36836
  • Mhosah Myth
    #20274
    Az előbbi témára visszatérve biztos nagykorú a nővére mivel ő 18-25 év között van... És ha nővére van nem pedig húga akkor ő biztos, hogy idősebb nála...
  • Gabesz amd64
    #20273
    oké vágom a poént Én is!

    Nekem volt még egy 386-os gépem is az ütös volt!volt benne egy quantum 40Mb-os winyo :P
    de jó gyors volt akkor még! :))
  • Sir Quno Jedi
    #20272
    Jó, viccőni csak szabad ! :D

    Nekem vanik otthon 286-os elég, úgyhogy ne is mondd...
  • Gabesz amd64
    #20271
    ettől nem lesznek rémálmaid ne izgulj!beraknák ide egy régi 286-os gépet az már durva lenne

    Ez nem az a topic ahol megkérdezzük hogy: "mennyi idős a Nővérem?"
    Not public
  • Sir Quno Jedi
    #20270
    Sazlé én a 6-os hűtővezérlőjüket nyomatom, az jó árban vanik.
  • Gabesz amd64
    #20269
    Ferrari feeling halottamugy nemtom kivesz meg ilyen ronda házat!múltkor ezt elemezték ki a PH-n!
  • Sir Quno Jedi
    #20268
    Akkor meg ne rémiszgessé itten minket MEGSÁRGULT, szőrehullott, ásító floppymeghajtókkal itten minket, mert menten kikészülnek a zidegeink !

    Más:
    Nővéred nagykorú ?! :D
  • Punkerwork
    #20267
    tápommal én is, de a 8 centis hűtője kicsit drága mégha van is rajta fordulat szabályozó
  • Gabesz amd64
    #20266
    öhöm!!
    Punker és Sir Quno Jedi!!
    ha megnézitek a #20186-os hozzászólás második képét akkor ott láttok két és a jobb oldali gépben nem láttok már floppy lemez meghajtót!Én azt a gépet használom már úgy lassan egy éve.

    A másik kis gépet pedig nővérem használja neki kell a kislemezmeghajtó a sulia végett.Én meg nagy ívben tojok rá,hogy hogyan néz ki benne a floppy...(igaz télleg csúnya benne :P)már az évek során megsárgult egy kicsit :D
    Pénzt arra már nem fogok kidobni
  • Sir Quno Jedi
    #20265
    Fémfúró és nem túl vastag. (több ha lehet, mert én mindég beletöröm, nem árt tehát egy állványos fúrógép)
  • Punkerwork
    #20264
    hát ne fafúróval menj neki szerintem :)
  • Sir Quno Jedi
    #20263
    Enermaxszal eddigelé elégedettő vagyokő !
  • Tufa
    #20262
    Ha egy gépházat szeretnék kifúrni egy fúróval, milyen tipusú fúrófej kell hozzá?
  • Punkerwork
    #20261
    holnap csinálok 1 Zalman-Thermaltake-Enermax polcot :)
  • RelakSfromhome
    #20260
    Légzsilip a DooM3-ból :)
  • Sir Quno Jedi
    #20259
    Nékem heatpipe-os Zalman passzív HDD hűtőm van, na azt már nem is használom, mert megfelelő aktív légáram nélkül nem ér egy nagy kalap szart sem ! Egy 9cm-es venti százszor többet ér (nem beszélve a 12-esről), én most 3-mat járatok a hdd-kre és láss csodát...
  • Sir Quno Jedi
    #20258
    Namost nekem nem jók vele a tapasztalataim, mert lehet hogy halk, de mikor halk nem is nagyon hűt (főleg ha kint is meleg van) ! Mikor meg 2600-ra felhúzod, akkor azért van már hangja is ! Az Intel referenciahűtőm 10x hangosabb alapban, de ha azt lehúzom, hogy ne légturbinázzon, akkor az sem sokkal hangosabb mint ez, viszont az HŰT IS !
  • Punkerwork
    #20257
    Zalman gyüjtemény itt van elöttem proci/VGA/NorthBridge/HDD/System hűtő
  • Sir Quno Jedi
    #20256
    Chieftecbe simán. Arra kell vigyázni, hogy a chipset hűtő aktív részét (ha van) le kell szedni, mert ez nagyon odavág !
  • B@dsector
    #20255
    Simán elfér, nekem ASUS P4C800 Deluxe van, ami nem valami nagy alaplap +
    Thermaltake Shark house.
  • Sir Quno Jedi
    #20254
    Te, én meg Txhordbagba cűgölöm, kocsiba ki-be, lépcső stb. azt haller.
  • Punkerwork
    #20253
    szerver tornyom van, mondjuk régi :(
  • Tufa
    #20252
    De nagyobb méretű, pl server házba befér
  • Punkerwork
    #20251
    simán elfér? nekem tuti nem férne be a táptól/ramoktól
  • Tufa
    #20250
    én nem is a behelyezésre gondoltam, hanem hogy nem bírná ki az alaplap(kiszakadna). Nekem pl ez a veszély fent áll, ugyanis pokoli nehéz ki-és be rakni a gépet ha akarok valamit csinálni a géppel belül ( az íróasztal mögött, kb 20 centire egy hatalmas fotel található) és elöfordulhat hogy kicsuszik a kezemből vagy ilyesmi (nem szokott :) ).
  • Sir Quno Jedi
    #20249
    Pedig nekem ilyesmi Zalman van a gépemben és álló ! Annyi az egész, hogy szállításkor a kocsiban fektesd a gépet, az hülyeség, hogy le kell szerelni a hűtőt szállításnál a prociról (pedig azt ajánlják hivatalosan). Én voltam vele LANpartyzni és semmi.
  • Falconer
    #20248
    Miért írok én z helyett t-t
  • Falconer
    #20247
    De díjnyertes, meg tök halk. Az hogy ehhez mekkora hát kell, az egy más kérdés. Ahogy így belenézek az enyémbe, nem férne el a táptól, talán a memóriákba is belelógna. Nemtudom, hogy ezt hogyan gondolták. Bitos házat külön kell hozzá venni
  • Punkerwork
    #20246
    meg mibe fér ez el? :)
  • Tufa
    #20245
    Hát én egy ilyet, álló gépbe nem igazán mernék berakni :)
  • DonQl
    #20244
    Mi a fenének egy ekkora dög!:S
  • Falconer
    #20243
    Vazzeeee, olvasom az adatait, ez egy egész kiló!!!!

    - Dimensions : 136(L) x 136(W) x 67(H)mm
    - Weight : 918g
  • Falconer
    #20242
  • Falconer
    #20241
  • Tufa
    #20240
    az ilyen szereléseket, nem tudod dokumentálni egy digit fényképezővel esetleg? :)
  • Punkerwork
    #20239
    Zalman CNPS7700-CU van a kezemben, ez valami kib@szott nagy óriási dög, ennyi rézért ózdon kinyírnak a cigányok
  • Punkerwork
    #20238
    ház
  • Falconer
    #20237
    Ez mi a fene? :)
  • Punkerwork
    #20236
    mi van vele? igaz kétszer annyi volt mint a 420-as Chieftech de meg is eszi reggelire, és ezzel jó darabig elleszek.
  • DonQl
    #20235
    Enermax