10
WinTV Pci - Csíkos a kép!!!!
  • orkenyid
    #10
    OK, már megy! (3.27-tel)
  • webspy
    #9
    ismet modositottam a tuner drivert, de mar nem lehet vele videot rogziteni!! mivel tudok felvetelt rogziteni ???
  • magyar ember 2
    #8
    Ja.
  • PetruZ
    #7
    Ja, eddig sose volt gond az update-okkal.
  • webspy
    #6
    hi

    nekem is WinTv-m van!!! 3.11-es driverrel, mert az ujak telepitesekor hianyzik valami dll!!! nektek siman felmegy az uj driver???
  • PetruZ
    #5
    Nekem 3.31 van, azzal sincs baj.
  • magyar ember 2
    #4
    Leszedtem a legujabb, 3.34-es wdm drivert, sokkal szarabb, mint a regi, 3.27-es, csikozza a kepet, pixeles, szoval szar. Probald inkabb a 3.27-est letolteni (nemtom lehet-e meg).
  • magyar ember 2
    #3
    Nekem is az van, semmi baj nincs vele. Toltsd le a hauppauge.com-rol (http://www.hauppauge.com/html/sw_wcst.htm) a legujabb drivert, esetleg a wintv2000-bol is a legujabbat, aztan hajra.
  • PetruZ
    #2
    Próbáltad már a kábelt egy tévébe bedugni? Ha ott is csíkoz, akkor call UPC, ha nem, akkor sztem a tunerkártyán szállt el vmi.
    Nálam elég hasonló konfiggal, ugyanilyen tunerkártyával a UPC+chello tökéletesen működik (Debrecen).
  • orkenyid
    #1
    Van egy WinTv PCI 878-as kártyám és csíkos a képe!!! 3 függőleges csík van MINDEN csatornán (UPC)!! Próbáltam már az overlay módot kikapcsolni, de semmit sem segített!

    A gépem:
    -Athlon XP 1800+
    -Soltek SL75KAV-X
    -SB16
    -GF4 Ti 4600
    -Hauppauge WinTV PCI 878 (VFW Driver (A WDM-el sem jó))