32945
Magyar Foci
  • prettywords66
    #32945
    Meghalt az ismert futballszurkoló, Orbán „Tipszmiksz” Csaba

    Életének 48. évében elhunyt Orbán Csaba, avagy ahogyan a legtöbben ismerték az országban: „Tipszmiksz Csabi” – írja a Kaposvári Rákóczi futballklub közösségi oldalán. A hírt az egyik közeli barátja is megosztotta a Facebookon. Mint ahogyan a portál emlékeztet, Orbán Csaba először a focidrukkerek körében híresült el több olyan, azóta már szállóigévé vált mondattal, amelyek egyik napról a másikra tették közkedveltté a hazai futballrajongók körében.

    Orbán Csaba néhány évvel ezelőtt az építőiparban helyezkedett el, a kaposvári stadion felújításán is segédkezett.



    Utoljára szerkesztette: prettywords66, 2022.06.08. 13:59:15
  • LSSAHPAUL
    #32944
    Hajrá akkor nézd azt én maradok a Fradi meccsei mellett :D
  • smith09 #32943
    és ez nem vicc.
    sok embert jobban érdekel a vasas a győr , a dvsc, a haladás mint a puskás, paks, kisvárda. :D
  • dave9004
    #32942
    MB2-ben jobb meccsek lesznek lassan mint az 1-ben :D
  • toysoldier
    #32941
    Neked az m4-en lenne a helyed
  • Aranycsapat1952
    #32940
    egy forduló van még hátra.
    Debrecen-paks meccsen döl el a kiesés.
    Azt hiszem erre nagy esélye van a Paksnak.
    Igazságos döntés lenne, mert Paks a leggyengébb a mezőnyben.
  • Aranycsapat1952
    #32939
    ki fog kiesni ? - ez a kérdés
    Válasz : Amelyik csapat legjobban tud bundázni.
    Sok a furcsa eredmény.
    Több csapat a hajrára támad fel.
    Ismerős ez a magyar bajnokságban
  • Aranycsapat1952
    #32938
    Utolsó fordulók jönnek az NB I-ben
    A szokásos furcsa eredményekkel
    a kiesőjelöltek feltámadnak
  • LasDen #32937
    aszittem a fék...
  • Sippie
    #32936
    Hát eddig Varga a fék
  • passatgt
    #32935
    kivel játszunk 16 közé jutásért?
  • Sippie
    #32934
    semmi komment? micsoda történelmi mérkőzés kéremszéppen
  • Jim Morrison
    #32933
    nem tudom miért néztem. 10 ember ellen 0 nyomást gyakorolni varázslat, lehet ezért..
  • Sippie
    #32932
    kurvagyengekurvagyenge
  • Casillas
    #32931
    semennyit, mert csak a nyertes tippekre fizet... :)

    bet365-nél amúgy csak 10-szeres.
  • Sippie
    #32930
    mennyit fizet a tipszmiksz a csoportelsőségre a fradinak?
    :D
  • passatgt
    #32929
    tavaly pl? :D
  • Sippie
    #32928
    ismét ja :D olyan sűrűn előfordult az utóbbi években :D
  • AnuluWork #32927
    Hát megint nem jött be srácok. Ismét egy magyar siker.
  • Sippie
    #32926
    Szinte hihetetlen
  • MrSpock
    #32925
    Ekkora bénákat! Hátul passzolgatni! Megőrülök mikor egy csapat ott szarakodik. Ezt még top csapatok is sokszor benézik! Pedig ez a Sudova...hagyjuk,Kisvárda is elverné!
    Szar a fradi..pedig ..hagyjuk is!
  • Sippie
    #32924
    Na Fradi alakul...
  • Midtjylland
    #32923
    Ezért az emberek még fizetnek is! Úgy kell nekik!
  • LSSAHPAUL
    #32922
    Azért a neverending crajova honvéd sokkal szarabb volt!
  • Sippie
    #32921
    színvonalas mérkőzés volt
  • passatgt
    #32920
  • banok
    #32919
    Én meg vagyok elégedve ezzel a döntetlennel a Makszimirban. Aztán jövő héten itthon megbasszuk a horvátokat és ide nekünk a Rosenborgot - megint....
  • Sippie
    #32918
    de nem volt gázabb, mint a Vidi játéka :D
    Na de majd a Fradi!
  • Casillas
    #32917
    Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elutasította a Honvéd óvását, így az Európa Liga harmadik selejtezőkörében az Universitatea Craiova lesz az AEK Athén ellenfele. Megúszták pénzbüntetéssel és zártkapus meccsekkel.

    ............
  • argo001
    #32916
    Kritikán aluli volt, ami a tegnapi meccseken történt, minden tekintetben.
  • LSSAHPAUL
    #32915
    Én a Honvéd helyében úgy kértem volna hogy zárják ki a románokat, és tiltsák el pár évre, talán ezt a csapatot örökre is el lehetne, de minket ne juttassanak tovább mert egy kibaszott pénzmosás az egész csapat, amit a honvéd játékosok mutattak még nb3-ban is nagyon nagyon nagyon kevés, csak tovább égetnék magyarországot ha játszanának még. Persze a vidi is szép volt lichensteini csapat ellen emberelőnyben kiesni :D megmondom őszintén soha nem örültem magyar csapat kiesésének de ez a nagyképű hozzáállás, meg hogy nem szolgálják ki a szerencsétlen marha közönségüket :D azok meg még mindig kijárnak a meccseikre, remélem párszor jól összefossák magukat a bacitól (mert az azért ott lapul a csővezetékben mert pont tudom mennyire nehéz kiírtani, de megérdemlik!
  • smith09 #32914
    Amennyiben az uefa nem zárja ki a románokat akkor az őket is minősíti.
    Ez a legalja már ha ez esetleg nem történik meg!
  • Casillas
    #32913
    mondjuk ha ezt az óvást nem nyeri meg a Honvéd, az megint sokat elárul a magyar sportdiplomácia fenségességéről.
    konkrétan félelemből nem szakította félbe a meccset a bíró, biztos fasza lehetett így odaállni tizit rúgni....
  • passatgt
    #32912
    1 napot tévedtél, de szerintem ez még hibahatáron belül van :D
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2019.08.01. 21:36:53
  • Casillas
    #32911
    szerencsére :)
  • passatgt
    #32910
    ha fradi következő körben kiesik, hol folytatja az európa ligában? playoff?
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2019.07.27. 19:24:09
  • banok
    #32909
    Hát ez nem jött be Mr. Pesszimizmus. :)

  • smith09 #32908
    Torinó ellen nagyon nehéz lesz a dvsc nek, jó lenne az első meccsen gólokat szerezni.
    Ha fehérvár továbbjut akkor a Pancho arenában játssza a Frankfurt elleni meccset? ez azért vicces lenne na...
  • LSSAHPAUL
    #32907
    Sajnálom a lokit, kár hogy a Torinót kapták mert igaz hogy a Herczeg András az egyik legjobb magyar edző, de ez neki nagy falat sajna. A vidi meg nem szerzett új drukkereket az országban a hazai visszavágó játékával, persze sok ember fradi ellenes de azért nem véletlen hogy nekik Budapesten kívül is van egy rahedli drukkere, mert nem lehet egyszerűen elképzelni soha a fradiról hogy az első meccsen nyer 5-1 re akkor hazai pályán ne akarjon még ettől is többet rugni, én kb 10 éves korom óta fradi drukker vagyok és büszke :) az alábbi lista ellenére is, bár a rossz meccseket hajlamos vagyok gyorsan elfelejteni :)
  • ReszegKoldus
    #32906
    Az állítással nincs gond, azzal már lehet ha valaki esetleg azt hinné, hogy más csapat "jobban megérdemelné", mert tovább menetelne nemzetközi kupákban annak ellenére, hogy még kupaszereplést érő helyet se sikerül elérniük.