122
avagy az RTL újabb
  • savafan
    #82
    Én a tévéből akartam csinálni de van, hogy a vágó felolvasása után 2-3 mp. marad a megoldásra. Nem hinném, hogy így kellene csinálni. Még a válaszokat sincs idő átnézni.
    A számolós feladatok eszméletlenül nehezek voltak:( Ennyi idő alatt...
  • abonyitomz
    #81
    elég jó kis kérdések voltak eddig , remélem a többi is hasonló lesz
  • Aspyrin
    #80
    én is pont ugyanígy gondolom
  • Bandee1987
    #79
    végeztem. Sztem szar lesz, mert elég fáradt vagyok és ráadásul kurva kevés volt az idő ezeknek a megválaszolására...
  • Bandee1987
    #78
    ejj, gyerekek. Ez a matek rész kurva nehéz ilyen rövid idő alatt..
  • Bandee1987
    #77
    jelszó: albert2005
  • akyyy
    #76
    jah! de én megcsinálom mert ninc spénzebe
  • DJ Bee18
    #75
    ez az egész IQ felmérés egy baromság, nem csak attól függ, hogy okos-e valaki
  • DJ Bee18
    #74
    ja :))
  • Panzermeyer
    #73
    Nekem az tetszett nagyon, mikor a múltkor mutatták a fókuszban, vagy hol, h. egy "miss iq" szalaggal fényképezgették... júúúúj mondom
  • djukel
    #72
    Hat eleg morbid Marsi Anikoval vezettetni egy IQ musort:))))
  • Bandee1987
    #71
    végülis megcsinálom még1*, hátha nyerek vmit a netes játékkal...
  • Aspyrin
    #70
    áp
    holnap megint mérhetjük
  • akyyy
    #69
    na sztem UP :D
  • cSuwwi
    #68
    Nekem ezzel az RTL-es felméréssel cirka 130 jött ki, de a sorozásomon januárban csak 110. A két tesztnek köze nem volt egymáshoz. Akkor ha átlagolom a kettőt lesz 120, és tool okos leszek katonának? A sorozáson a doki azt mondta, hogy a 110 az átlagnál jobb, de én utánanéztem, és csak átlagost jelent :(
  • TheZsenyka
    #67
    Már csak 94...
  • cSuwwi
    #66
    Ahogy öregesz, úgy hülyülsz :DDDD
  • TheZsenyka
    #65
    Megcsináltam még1xszer de most már csak 96, korábban 98 volt. Ez mit jelenthet?
  • Lacee
    #64
    pontosan.
  • Dynamic
    #63
    Ez az iq teszt marhaság volt.Ennél sokkal durvábbakat töltögettem.(Azt nem mondom, hogy tudtam...)De ez nagyon langyos volt.
  • Lacee
    #62
    Nem tom, szerintem egy ilyen TV-s szarság nem mérvadó, de nekem 130 lett... :)
  • mozesapo
    #61
    138
  • BADE
    #60
    Hol lehet letölteni?Mert ami itt van az oldalon az hibás!
  • Gladiator
    #59
    EZT AZ OLDALT AJÁNLOM MINDENKINEK:

    http://free.x3.hu/mr-titok/Erdekes.htm
  • recepcica
    #58
    Az enyém 124 lett! :)
  • cSuwwi
    #57
    Nekem 130 lett, mehetek a Mensahoz teszlapot írni? :) "Valószínűleg" sikerülne, ahogy mondta, az okoscsávó...
  • ÁjjLe BoBBi
    #56
    hé IQ fighterek! hol méritek le hogy mennyi az IQ-tok ?
  • Davidus
    #55
    Tök jó hogy valami 100-110 az átlag de mindenkinek 120-140 az IQ-ja:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #54
    a kurva életbe! letöltöttem ezt az izét....ki irja hülye vagy ? mondom nem de csak igennel lehet válaszolni....de nem ez a baj!
    egyszer csak az egész monitor elsötétült, bal felső sarokban kiírta hogy Wake up Wake up meg minden ilyen hüleséget.....szóval mint a Mátrixban amikor Neoval elösször dumált Triniti a neten keresztül....azt irta ez a szar hogy kövessem a fehér nyulat LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL !! én vagyok a kiválasztott! :)
    amúgy csöppet sem sejtem hogy honnan jött ez a szar
  • ÁjjLe BoBBi
    #53
    LOOOLLLL :)))))))))))))
  • I.C.ram
    #51
    Ebből is látszik, hogy kurtára nme a valós értéket adja. Sajna én nem tudtam résztvenni benne, mert későn kapcsoltam át.
  • I.C.ram
    #50
    Az kizárt dolog, hogy neked annyi legyen. :)
  • Craken
    #48
    Az IQ teszt letölthető ITT.
  • DeXoSZ
    #47
    Azért Vágótól az a "Bocsánat, hülyét kérdeztem." kemény volt
  • PResident Evil
    #46
    LOOOL 123
  • Factor_007
    #45
    Remélem nem mindegyik adás lesz ilyen hosszu mert képtelenség végigülni
    A másik lehetőleg ne élőbe adják mert a gyenge poénjaikkal meg az azthiszimostvicces beszólásaiktól már én szégyenlem magam!
    És mi következő müsorokban kiket fognak beültetni? Megint szőkéket csak más emberekkel? Vagy mi?
    Ennek nem adok túl nagy jövőt
  • Astaroth
    #43
    menjetek zseninek
  • see.aakogh
    #42
    Nekem is 132 lett! Szasz koma !
  • [Walaki]D`Lair
    #41
    132...
  • Dynamic
    #40
    Békáé volt a legkisebb(mármint az iq:)).Neki 111, Gáboré a legmagasabb, neki 131.Zsoltika asszem 119,Péter és Sziszi 121 körül.Anikó meg talán 128 körül.Persze szerintem hülyeség volt, mert biztos segítettek egymásnak...
    Amúgy a tanárok nyertek és a szőke nők lettek az utolsók:)
    A legmagasabb pontot egy rendőr érte el(talán 148).Persze ezeknek a rendőröknek semmi köze nem volt a hétköznapi "útszéli" rendőrökhöz, gondolom mind diplomás tiszt lehetett.
    A sztárvendégek közül Pécsi Ildikó teljesített a legjobban(144!).Michelle Wild és Koltai is eléggé ott volt.