36836
  • Narancs
    #24396
    Üljek még a Mobil Bartonon szerinted? Most kb 5K ráfordítással tudnék váltani olcsó A64 rendszerre (S754). De ha már valami tuningos lap kell, akkor már 10K. És ez még mindíg S754. Ha renes S939 rendszert szeretnék, akkor a VGA-mat kisebbre kéne cserélni. X700PRO -ra van 6600GT -re.
  • Punker
    #24395
    akinek ütős 32 bites cucca van az üljön még rajta lállnak a gyártással lassan teljesen és akkor jó ára lesz, mint 1-2 régi cuccnak most.
  • Zetorg
    #24394
    4G-re húzott P4-el, CS stress testben 87FPS-t adott.
    3500+ A64-el 117-et...
    csak a lap és a proci változott!

    a HT nekem nagyon hiányzott, mint a legtöbb embernek, aki P4-ről vált.
  • Narancs
    #24393
    Ja, énis erre gondoltam...még elég jó áron el lehet nyomatni, csak a fasznak van kedve szétszedni a vízhűtést...
  • czky
    #24392
    Szerintem addig szabadulj meg a 32bites cuccaidtól, amig nem jön ki a 64bites oprendszer, mert akkor szinte eladhatatlan lesz. Bár mindíg vannak tudatlan emberek :))))
  • czky
    #24391
    A Vista készül 32 és 64 bites verzióban is. Én csak és kizárólag a 64bites oprendszer reményében cseréltem le a cuccomat A64-re.
    Innen pénzéé le lehet tölteni a bétáját.
    Jó lenne ha már lenne 64bites magyar winfos xp, amihez rendesen rendelkezésre áll az összes fontos driver, meg progi...
  • Narancs
    #24390
    Hát azt hiszem akkor nekem is jó lesz az A64. Amúgy a Vista 64 bites lesz? vagy lesz használható 64bites cucc majd valamikor? Mert addig semmi sem ösztönöz a váltásra...
  • czky
    #24389
    De csak az első indításkor, amikor még nem töltődött be rendesen a winfos. P4-nél nem volt ilyen jellegű probléma.
    Most ez igy lehet ilyesztően hangzik, de azért akkora különbség nincs...
    Miután lenyugszik betöltés után a winfos, utána már minden fasza gyors, de persze nem annyira mint a ...
  • Narancs
    #24388
    Ez fura. Még a Commander is? P4-el nekem is csak az a bajom, hogy drága.
  • czky
    #24387
    Nekem P4em volt ezelőtt. 3DMark-okban tényleg több pontot kap az athlon, de a HT hiányát én nagyon érzem. Még a Total Commander elindítása is lassabb, arról nem is beszélve, ha egyszerre több mindent szeretnék elindítani... :((
    Ettől függetlenül nem kellene már a P4... (P4 = drága hőerőmű)
  • Narancs
    #24386
    Télleg, A64 -el jobban menteka gémek mint p4 -el?
    AMD -n mennyire érezhető a HT hiány hétköznapi alkalmazásoknál?
  • Punker
    #24385
    valami értelmes helyre rakd föl.....
  • Zetorg
    #24384
    6600GT-vel volt ~120FPS-em.
    monsjuk 3500+ A64 volt alatta...
  • Ödönke05
    #24383
    Készen van a gépem. Ennyiböl hoztam össze: 2 neon = 3500 + cooler = 2000 = 5500ft. szerintem olcsó. Az tuningolás témája ITT látható. Szerintem jo lett.
  • bertino
    #24382
    óriási -.-
  • Punkerwork
    #24381
    most rakom fel az új everest-et.
  • Narancs
    #24380
    CS vlamiért nem megy jól Gef6- on...6600GT -sek is panaszkodnak rá, hogy közel nem megy annyit mint kellene...
  • Zetorg
    #24379
    most jut eszembe, hogy vettem egy 5900xt-t a kölcsön 6600 helyett.
    kellemes csalódás ért, mert CS-ben kétszer annyi FPS-em van ezzel, mint a 6600-al!3dmark03-ban 6200 pontot ad...
    asszem 18 rugót megért :)
  • Zetorg
    #24378
    besírtam rajta :D
    nagyon jó
  • Narancs
    #24377
    "annyit se ér mint egy fapina"
  • Gabesz amd64
    #24376
    az idióták!
  • Zetorg
    #24375
    ezt hallgassátok meg! :)
  • Ödönke05
    #24374
    Hi.
    Én most kezdtem tuningolni a gépem, ITT vannak az oldalamon a képek. várhatóan holnapra lesz kész, amit azonnal felrakok az oldalra. (amugy lehet hogy az oldalon elöször sign in-t meg kell nyomni, és be kell jelentkezni az msn címeddel!) sztem jo lesz a gép. A hireket is olvassátok el. (blog)
  • MagyaR
    #24373
    Úgy értem, hogy nem akarom, hogy kifüstöljön a gépem :D.
    Tehát elég egyszerűen eg yjó hűtő. ok. thx
  • zizzenet
    #24372
    Kösz. Akkor megnézem, hol és mennyiért idehaza.
  • Punkerwork
    #24371
    na ez már értelmesebb hozzáállás, én Enermax Noistaker-t javasolnám.
  • zizzenet
    #24370
    Rendben. 20+4 pines extra csendes vagy az átlagnál jóval csendesebb 400W-os táp érdekelne, 8,5x14x15 cm méretben. Lehet dupla vagy szimpla fan. Mit hagytam ki?
  • Punkerwork
    #24369
    próbálj értelmes kérdéseket feltenni, van 20 és 24 pin-es táp, ahogy 20 és 24 pines alaplap is, van sima táp, van extra csendes, és van paszív amiben nincs mozgó alkatrész, addig amíg azt se tudod mit akarsz ne várj segítséget, és mivel lusta voltál a táp topic-ban visszaolvasni ezért kétlem hogy okod lenni durrogni.
  • zizzenet
    #24368
    Figyelj, ha nincs már, csak P4-es táp, akkor most minek kérdezel vissza, hogy mit értek az alatt, hogy P4-es táp. Továbbá szerinted az, hogy halk, mit jelenthet. Igen, csendes, gratulálok.
    Ennyi erővel már mondhattál is volna valami építő jellegűt.
    Vagy kérjek bocsánatot, hogy kérdésemmel megzavartam a klikket?
  • Punkerwork
    #24367
    és mit értesz halk alatt? passzív kell? vagy csendes? mennyi pénzt szánsz rá? ja és miért nem a táp topic-ban? :)
  • Punkerwork
    #24366
    mármint 24 pines új táp? vagy mire gondolsz, évek óta nincs nem P4-es táp.....
  • zizzenet
    #24365
    Sziasztok! Mondjatok nekem, légy szíves, olyan tápot, ami P4-es, legalább 400 W-os, jó légáramlást csinál a házban és HALK!!!
    Előre is köszönöm.
  • czky
    #24364
    Ati driverrel nem lehet. De lehet pl AtiTool nevű progival.
    Az alaplaptól nem igazán függ a vga tuning. A jó hűtés nem árt.
  • MagyaR
    #24363
    Ati driverral is lehet tuningolni videocardot? - mert nvidia driverral lehet.
    És az függ az alaplaptól, hogy meddig tudom tuningolni, vagy csak elég egy nagyon jó hűtő?
  • bertino
    #24362
    olyan sietős netán ? :)
  • Punker
    #24361
    át kéne kábeleznem, hogy az UV kijöjjön, de lusta és fáradt vagyok
  • bertino
    #24360
    ez felettébb ötletes
  • bertino
    #24359
    jól mutatnak benne a kék bizgettyűk
  • czky
    #24358
    Hát ez gusztustalan!
  • Banyapapa
    #24357
    talán ez?:P