36836
  • CUCLI
    #19470
    nem lehet valami jó ha nem láttam eddig sehol.. :S
  • Punkerwork
    #19469
    katt
  • CUCLI
    #19468
    nem tudtam. hm. érdekes
  • Punkerwork
    #19467
    van, most egyik nagykerben akció van Sapphire alaplap+VGA együtt
  • CUCLI
    #19466
    van olyan??
  • Punkerwork
    #19465
    Sapphire alaplapok milyenek?
  • Punkerwork
    #19464
    úgy néz ki a Sata winyókat nem szereti
  • Loogan
    #19463
    Gép: max. 7000-8000 HUF, ha van benne legalább 128 MB memória akkor 10 000 HUF (irodai gépnek esetleg még jó)
    14"-os monitor max. 3000-4000 HUF, feltéve ha szép színei vannak. Ha nem akkor kb. 1 sör. :-)))))
  • zizzenet
    #19462
    Hehe... kösz. Akkor jó, hogy letiltottam.
  • RelakS
    #19461
    Az nem két mag, hanem azt jelenti, hogy két monitort dughatsz rá. Ha letiltottad a másodikat, azzal előfordulhat, hogy olyan játék is fog futni, ami a tiltás nélkül nem menne.,
  • zizzenet
    #19460
    Egy kis láma kérdés, de legalább őszinte :)) Van egy Radeon 9800 Pro videókártyám. Az eszközkezelőben két kártyaként ismeri fel. Ez mit jelent? Olyan, mint a Prescott HT dupla magja (vagyis adott esetben gyorsabb), avagy csak két teljesen különálló mag... monitor megosztáshoz például?
    Okozhat-e az teljesítménycsökkenést a kártyában, hogy letiltottam a második magot?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Dr DeViLKiNG
    #19459
    gondoltam én, hogy ennél rosszabb már nem lehet... megint naiv voltam :DD
    beadtam végül itteni szervízbe mindent. mondták ma vagy holnapra meglesz
    mondom jolvan, és visszaraktam régi gépem. indítom... windows hiba: vmi hülye file megsérült, kérem rakja újra a windowst...
    LOL
  • Punkerwork
    #19458
    kuka
  • miklos17
    #19457
    Helo!
    Én egy árajánlatot szeretnék kérni egy ilyen típusú számítógépre:
    AMD Duron 750Mhz, nVidia riva tnt2 ultra videokártya, ALS 4000 hangkártya, hálókártya (valami szokványos), winchester nélkül, LG cd-lejátszóval + floppy + ház + hűtő.
    És egy régi monitorra: LG 440i 14,5".
  • Dr DeViLKiNG
    #19456
    hát ez überlol...
    Miért is ne bízzunk szülőkre gép/hozzávaló vásárlását?
    Anyám mondta reggel h számtech bolt felé megy, hozzon-e valamit. Mondom persze kéne hütőpaszta. Szépen leírtam neki egy papírra mindent. Hazajön mondja itt van ezt ajándékba adták. Hagy ne mondjam mennyi volt benne...
    mondjuk az is kiderült, hogy itt szervizelnek is, így nem kell bemásznom bpre ^^
  • Borg
    #19455
    És az milyen amikor "megböszmülsz"?:D Erről is raksz be képet?:D
  • Dr DeViLKiNG
    #19454
    boxos amd hütő
    amúgy most megint kipróbáltam, hogy biztos legyek benne, de mostmeg megy...
  • Gabesz amd64
    #19453
    Én is megböszmültem amikor az Én Gigabyte coolerem sem indult el!
    Azt rájöttem hogy nincs rádugva a tápcsati
  • Gabesz amd64
    #19452
    DFI Ultra D nagyno jól néz ki!
  • Gabesz amd64
    #19451
    Ez semmi!
    majd énis rakok be képet hogyis néz ki a szobám! De csak pénteken tudok berakni mert akkor leszek csak otthon...most suliba vagyok :(
  • Borg
    #19450
    Lehetséges. Ha a CPU fanod túl alacsony fordulaton megy, és nem érzékeli az alaplap, akkor a védelem nem engedi bootolni.

    A legtöbb alaplap alsó limitje 1000-1500rpm körül van, ha ennél alacsonyabb fordulatszámú hűtőd van, könnyen előfordulhat ilyen hiba.
  • Dr DeViLKiNG
    #19449
    inno3d gf6600


    dfi ultra-d

    cooler master 450W táp... enyhén szólva baromi feleslegesen hosszú kábelek (összesen 14 kivezetéssel)
  • Borg
    #19448
    Akkor azzal is lehet szívás!
    Én ha letöltöm a hivatalos 5.10-et az nvidia oldaláról, akkor install után kékhalállal fogad a win :)
    Ellenben 2.45 hivatalossal, 6.xx bétákkal tökéletesen megy... (nf2)
  • Dr DeViLKiNG
    #19447
    lehet rájöttem mi volt a gáz...
    most ahogy így fényképezgettem, megláttam, hogy a proci hűtő nincs az alaplapra kötve (régi gépem). rákötöttem, és láss csodát, ugyanazt produkálta, mint az új gép...
    ez lehetséges egyáltalán, hogy megy a gép, de a cpu fannal nem?
  • RelakS
    #19446
    A széken valóban rend van :D
  • Dr DeViLKiNG
    #19445
    most nagyjából rend van ^^
  • Gabesz amd64
    #19444
    jah ilyenkor mutter höbölög nekem hogy rakjál má rendet...
    mondom: majd ha végeztem :D
  • Dr DeViLKiNG
    #19443
    nem láttad mi volt nálam ma amíg szereltem :))
    kár hogy nem csináltam képet ~
    (igaz most sincs olyan rend (asztalon kibontva dobozokon a régi gép, mellette a ház az újal, amiből a boot gomb megy a régibe, meg hasonlóak :DDD)
  • Gabesz amd64
    #19442
    Általában nekem mindig rumli van otthon azaz mindig széjjel van szorva egy-két hardware..
  • Dr DeViLKiNG
    #19441
    köszi mindenkinek a helpet
    amúgy kegyetlen jól néz ki így szétszedve mind a táp, mind az alaplap (sőt még a vga is :))
    és az a helyzet, hogy inno3d ventije nem annyira hangos. én eléggé érzékeny vagyok a hangokra, de ez bezárt ház mellett elég halkan ciripel :))
    (ha a fényképezőgépek istene is úgy akarja, akkor holnap lesznek képek is :))
  • Dr DeViLKiNG
    #19440
    oks, akkor holnap még megpróbálom, hátha üzembe tudom helyezni ~
    ha nem akkor még délután beadom szervízbe, hogy próbálják ki, adok rá nekik 10 percet :DDD
  • Zetorg
    #19439
    nem lesz baja és sípolnia kéne.
  • Dr DeViLKiNG
    #19438
    ha proci vagy vga, vagy ram nélkül kapcsolom be a gépet, akkor ugye nem lesz semmi baja? :D
    és ilyenkor mit kéne csinálnia a gépnek? :D
  • Dr DeViLKiNG
    #19437
    sajna nincs :(
  • Gabesz amd64
    #19436
    Egyik ismerősödnek sincs ilyesmi gépe amibe ki tudnátok próbálni a cumokat?
  • Gabesz amd64
    #19435
    Csak azért kérdeztem ezt mert,raktamössze múltkor egy gépet és arról akartam elindítani az én winyomon lévő wint!

    Felismerte rendesen meg minden aztán kékhalál fagyás azt indíthattam újra...de a win még be se jött.
    "Mondom mi a trágya van ezzel?"

    Azt akkor kapcsoltam hogy az Én gépem Via-s és amit összeraktam gépet az pedig Nforce-os
    Aztán feltelepítettem egy másik winyora a wint normális volt..
  • Dr DeViLKiNG
    #19434
    minden vadi új, dobozos cucc volt
    viszont akkor kellene paszta, amit meg ebben a retek "városban" nem hiszem hogy lehet kapni
    ha meg bemegyek bpre, akkormeg már miért ne vigyem öket ~
    ördögi kör...
  • Dr DeViLKiNG
    #19433
    hát itt is nagyrészt alaplap/proci/táp problémák vannak
    tápot kizártam, mert most is arról játszok :))
  • Gabesz amd64
    #19432
    igaza van a Narinak...

    Ne add fel!zárjál ki minden lehetőséget!
    Tápot megnézted már?Lehet azzal szaraxik...Procit az meg zsír újjonan 'föleg ha dobozos' nem lehet szar...
  • Gabesz amd64
    #19431
    azt nehogy véletlenül egy szar procit csomagolj vissza!