33
Unom már a sok Huliétát, meg Hosé Armandót
  • blackgamer
    #33
    Jóbarátok után a Joey is idegesítő
  • Gladiator
    #32
    na, meg a csák noriszosak. ma láttam egyet. hűű, azt a nagy színészi tehetséget. Annyi hibát sem láttam még. Csák vállába belelőnek, összevissza fetreng a földön, majdnem meghal, de utána azért még egy kézzel (pont amelyikbe belelőttek) még tud tartani két férfit, akik egy hídról lógnak lefele. Másnap a kezének semmi baja, be sincs kötva, semmi.
  • K.András
    #31
    A taxi nevü sorozat az nagyon ott volt, régen reggelente ment az m1-en.
  • Dynamic
    #30
    Engem egyik sorozat sem idegesít...mivel nem nézek egyet sem
    Bár egyszer véletlenül bekapcsoltam amikor az a Limo vagy Limonádé ment.Hát az valami eszméletlenül gyenge.Olyan szar poénok vannak benne, hogy nekem ég a pofám a "színészek" helyett.
  • Astaroth
    #29
    Már akinek van olyan!
  • a.carkey
    #28
    A DADUS RULEZ!
  • PResident Evil
    #27
  • Coine, The A&O
    #26
    Kikapcsoljátok a TV-t és nem nézitek. Ez a jó, ha nem a legjobb döntés.
  • Tikal #25
    hát azt a ráncos fejüt felrobbantanám, ilyen arcokat, eh
  • PResident Evil
    #24
    Osbournes...
    az az osbournes család életét mutatja be...
    tudod tesznyélkednek, magyaráznak, meg szövegelnek...
    és gondolod milyen izgalmas ?
    kurvára...
  • Tikal #23
    van annál több is: Spektrum, Discovery, National G
  • Astaroth
    #22
    Én merem állítani,hogy heti 4-5 óra élvezhető műsor van a tv-ben és ezek nem sorozatok!
  • KG21
    #21
    Az összes nyálas, idegesítő családsorozat legjobb paródiája a Rém rendes család! Bundyék aztán sosem verik úgy a nyálukat, mint pl az egyről a kettőrében.
  • Eye-scream
    #20
    Ja a legjobb az egészben hogy ha az egyik elkezd valamit vetíteni, a másik gyorsan leutánozza nehogymár menjen 2 különböző műsor is a TVbe...
  • Tikal #19
    De hálistennek vissztették a jobarátokat, a teátol meg a másik hulyeségtől már falramásztam, még életemben nem láttam ilyen pofátlan koppintást, ráadásul ilyen szar kivitelben két csatornán is
  • Tikal #18
    mi a rák az az ousbornes? Láttam azt a csitrit nyivákolni, nem tudom mit esznek rajta, egy kalap fos...
  • Eye-scream
    #17
    TV-t szinte csak németül nézek azt is ritkán. De ha az ember fáradt akkor nem lehet idegen nyelvű műsorokat nézni mert egyszerűen nem tudsz koncentrálni:( Marad a net...
  • PResident Evil
    #16
    na meg ki ne hagyjam a Barbárok köztöt, meg az új piásokat a Teát meg a Limonádé szart...
    szerintem egy értelmes poén sincs benne... elbaszott koppintás...
  • I.C.ram
    #15
    Én is!!! Utáltam az egész családját. Jockey volt a legjobb. :)
  • The Garrett
    #14
    én nagyon egyszerűen megoldom. Mióta van internetem(1év) azóta 2 kezemen meg tudom számolni hány órát TVztem.
  • PResident Evil
    #13
    ugyebár én pént szoktam dobálni, de amugy pénzkidobás lett volna...
  • PResident Evil
    #12
    az Osbournes-szal én is egyetértek, mert elég gyászos, hogy midnen második szó : "fuckinn'"
    "get the fuck off" szal nemrossz du 5 órai kezdettel... ha valóság show közül a big bránesz télleg gáz...
    felesleges pénkidobás...
  • CSOCSO
    #11
    nézz meg egy osbourn családot az mtv-n aztán hatalmasra fogod értékelni a valovilágot:) amugy a BigBrádor valami eszméletlen fos.. annyira nulla hogy jujj.!!!
  • Eye-scream
    #10
    Engem a valóságsók idegesítenek kurvára. Megyünk nagymamámékhoz és mindenki meredt szemmel lesi, hogy hogy nyalják falják egymást. És ráadásul egész nap ez megy...
  • a.carkey
    #9
    Na arra még emlékszem. Mindig Jockeynak (J.R.) drukkoltam, hogy szétszopassa az egész családját és minden jó nőt megdugjon ... Ejj, de nagy karakter volt.
    :)
  • KG21
    #8
    Dallas!!!Megint adja az mtv....aaaarrrrrgggghh
  • Tikal #7
    pedig nézed, mi?
  • Gladiator
    #6
    inpirált = inspirált
  • Gladiator
    #5
    bazmeg:-))) lassú voltam. én nyitottam
  • Gladiator
    #4
    Az idegesítő reklámok inpirált arra, hogy ezt megnyissam. Most az egyik kedvencem, az a Betty a csúnya lány. Hát bazzeg, ne legyen már olyan gyökér, hogy olyan modell vállalatnál dolgozik, és nemtudnak kezdeni vmit a zsíros hajával, meg minek hord olyan kiba nagy szemüveget?
    Annyira erőltettett a csúnyasága, hogy az már szánalmas. Na, meg bírom, hogy Brazíliában csak Hosé Ármándónak, meg Huilétának hívhatnak vkit? Mert, ha megnézitek, minden sorozatban van belőlük egy-kettő.
    Na, meg amik a Cartoon Networkon szoktak menni, az vmi fenomenális. Nehogy azt hidje vki, hogy én azt nézem, isten ments, csak unokatesómék, amikor nálunk vannak.
  • Tikal #3
    aktiv, találkozások
  • a.carkey
    #2
    Barátok Közt
    brazil, mexikói, venezuelai, argentin stb. szappanoperák
    Heti Hetes
    Teletabbies
    stb.
    ...
  • Madmaxx
    #1
    akármelyik brazil