókarira írtad?
  • barret
    #18406
    Az is megoldható,nagyobb borda csendesebb venti.
  • Tufa16
    #18405
    miért? egy 6800 miért nem elég? Esküdni mernék rá hogy bő 1 év(még sztem több is)mulva sem lessz olyan játék ami ne menne high detialban...
  • Tufa16
    #18404
    már csak a videókari hűtését kéne halkítani, de aszem itt már csak a víz segíthet :)
    Valakit megkérhetnék hogy irja össze nekem mi is kell teljes vízhütés szetthez? Azon gondolkoztam hogy az alaplapot lehet hogy kihagyom jelenleg a hűtési listából. Meghallgattam egyenként a ventiket és annak tényleg nincs hangja szóval nem gáz.
    Ja meg azt hozzátenném hogy nekem sajna itthon nincs lehetőségem barkácsolni. A baráti, ismerősi körömben sincs ilyen lehetőség, szóval minél egyszerübb megoldás kellene