26
Logitech cordless desktop optical
  • gyraph
    #26
    Tehát mikor a media gombot megnyomjuk ugye bejön egyx lista a választható media lejátszokról..., aamiket az inav görgövel lehet szelektálni...és ezeket irányitja a media rész a billentyűzeten..., de a kedvenc lejtszóimra úgymond szarik :)
  • gyraph
    #25
    Én konkrétan arra gondoltam, hogy a play/stop/pause/ stb. gombokat tudjam használni más lejátszokhoz is, nem csak azokhoz, amiket a media gomb lenyomásakor bead a listába! Az Itouch az most lényegtelen...
  • Munch
    #24
    Próbáld azt, hogy újratelepíted amelyiket használni akarod! De a többi Itouch gombhoz olyan progit rendelsz hozzá amilyet akarsz...
  • gyraph
    #23
    Munch!

    Van valami lehetőség arra, hogy az irányitható mediakhoz még programot hozzáadjunk? Én pédául filmnézzéshez sosem használom a Wndows media playert...sokkal inkább a radlight-ot, bsplayert, vagy a zoomplayert. Nem lenne rossz, ha azokat is tudnám irányitani a billentyűzet media menüjével. A zenével nincs gond, mert awinamp bejátszik, ahogy kell. HELP!
  • gyraph
    #22
    Én nem hiszem, hogy a régi egered müködne az új vevőegységel, de kérdezd meg a logitec márkaboltban /lurdy-ház Bp./...
    A másik pedig hogy az olcsobbik /cordless desktop optical delux/ változatot égen-földön nem lehet kapni...legalábbis mikor én vettem mindenhol azt mondták, hogy ha az olcsobbik version kéne azt csak 3-4 hét múlva tudják szállitani, mert nincs az országban...ezért maradtam a drágábbiknál, és nagyon nem bántam meg! Az nem lenne megoldás, ha eladnád a mostani egeredet, és akkor már csak pár ezrest kell hozzáraknod és megveheted a drágábbikat, amiben úgyanolyan egér van, mint amilyen most van neked?
  • Munch
    #20
    Szerintem inkább add el a régi egeret, és vedd meg így egybe... :-)
  • Tumor
    #19
    hopp ! a kép jelent meg, szóval akkor erről van szó : Logitech Cordless Desktom Deluxe Optical
    http://www.logitech.com/lang/images/0/1588.gif
  • Tumor
    #18
    Mi a véleményetek ?
    Akarok venni egy ilyen bill+egér como-t:


    Na most nekem már van egy Cordless Optical Mouseman-om és azt nem akarom lecserélni, így szerintetek működne-e az, hogy a bill. és egér közös vevőegységével én a seját egeremet és nem azt használnám amit hozzá adtak. Illetve, hogy a mostani egerem vevőegysége működn-e az új egérrel ?(mert akkor azt meg úgy eladnám, mert nem kell) Tudom, ez így kacifántos, de ez az egyetlen amit meg tudok oldani ( a többi túl drága, cordless bill. meg nagyon kéne ). Szóval nagyon megköszönném, ha valki érdemi választ tudna adni.
  • Munch
    #17
    Fogalmam nincs. Nekem bill: ps/2, egér: usb. Lehet hogy rossz az usb portot. Nem hiszem hogy biosba kéne állítani...
  • gyraph
    #16
    :( , Egyébként ha az USB-re dugom és újrainditom, akkor nem is bootol be a gép....csak ha ps2-be teszem. Most USB-ről használom, de csak bootolás után tudom átdugni...Bios-ba kéne valamit átállitani?
  • Munch
    #15
    Tudom, majd ha jön egy Battery level critical, akkor lesz két méter a hatótávolság. :-)
  • gyraph
    #14
    Na oké..akkor megnyugodtam. :) Fantasztikusan tetszik, ahogy olyan finoman kotyognak a billentyűk :) Szinte levegőben járnak az újjaim. Az egér fogása pedig hibátlan. A 2 méteres hatótávolságról pedig annyit, hogy én kirakom az asztalra filmnézés közben, ami kb3.5 méterre van a "szemtől"...eddig nem hibázott :)
  • Munch
    #13
    Persze hogy magyar. :-)))
    Én egy fél éve kb, havernak két éve van, másiknak egy éve. Semmi baja. Százszor jobb mint egy gagyi bill. Először nekem is úgy tűnt, hogy ez le fog kopni, meg úgy első benyomásom az volt, hogy 30 rongyot ezért kidobtam, én ökör. Ma már nem tudnék megszabadulni tőle.. :-D
  • gyraph
    #12
    Neked magyar nyelvű billentyűzeted van? Kicsit gagyinak tünnek ezek a ragasztott betük....Nem fog lekopni? Te mióta nyúzod?
  • Munch
    #11
    Az egérben egy hónap kb. Billben meg úgy 4-5 hónap.
  • gyraph
    #9
    Igen király...és nem is kicsit. :) Kösz a segítséget!
  • Munch
    #8
    Király!
  • gyraph
    #7
    Találtam egyet a nagyvilágban...ez mát hibátlanul müködik.
  • gyraph
    #6
    Nakéremszépen! :) Szóval megvettem ...rossz volt...Visszaadták a pénzt, mert nem volt csere, de most viszont nem lehet kapni sehol... /BP/
    Valaki tud mondani egy helyet, ahová bemegyeg és a kezembe tolják még ma? Az egerem teljessen meghalt és most kölcsön rágcsálóval nyomom... S.O.S
  • Munch
    #5
    2.15.264??? Nekem nem megy... :-(
  • gyraph
    #3
    S.O.S help-re van szükségem, ugyhogy küldtem neked egy mailt!
  • Munch
    #2
    Hi! Semmi hibája. Úgy tökéletes ahogy van. :)
    A Bill.-ben elég sokáig bírja az elem, az egérben viszont havonta kell cserélni. Egy újratölthető elemkészlet kell hozzá. :) Távolságra azt hittem messzebb is bírja, de egy 4 méter fullos elemmel az megy. De az télleg a max. Arra vigyázz, hogy ne frissítsd a drivert. Azt használd, amit kapsz hozzá, mert a bal oldali hold alakú gomb nem fog menni, ha frissítessz. Kő' még valami szójjá'! :)
  • gyraph
    #1
    Hi!

    Most szándékozok vásárolni egy ilyen "combo"-t. Akinek van ezzel a termékkel kapcsolatban tapasztalata legyenszíves ossza meg velem! Pl: konkrétan milyen extra funkciói, vagy éppenséggel milyen hibái vannak stb. ...szóval minden. THX