23
Peter Molyneux készülő \"új\" játéka
  • Daniel Hunt
    #23
    Hali!

    Hallottam, hogy a játék fejlesztését megálították.
    Most, hogy Molyneux papa befejezte pár régen várt játékát, elképzelhető, hogy a b.c.-t is befejezi?
    Mert ezt a játékot nagyon nem kéne veszni hagyni.
    Ha valaki tud valamit a témáról, please jelezze.
  • a.carkey
    #22
    A franciák is csinálnak "Paraworld" néven egy hasonlót:




  • zaki
    #21
    és hogy mikor
  • K.András
    #20
    grafika nagyon jo,kiváncsi vagyok mi lesz ebböl...
  • zaki
    #19
    félreértettél Inquisitor! csak poénból mondtam, nagyon tuti az összes kép...
  • Petyus_
    #18
    Hát nem tom a T Rex azér elég sok poligonból áll.. meg bump mepping is van rajta rendesen! :) A víz is full pixel shaderes.. egyébként tényleg látni kell a videót, eszméletlen látványt nyújt.

    A játék: hmm annyit tudok róla, hogy legibkább stratégia.. de nézdahátam stratégia. :) A törzsfőt alakítod, beosztod az egyes embereket mit csináljanak.. azok tanulnak, brutál AI van alatta. És a feladat a természeti csapások + a dinók ellenére túlélni és prosperálni. :)

    Az AI olyan fejlett, hogy pl. egy ragadozó dinómadár :) le akar csapni egy emberre, de utána közelebb érve meggondolja magát, ahogy felméri, hogy túl nagy..

    Remélem nagyon élvezetes lesz.. az RTS-ektől teljesen harótom van, jó lenne ha bejönne egy ilyen újfajta megközelítés..

    Ha más nem eyecandynek jó lesz a játék, tök változatosak a helyszínek.. remélem sokfajta dinó is lesz.

    Ja, és én lehet veszek (emiatt is) egy XBoxot. :)
  • Inquisitor
    #17
    A képek többsége és az egyetlen videó a 2002-es ECTS-ről valóak, tehát baromi régiek.
    Ez nem egy gagyi platforjáték vagy verekedős program, ahol van 5x5m játéktér, hanem a Morrowindhez hasonló (de talán szebb) nagy területek vannak. Ezért nem a modellek állnak 20.000 poligonból, míg a háttér meg 10-ből :)
    A szereplők modellje meg nem állandó, mert ugye a testalkata, izomzata, stb változnak a játék alatt.
    Gyakorlatilag ez a Project Ego kőkorszaki verziója.
    Mi bajod a képekkel???
  • zaki
    #16
    elég gusztustalanok a képek...
  • magus
    #15
    hát azért még peter molyneux sem kepzelte hogye ezrt barki is fog venni xboxot. lööl
  • Petyus_
    #14
    Sajnos nem.
  • a.carkey
    #13
    Minden kij0n egyszer PCre is ...
  • Petyus_
    #11
    Látom ti is felfigyeltetek erre. :)

    Molyneux nagy mágus.. Black & White 2 nem fog nekem tetszeni mivel az előző sem tetszett, a Project Egot szvsz lehetetlen megvalósítani, de a az At The Movies és a B.C. tutira ütni fog!

    Viszont sajna a B.C. XBox exkluzív.
  • And5
    #10
    megnyugodtál?
  • a.carkey
    #9
    Pár kép többször ment be, de ez van ...
  • a.carkey
    #8
    A játék a "Black and White"-hoz fog sokmindenben hasonlítani ...
  • a.carkey
    #7
    Képek 07:





  • a.carkey
    #6
    Képek 06:





  • a.carkey
    #5
    Képek 05:





  • a.carkey
    #4
    Képek 04:





  • a.carkey
    #3
    Képek 03:





  • a.carkey
    #2
    Képek 02:






  • a.carkey
    #1
    Pár nappal ezelőtt tették fel a Hardwired.hu-ra (is) a B.C. című játékból az első animot. Eddig is nagyon nagy dobásnak igérkezett, de ezután valami hatalmas gamera számíthatunk ...
    Az E3 után bizti lesznek mégújabb infok, én ezeket találtam róla:

    Animok letöltése:

    http://www.hardwired.hu/#h5192
    http://www.intrepidgames.com/bcframeset.htm -> DOWNLOADS

    Fontosabb infók:

    http://www.intrepidgames.com

    Képek 01: