114
Red Faction 2
  • Butterbean47
    #114
    szerintem meg rohadt jó game!! jobban el vagyok vele mint a mostaniakkal!
  • ALCATELGOD
    #113
    sduashdizghasoihd8izasgdo8uashduzfugzg8zasdiuhasoiuhdoiawusdo9 TÖRÖLJÉTEK EZT A SZART!!!!!
  • ALCATELGOD
    #112
    Látom él a fórum
  • ALCATELGOD
    #111
    Szerintem egy kúrva jó game..... Shopot elvtárs
  • Randal
    #110
    Ezt a játékot tényleg cska sima megyek azt lövöknek készítették.
    Mert én csak mentem azt lőttem, mivel vagy túl könnyű volt a pálya, vagy túl nehéz.
  • Örm
    #107
    Hogy kell a mentett állást betölteni?
  • galocza
    #105
    asszem vmi "kikötőbe" kellett menni. a fenékhez közel, alulról felfele. talán 8(...
  • galocza
    #102
    nem nagyon értem a nagy ócsárlást (főleg az első részhez képest). a grafika ha nem is csoda, elég korrekt, van 1-2 hangulatos zene, NAGGYON jó a fejlesztett bontogatás. ami azt illeti, nem csodálkoznék, ha a kicsit tuningolt motort licenszelnék, és más játékban is viszontláthatnánk.
    1-2 dolog, ami különösen tetszett: a mechszerű armor, lövöldözés a hajókáról a város felett, TANK (rohadt jó a "nem-fér-el-sebaj-dől-a-fal" fíling). tetszettek a maszkos enemyk dizájnjai és a robbanó pókok is. remek ötlet (ha nem is reális), hogy akimbonál lőhetek az egyik fegyverrel, míg a másikat töltöm. korrekt az arzenál is. nagyon hangulatos a hitleri/sztálini/castroi/stbi diktátoruszítás az elején.
    ami nem tetszett: lineár 8(, az átvezető videókról azt hittem, a motorral készültek (lehet, így is van), amíg meg nem találtam a bikeket, a világ ok, de a sztori lehetne eredetibb is. ja, és mindig idegesített a játékokban a végtelenül respawnoló enemyáradat (nolf2-t is ezért húztam le többek között annak idején).

    szóval szvsz korrekt kis játék, a rágógumiszintnél vmivel jobb, pár remek képességgel. nem nagy trónkövetelő, de túlzásnak tartom, hogy "szar", főleg az első résszel és az utóbbi idők termésével (postal, devastation) összevetve. mondjuk 85%.
  • Örm
    #100
    Ha Geforce kártyád van akkor töltsd le az nvidia.com-ról a legújabb detonator drivert!
  • Carlos
    #98
    SimCity 4-nél volt hasonló nekem.
    Feltettem egy régebbi Detonatort és ment is. Az új driver összehülyítette!!!
  • Carlos
    #97
    Az 1 nekem is jobban tetszett!!!
  • Shep
    #95
    Felraktam az első rész demoját és hat azért elég durva, hogy annak szebb a grafikája mint ennek, pedig azért az már megjelent vagy 2 éve.
  • Carlos
    #94
    Dettó.
  • Carlos
    #93
    Gagyi gém.
  • Shep
    #92
    A játék tényleg rövid, viszont szerintem jó kis játék ez, jó kis pörgős akció game.
  • Shep
    #91
    Le kell ugrani 1 szintel lejebb és ott lesz egy ajtó.
  • Dikkma
    #88
    Nem értem, mindenki azt mondja milyen fos a grafika. nekem nem volt annyira szar, mint itt mondjátok. Valami csoda történt? :)

    Amúgy hasonlít a Gore-ra, nem?
  • Taptarap
    #86
    Nekem is 10 percet futott a gépemen aztán reinstall mert ilyen fos grafikát stb. kb 1,5 éve nem láttam.Óriási csalodás volt.
  • Executor
    #84
    Azért hogy a Volition FreeSpace 2 után ekkora szart csináljon... szégyen.
  • Executor
    #83
    Én megoldottam: Uninstall... :D
  • fluga
    #82
    na bazzeg nekem meg most elindult ez a trágya domb. nem értem. egyik pillanatban kiirta, hogy nem elég jó a kártya és 5 perccel később (anélkül, hogy bűrmit megváltoztattam volna) 1024*768-ban full grafikával, röccenés nélkül ment a gamma. ezt leszámítva egy katasztrófa. az első rész az nagyon király volt, de ez csak silány utánzata, a motor olyan randa, hogy szerintem randább, mint az első geo motor (az unreal warfare motorhoz már ne is hasonlítsuk). látszik, hogy egy psx-es átirat.
  • [HUN]PAStheLoD
    #81
    igen! és minden ok! korrekt de a game shit!
  • Executor
    #79
    No, akkor egy lépéssel közelebb...
    NEkem RadeON 8500 LE. De Unreal II megy. :)

    Próbáltam már 2.6os és 3.2es Catalysttal.

    Próbáltam felbontást váltani, az se segít.

    Amúgy egy 128as rage-en mennie kell.
  • fluga
    #78
    bazz azt irja most hogy your video card doesnt meet the requirements, ati radeon 9000 pro. ez nem elég neki??
  • fluga
    #77
    ugyanez van az unreal IInél is semmi kép csak háttér hang? radeon9000prom van. miért teszi ezt velem??
  • fluga
    #76
    nyomom én is de nem meegy! ez mitől van?
  • Executor
    #74
    Vajon az miért van, hogy telepítem a Red Factiont miegyéb, beállítom, legújabb driverek 9es DX, és indítás után a kép leakad, csak a háttérhang megy? (A főmenüben.)
  • OMax
    #73
    Ahm leultem red faction 2 ot jatszani... Grafika... hagy kivanni valot maga utan... Ugyanugy mint a jatek maga... 2 ora mulva ... vege... Jezusom ennyi lenne a jatek ? igen ennyi. osszesen 3x halltam meg. ennel csak a serious sam jobb mikor ott 1x se halsz meg vegig :) Kiabrandito! az 1es 100x jobb volt!
  • Sephi
    #72
    Bake a Red Faction jatek kemeny 2 ora! Eskuszom itt hagytam havert ma nalam jaccani delutan 5 kor es normal jatekot jaccot singlit es 7 kor mikor haza jottem akkor nezte a befejezo filmet.

    Ez igen kemeny 2 ora jatek bazz repul!!!
  • TneX
    #70
    Nem vagyunk elkényeztetve???EMber tisztában vagy te azzal hogy mostanság mik jöttek ki?VAgy a holdon élsz?:PP
  • Dikkma
    #68
    Hé te, ha nem vetted volna észre, az isonews az elmúlt időszakban is működött mint http://stolemy.com, most meg mint izonews.com működik, ne legyél már ennyire nyomi, ha nem tudsz valamit inkább maradj csendben, ne reklámozd is magad még mellé.
  • Dikkma
    #67
    Mert napi 2-3 topicot lehet záni, fogyatékosok miatt.
  • a.carkey
    #66
    Jó ez? Érdemes leszedni? Az első rész rövid volt, és az ásás kivételével semmi extra nem volt benne. Most van? Szép? Ai? Annyi más van, csak a PIGI2 csalódása után nem akarok sávszélességet elherdálni hasonszőrű társakra ... Valaki segítsen (különben öngyilkos leszek - bár ez jogdíjas szöveg - (c)IM,Bravo,Popcorn stb.)
  • Deajka
    #63
    Gyerekek! Irjátok már meg ,hogy miért rossz( ha rossz egyáltalán)
  • I.C.ram
    #62
    Nagyon gáz játék!!!!! Sokkal rosszabb mitn az 1.
  • tbundy
    #61
    "de a gagyi multi miatt csak 80 at kap"
    miért van benne multi?
  • gergou
    #60
    Nem ertek egye, a postal 2 ot pl fossaveri, es nekem tetszik a game, nyomjatok csak tovabb, majd beindul, a kornyezetet meg vegkepp csak itt lehet ebben a gamben ilyen szinten lebontani...
    En 85 szazalekot megszavaznek neki, de a gagyi multi miatt csak 80 at kap, de ez is jo:)
  • antijedi
    #56
    elvagytok tévedve, ennek agamenek nem "jónak" kell lenie, az első se volt az itt a bonthatóság a lényeg, elvileg ennek a gamenak az lene a lényege szerintem hogy valahogy elterjessze ezt a bontogatós szemléletmódot... (bár a fejlesztőknek gondolom nem mindegy menyit kaszálnak vele :DD)
  • And5
    #55
    hát nem is jó nem is rossz mondjuk a Violationan a Freespace 3on kéne dolgoznia szrtm
  • Spenser
    #54
    ja nem valami nagy szám:(...