36836
  • Punkerwork
    #21234
    én arra várok hogy MS szerződés alá legyen írva és akkor kapok ingyen (oem builderes XP64-et:)
  • mEkLaU
    #21233
    Elvileg 1-2 héten belül lesz meg a 64 bites konfigom, én is má ki akarom probálni, azt mondják gyorsabb jóval!Meghát mégiscsak jo érzés lehet 64 biten nyomulni
  • Punkerwork
    #21232
    én már a 64-eset várom nagyon :)
  • mEkLaU
    #21231
    Ja csak 4 gépünk van itthon és mindegyikhez külön win xp van és sajnos csak az egyik géphez van SP2-es Win xp, enyémhez csak Sp1-es van...:( Mind1 jo ez a parasztos megoldás is nekem
  • Punkerwork
    #21230
    igen, mondjuk szerintem jobb az olyan XP amiben már benne van az SP2 mint ha külön raknád fel, nem tom miért de kevesebb gondunk volt vele, ha minden fennt van ami kell ne felejtsd el frissíteni az XP-t 3x-4x kell indítani az update-et.
  • mEkLaU
    #21229
    O itt máris bövült a versenyzök köre akkor igy kérdezem h miután lehuzott internet kábel-el beléptem elöször a winbe felrakom a sp2-t(ebben ebbe van akkor a dx9.0c) aztán Nforce driver, vga,hang,virusirto,tüzfal. Igy ebben jo is nem?
  • Punkerwork
    #21228
    SP2-ben benne van a dx, aztán alaplapi cuccok, vga, utánna vírusirtó, aztán jöhet a többi, én mindig így csinálom.
  • mEkLaU
    #21227
    Winxp reinstallnál milyen sorrendben tennétek fel a dx9-et alaplapi driver és a vga drivert?
  • Gabesz amd64
    #21226
    joak a képek!
  • Punkerwork
    #21225
    azt hittem jobban megizzasztja a 2 dolog egyszerre, de csak a memóriát zabálta fel, lehet ki kéne a játékból lépni tömörítés közben, de vártam hogy valami látványos legyen :)
  • Borg
    #21224
    Nekem 44 fok a max. Igaz mostanában 26-29 fok között van a szobában.
  • Punker
    #21223
    a 18+ képeket mutasd
    amúgy király valszeg én is inkább hegyek közé mennék mint 1 uncsi lapos tengerpartra.
  • ollie
    #21222
    /off

    feltöltöttem a galériámba néhány képet a nászútunkról, meg az esküvőnkről, ha érdekel ;)

    /on
  • ollie
    #21221
    Sosem tudhatod, mikor kezd erősödni a dollár, és akkor vége a mostani alacsony hardver áraknak. Ha tényleg megerősödik, és felmegy arra a szintre mint ami 2000-ben volt, akkor akár másfélszeresére is nőhetnek a hardver árak.
  • Punker
    #21220
    kicsit megdolgoztattam a procit játék + fraps bűvészkedés utána vágás tömörítés 41 fok :)
  • Punkerwork
    #21219
    Enermax házakról tudtok valamit?
  • mEkLaU
    #21218
    Belemegy 13-as szorzo ennyi a különbség.
  • MasterJay
    #21217
    Az FX55-nek is S939-es a foglalata?
    Ez a cpu belemegy a MSI K8N Neo4 Platinum deszkába?
    Ahogy nézem az MSI oldalán csak a FX53 menne bele?
    Ill mi a kül. a cpu-k között?
  • ace ventura
    #21216
    Értem, akkor 1.65V-nál húzom meg a felső határt.
    Egyébként elírtam, mert alapból 1.525V-tal megy, és most 3080 MHz-en is ezen a feszültségen járatom.
    A 2x512 Kingmax FSB 220, 2,5-3-3-6 késleltetésekkel PAT bekapcsolásával stabilan megy 2.65V-on és így jobb írási és olvasási teljesítményt ad, mint FSB 250 3-4-4-8 (BySPD) késleltetésekkel PAT nélkül 2.7 V-on.
    5:4-re leosztani nem akartam, de lehet, hogy teszek majd egy próbát, bár a guruk szerint csak szinkronban érdemes tuningolni.
  • Punkerwork
    #21215
    nem feltétlenül, pl tegnap leértékelték a forintot rögtön emelkedtek picit az árak.
  • Gabesz amd64
    #21214
    De kb május elejéig még csökkeni fog vagy nem?
  • Punker
    #21213
    semeddig :) ramból sosincs elég egyik gépben se :)
    nem tom kiszámíthatatlan a ram helyzet.
  • ddt500
    #21212
    Nekem 3GHz van,IC-7 a memóriáim egyáltalán nem bírták a húzást ezért le kellezz osztanom 5:4-re így feszűltség emelés nélkül fel tudtam rakni 3,6GHz-re.Egyébként jobb ha vigyázol 1.65-nél többre ne rakd ha nem muszáj.
  • nemcsakfeel
    #21211
    Meddig érdemes várni Ramvétellel?
  • bazza
    #21210
    ööö a gecube 9550XT és a 9550GU az ua? Vagy mi köztük a különbség?
  • Punker
    #21209
    mondjuk ez éjjszaka volt 1 mezőn kevés emberrel, most próbálgatom
  • Punker
    #21208
    WWIIOnline és 60 az átlag :)
  • CUCLI
    #21207
    mit játszol amúgy?
    ha veszel akkor hány fps kb? ha 40re berakod akkor tudja tartani azt stabilan?
  • Punker
    #21206
    játszok + fraps-szel videot veszek föl és semmi gond :)
  • pentium419
    #21205
    jo én csak azt mondom hogy nem az amd uralja a piacot hanem egy i betüvel kezdödö cég... intel 4EVA!
  • Gabesz amd64
    #21204
    ez egy pont az AMD javára

    igaz ha nem is méregdrága az intel új lapja akkor is le kell cserélned!
    és ki a fene akar állandoan lapot cserélni?
    hát Én nem az biztos!
  • Narancs
    #21203
    Az igaz, de a nagycégek, a nagy megrendelők meg úgy gondolkoznak mint Punker. Ha 10 éve semmi gáz az intellel, akkor csöcsért váltsanak...és ezt is meg lehet érteni...
  • Gabesz amd64
    #21202
    Én a cikk elolvasása nélkül is tudtam hogy az AMD jobb egy-két dologban...
    A vásárlok engem nem érdekelnek!igaz élleg elolvahatnák...

  • Narancs
    #21201
    Így van...ha 2 magos intelt akarsz vásárolhatsz méregdrága új deszkát, mag AMD nél erre nincs szükség....
  • MasterJay
    #21200
    Hát igen, de aki komolyan akar venni gépek akkor az csak utánanéz, hogy mit is éri megvenni.
  • MasterJay
    #21199
    És ami még az AMD mellet szól, hogy azok a procik bele fognak menni a S939-es deszkákba, ha jól tudom.
  • Narancs
    #21198
    Sorry, nem olvastam vissza fél napokat...
    Amúgy szép és jó lenne ez a cikk, de a vásárlóknak is meg kéne érteni végre, hogy mit érdemes venni...mert nem hinném, hogy mindenki aki gépet vásárol, elolvassa ezt a cikket...
  • Gabesz amd64
    #21197
    majd a kétmagos prociknál kiderül!
  • Gabesz amd64
    #21196
    jaja! nincs kanál!
  • pentium419
    #21195
    és ami a jövöben jobb lesz...