792
zene, hírek, egyebek
  • Lord AXL
    #1
    Hello Mindenki!

    Akinek szimpatikus a fent említett banda, az jöjjön ide, beszéljünk róla. Nekem elég sok minden megvan tőlük, ha tudok segítek bárkinek. Kezdésnek egyenlőre ennyit!
    GO! ;)
  • Gery1980
    #2
    GNR RULEZ!
    A legtutibb banda, gyerekkoromban folyamatosan őket hallgattam!
  • Lord AXL
    #3
    Én a mai napig őket hallgatom. Megunhatatlanok számomra!
  • Gery1980
    #4
    Így van.Bár én manapság már más muzsikát preferálok, de néha előveszem a guns albumokat.Nálam ez olyan szertartás szerűség, lefekszem az ágyra, behunyom a szemem, és relax:D
    És igazad van, ők a legnagyobbak!
  • JHetfield
    #5
    a sajat stilusukba:]
  • Don Vito
    #6
    hát ja
  • Lord AXL
    #7
    Nyomatékosítom, ha netántán valakinek kellene valami guns-sal kapcsolatos akármi, szóljon!!! Ha tudok, segítek.
  • Lord AXL
    #9
    A kérdés jó, gondolom a Chienese Democracy-ra gondolsz. Elvileg már kész az album, nem tudom mire várnak még...
  • Coine, The A&O
    #10
    Axel maximalista és nem engedi kiadni állítólag, most év végére ígérik...elvileg.
  • Zs0lt1
    #11
    Ha valaki megszerzi nekem az L.A. Guns legelső (Sex Action) albumát, akkor én megszerzem neki a Chienese Democracy-t. Nem kamu!!!Haveromnál láttam eléggé szedett-vedett minőségben meg koncertfelvételekben, de az albumon szereplő összes szám megvan.
    [email protected]
  • JHetfield
    #12
    melleslegen van fent par szam klippbe...
  • Lord AXL
    #13
    Nekem MP3-ban is, meg video klipben is megvan a Chienese Democracy, de az a Brazil Rock in Rio fesztiválon készült. Az album még nincs kint, tudtommal.
    Az L.A. Guns a GNR nagy vetélytársa volt egy időben, mindig is utálták egymást a tagok, rajongók. Ne értsd félre, én nem vélekedek így. Sajnos nem tudok Neked segíteni...
  • Zs0lt1
    #14
    OK. Semmi gáz.
    Azt viszont nem tudom tudja-e valaki, hogy honnan van ez a harag egymás ellen. Elmondom.
    Az LA Guns frontembere Tracii Guns. Apropó elgondolkodott már valaki, hogy miért Guns 'n Roses a név.Tracii Guns & Axl Rose(s).
    Szóval az ős időkben Tracii is alapitó tagja volt a gnr-nek, de összevesztek Axl-lel, és még Tracii kilépett és megcsinálta az L. A. Guns-t. A haragot egyébként Axl kelti. Tracii olyan számokat írt mint pl a My Michelle. Na ennyi.
    Én mindkét zenekart szeretem, és nem táplálok haragot senkivel szemben a gnr rajongók közül, elég faszság is volna. Annyi az egész, hogy az L.A. Guns-nak jobban bejön a zenéje és kész.
    Ugyhogy Guns Forever! :)
  • Zs0lt1
    #15
    Ja és amit akartam.
    A haveromnak a következő számok vannak meg a Chinese Demokracy albumból:
    - Oklahoma
    - Chinese Democracy
    - It's Alright
    - Madagascar
    - Oh My God
    - Rhiad & The Bedouins
    - Shadow of Your Love
    - Silk Worms
    - Somethin' 4 Nothin'
    - Strip Bar
    - The Blues
    - This I Love

    Ha kell valakinek, szoljon kb 4 extra reget kell összedobni, hogy fel tudjak rakni.
  • Lord AXL
    #18
    Természetesen van! Csak annyit mondjál, melyik verzió kell??? Valamint, hogy miként akarod magadévá tenni?
  • Lord AXL
    #19
    Gyerekek! Tudom, már 1000-szer olvastunk hasonlókat, de hátha. Íme egy cikk:

    GUNS N' ROSES Bassist: 'Chinese Democracy' To Surface This Year - June 11, 2003

    GUNS N' ROSES bassist Tommy Stinson has told Billboard.com that he expects the group's long-awaited new album, "Chinese Democracy", to see the light of day sometime this year. "The record is being completed. Other people are putting their final little touches on things, and then it goes to mix," he explained. "My physical presence wasn't really needed until September, so that's why I'm getting out and doing some shows [on my own]. I've got my parts all done."

    Asked if he expects GNR, which late last year abruptly ended a tour shortly after it began, to hit the road again in the fall, he offered, "You know, I'm just gonna say, in September, that's when I've got to be back. All I know is that we're gonna finish the record up, get it out, and I've got some time on my hands to do some other shit."

    Stinson recently recorded an album's worth of solo material over the course of two months in a studio owned by Charles Thompson (a.k.a. Frank Black). "Basically, I had an opportunity fall into my lap that I couldn't refuse," the former REPLACEMENTS member said.

    "I've been pals with Charles for a number of years, and [his band] THE CATHOLICS went on tour for the months of March and April, and basically Charles said, 'you can use my studio and all my gear and my place while I'm gone and make a record if you want.'"

    "I'd been sitting on a bunch of songs for a number of years -- there's two of them that are probably 10 years old, at least," he said. "So, I just went in and recorded them using his stuff and it worked out great."

    Among the guest musicians making appearances on the as-yet-untitled effort are GUNS N' ROSES guitarist Richard Fortus and keyboardist Dizzy Reed, A PERFECT CIRCLE drummer Josh Freese, his brother Jason Freese on saxophone, and CATHOLICS guitarist Dave Philips. "My friend Gresh [a member of Stinson's short-lived mid-1990s band BASH & POP] played some drums on some stuff, too," he noted. "All of my closest friends played on my record."

    Stinson is scheduled to play Thursday (June 12) at Largo in Los Angeles and July 1 at the Mercury Lounge in New York. A three-show run in England with friend Jesse Malin will follow shortly thereafter.

    At the end of August, Stinson will launch a three-week East Coast and Midwest U.S. run that will also feature THE FIGGS.
  • Lord AXL
    #20
    Sziasztok fanok!
    Bár nem tolongtok, de azért remélem olvassátok néha-néha ezt a topikot. Szóval van rengeteg "új" anyag, video klippek (2 CD), akit érdekel írjon, megoldjuk!
  • hen-tes
    #22
    vmi oldalt monnyatok pls ahol megtalálható a civil war koncertt vagy klipp formályában !!! pls !!
    csak ez hiányzik a gyüjteményből
  • hen-tes
    #23
    hol vagytok gunnerek !!
    éljen a gunsen !!!!
  • hen-tes
    #24
    ménem megy ez a topic ??
    a valaha volt legnagyobb rock banda !!!!
  • hen-tes
    #26
    jajj
    attól még jó :D
  • hen-tes
    #27
    elszméletlen jó zenéket csináltak
    szombatonként kimegyün a kocsmába, bekér 10 gánszent
    fog mindenki egy sört és olyan jó hangulat van hogy nem hiszitek el
  • hen-tes
    #28

    loál !!!
    mekkora feje van annak a köcsögnek :)))
    Axl meg mien laza :)
  • hen-tes
    #29
    huá!!
    senki nem hallgatja már ??
    én naon birom a gunsent!!
    naponta meghallgatom/nézem az összes klippet ami megvan!
    melleslegen van sok
    onnan szinte mind mekvan, kivéve amiből több van
    bár van oan amiből kettő is van !! :)
    ÉLJEN A GUNSEN


    GUNS n' ROSES
  • hen-tes
    #30
    UP!!!
  • hen-tes
    #31
    jaj ez nemaz :DDD
  • hen-tes
    #32
    UP!
  • hen-tes
    #34
    simán.. :F
    én azé tartom a lelket a gunsenben :D
    GUNS N' ROSES !!
  • hen-tes
    #35
  • hen-tes
    #36
  • hen-tes
    #37
    láttátok az intim részeket ????
    abba mintha feltünt volna slés :D
  • Ben C
    #38
    Sajna én már nem hallgatom őket, pedig a műfajukban a legjobbak voltak...
    Amióta Slash bácsi kiszállt, kaki lett a zzegész.
    Most vagyok 14, 11 évesen hallgattam utoljára GN'R-t, pedig akkor annyit értettem:Isten hozott a Dzsungelben...Suck down, suck down..
  • sannyi
    #39
    hmm
    én még mindig hallgatom, meg smici is :)
    csomó klippünnk van tőlük
    versenyzünk ki tud többet összeszedni, de mind1 mert úgyis átküldjük egymásnak ha van új :))
  • hen-tes
    #40
    szeretnéd !
  • hen-tes
    #41
    azé is UP! :))
  • parizer
    #42
    héj héj! imádom a gunst!
  • hen-tes
    #43
    ok.
  • QuippeR
    #44
    én is szeretem. szerintem vagyunk még azért páran. (pár millióan...)
  • parizer
    #45
    oké na. csak ki akartam nyilvánítani tetszésemet a topik iránt!
  • hen-tes
    #46
    :DDD
    ok
    nekem most van két dvd-m vagy 50 klipp meg három album :)
    ja meg négyszáz kép amit egy másik dvd-ből fényképeztem :))