15
Hogy kell ezt a sz*rt leszedni?
  • lee86
    #15
    nemtom mi lenne nélkületek..

    SG
  • cSuwwi
    #14
    Bocsi, Winpatrol a progi neve... (winpatrol)
  • cSuwwi
    #13
    Nem utólag kell sírni, hanem megelőzni a bajt. Az Ad-aware és a spybot (az ilyen esetekben) csak utólag tud (talán) segíteni.

    Van egy Winguard nevű program. A windows-al együtt indul, és folyamatosan figyeli az újonnan telepített, vagy önmagától telepedő (és a windows-al induló, vagy csak 1x lefutó registry kulcsokat. Ha ilyet talál, azonnal riaszt.)
    Lényegében egy msconfig, kicsit kibővítve, állandó figyeléssel.)

    Az előbb szedtem le egy online demót a wildtangent.com-ról, kipróbáltam, nem tetszett, uninstall. Netezek nagyban, majd 5 perc múlva riaszt a winguard, hogy valami visszamaradt ebből a progiból, és éppen a windows automatikusan induló registry részlegébe próbálja beírni magát...
  • lee86
    #12
    találtam egy uninstallert e link alól:
    http://lop.com/new_uninstall.exe
    ÉS ELTŰNT! Köszi a segítséget Csocsonak kifejezetten.. :P
    aztán tovább olvasva azt a topikot valaki bejelentette, h Musicsearch trójait tartalmaz.. :D az agyamat eldobom ezektől a szaroktól! vagy csak én értettem félre?
    WARNING!
    http://lop.com/new_uninstall.exe itself contains a 'Trojan' Musicsearch.

    de az nem toolbar-os, szal annyira nem gáz..
  • Pyx #11
    #3, tölts le hozzá reflist updatet
  • lee86
    #10
    bingó! :)
    nem figyeltem eléggé oda a cucc telepítésénél! pedig kiváló kiegészítés..
  • magnum
    #9
    IE fejléc üres részére jobbklikk, és akkor a legördülő szaron kiveheted a pipát, de lehet hogy következő bekapcsolásra megint ott lesz. MSN plust tetted fel?
  • CSOCSO
    #8
    ha jol emlexem a lop szarsagot egyikse tudta nalam kiirtani...csak uninstallert szedtem le.. google ban kerestem ra
  • lee86
    #7
    a segítségeteket előre is köszönöm... ja és nyugodtan helyezhetitek sztem át a topikot a helyére
  • lee86
    #6


    ^^^^^^
    szal ez lenne az...
  • lee86
    #5
    és hogyan/mivel sikerült? mer én is ezzel szenvedem már egy jó ideje, de nem tűnik el! pedig már vagy 5 antispy progit kipróbáltam... bár még nem csekkoltam le SpyBot - Search & Destroy-t...

    ui.: bocsi a topik fölélesztéséért.. :$
  • Tikal #4
    Ettől a lop.com-tol elég nehezen tudtam megszabadulni, még a registrym is meg kellett tisztitani....
  • The Garrett
    #3
    AD Aware progi. hatásosan eltüntet minden ilyen reklám, tracer cookie meg minden ilyet.
  • Dj N-Ice
    #1
    Nem tudni hogy de már hrmadszorra kapom meg ezt a vackot és eddig kétszer sikerült a programok eltávolításánál leszedni mert benne volt a listában.
    De most nincs benne, nincs egy rohadt uninstall se sehol és nem tudok megszabadulni tőle.
    Mindig a lop.com nyilik meg kezdőlapként hiába állítom át...
    pontosabban az oldalon lop.com van kiirva de maga a cím az tjaw.com amit beír kezdőlepnak!
    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Üdv:
    N-Ice