33
  • Pheel
    #33
    Csak aztán nehogy pár év múlva meg éppen te anyázz a leghangosabban, hogy mégsem kellett volna :)

    Van pár ilyen ismerősöm... Amikor a Fidesz volt fent, akkor szavazzunk az MSZP-re, most meg deszar ez az MSZP...
  • Inquisitor
    #24
    "Közben a valódi szélsőjobb párt ma a parlamentben az az SZDSZ, az egy nyíltan rasszista, kirekesztő náci párt."
    És ÉN pont ugyan ezt gondolom a Fidesz-ről ...
  • Gabest
    #23
    A "szélső" azt jelenti, hogy messze van az adott nézőpontból. Tehát mint kiderült neked a bal van messze, a cikknek meg a jobb...
  • Inquisitor
    #21
    "az az általános nézet, hogy magyarország a "BALKÁN""
    Nézde meg az embereket, hogyan viselkednek, milyen értékrendek az elfogadottak ... szerintem is Balkán. Nem az ország, hanem a lakosság.
    Egy olyan országban ahol a lopás, csalás, bliccelés nem bűn. A szemetelés, környezetszennyezés, vagy a bunkóság "szemályi jog" és ahol szinte senki nem akar MÁS nyelvén megtanulni ...
    Te még túl fiatal vagy, de van aki emléxik az osztrákok "Magyarok NE lopjatok!" táblákra a bevásárló központokban. :(
    Tehát finoman szólva van hová fejlődni.

    Internet árak meg 2x-3x akkorák mint "világpiaci átlag", látni kéne, nem csak nézni.
  • Kilgore
    #11
    ...........én igennel szavaznék...........
    .......kérdés, hogy mi a kérdés :) .......

    :)__~~
  • b
    #10
    ááááááááááá, apám, benne vagyok a hírekbe! :DD
  • Gabest
    #9
    A magyar netezők a szélessávú csatlakozást támogatják.