32945
Magyar Foci
  • Ramore
    #193
    Amúgy "nagy" labdazsonglőr volt szerencsétlen!
  • a.carkey
    #194
    Az volt ...
    De mégis, brutál egy hét volt ez: buszbaleset, "szippantós" légikatasztrófa, atipusos terjedése, kiderül, hogy Knézy Jenő is rákos és már nincs sok hátra neki ...
    Brutál. Szar egy hét!
  • Buddy
    #195
    szippantos legikat.?, az mi is volt?
  • Buddy
    #196
    Nagy Norbi /allitolag szumma 2 golt rugott a fradiban, ebbol egyre - sajnos nagyon jol - emlekszem, igaz az szep volt/ nem volt egy futballtipus, esetlen, technikailag nulla volt, de ez azert eleg kellemetlen, sajnalom szegenyt.........pedig anno szinte minden meccsen szidtuk, es szinte leuvoltottuk a palyarol.....igaz, ha nincsenek ilyen jatekosok, nem is tudnank szidni senkit
  • Ramore
    #197
    Nálunk többnyire csak szídni lehet a gyenge teljesítményű magyar álprofi focistákat!
  • Buddy
    #198
    ebben is lehet vmi......pl a fradiban szkukalek es leandro az abszolut nulla, a tobbiek magyar viszonylatban nem rosszak
  • Ramore
    #199

    Pontosan így látom én is, de én még hozzátenném Magyarország "legjobb" kapusát, Szűcsöt is. Szerintem kimondottan rossz kapus, a labdakezelése elsőosztályú! :) Persze nem csak a mostani bakija miatt gondolom így!
  • Botond #200
    eléggé hülyeségen vitáztok,cirill betű készlet nélkül ugyse tudjátok rendesen leírni a nevét lol...
  • Buddy
    #202
    mint ember, lehet, hogy nulla, de mint kapusnak jo reflexei vannak, parszor mar kivedte a kaput a goltol.....a kupadontoi baki....nos, mindenki eleteben elofordul ilyen hiba is /balrol jon a laszti es ballal akarja lekezelni..../
  • Buddy
    #203
    de hogy ezt a leandrot mi a faszert nem zavarja le a juniorba.....megvettuk kiss gyorgyot is, es NEM jatszatja !!!!!!
    Helyette szkukalek, akinek ertelmes beadasa, vagy labdakezelese mmeg nem volt.....ha meg nem o, akkor behozza kellert.....38 evesen.....igaz meg mindig jobb

    Ja....persze ha van csere....meccsenkent a 85. percig nem szokott lenni.....es mindenkinek megvan a csereparja /ezt le is adtak a fradi-ujsagban/ : tokoli-jovic, kapic-zovath, leandro-szili, szkukalek-keller....lipcseit az eletbe le nem meri cserelni
  • Ramore
    #204
    Ezzel az erővel minden kapusnak jók a reflexei, de Szűcs szerinted mivel jobb, mint bármelyik NB1-es kollegája?
  • Buddy
    #205
    tobb labdat kifog......vagy szerencseje van, vagy jobbak a reflexei, vagy jo elotte a vedelem....mittomen :)
  • Ramore
    #206
    Szerintem egy mezei kapus, semmi extra képességgel. Mondjuk, hogy jobb a védelem elötte! ;)
  • Buddy
    #207
    most olvastam el a holnapi osszeallitasunkat.....leandro, keller.......na errol ennyit.....kimegyek es megtepem garamit....
  • Ramore
    #208
    Nem azt mondtad, hogy csak a Puffin adhat erőt és mindent elbíró akaratot? :))
  • Buddy
    #209
    hat beszrok...hogy az ilyen leandro meg palya kozeleben van...ma egy kurva ertelemes passza nem volt !!!!....keller meg 60 perc utan futni nem tudott, a siofokiak siman lefutottak.....ez egy nagy nulla volt ma....leandro takarodj !!!!!

    es gondolod, hogy az ehetonek tunik? :)
  • Ramore
    #210
    A gólokban nem volt benne a "sztárkapus"?
  • Buddy
    #211
    nem.....szar volt az egesz csapat....a golokat a vedelem hozta ossze
  • Ramore
    #212
    de véded a kapust :)) Nem te vagy a Szűcs véletlenül? És nem te vagy Sam Stallion?
  • a.carkey
    #217
    Kicsit sajnáltam a Realt tegnap este, de max. csak azért, mert így olasz kupatalálkozóvá alakult a BL döntő. Ezért kár. A Juve újboli tündöklésének viszont nagyon örülök. Hiába no: Lippi, az Lippi. A BL-ben azonban jobb lenne, ha előbb-utóbb csak a tényleges bajnokok kapnának helyet, ismét lenne KEK és az UEFAba is több pénzt ölnének, szóval visszaállna a "régi rend". De ez csak álom, mert a pénz beszél ...
  • Buddy
    #218
    hat volt mar spanyol hazidonto is....:)
  • Buddy
    #219
    en is igy voltam, nem szeretem a realt, es orultem a juvenak
  • Buddy
    #220
    nem akarom vedeni, de ez nem az o golja volt.....egyebkent szolits a nevemen es megtudod, ki vagyok :)
  • Buddy
    #221
    hmm...latom nem igazan koveted a dolgokat :)...a bajnoksagot mindenkepp a fradi fogja nyerni, vmint a kispest nem fog kiesni....uzletileg mindenkepp tobbet er, ha a fradi lenne a bajnok....amennyiben az uccso forduloig nem dolne el a bajnoksag, akkor a debrecen tuti leadja a meccset a fradinak, hisz kulonben nem indulhatnanak az uefa-ban........sajnos azota lehet ezt latni, amiota az mtk-t megverte a fradi idegenben 1-0-ra

    ezert tudok megerteni egy-ket embert, akinek hanyhatneka van az egesztol
  • Buddy
    #222
    ja.....es bundagyanu a vidi-kispest meccsen - eljaras is indult /mar kezdodik a kispest benntartasa/.....olyan golokat szerzett a kispest, hogy majdnem lefordultam a szekrol....
  • Ramore
    #223
    A Vidi pedig tökéletes alany a bundára, nem ez az első esetük, nem olyan régen is szóba kerültek a tippmix ügy kapcsán, csak érdekes módon senki sem fordult a rendőrséghez kivizsgálásért. Milyen különös, nem?
  • Ramore
    #224
    Legjobb magyar kapus volna Szűcs? Akkor Király, Sáfár és Babos kutyaütők lennének? A kutyafáját! Én még a legjobb ötbe sem sorolnám. Az európai sztárcsapatok meg hülyék, hogy nem hívják, mert NEM hívják! Pedig itthonról szinte csak a Fradiból van esély kijutni, de őt mégsem vette észre semelyik sztárklubb sem. Te biztos tudod az okát. Leírnád?
  • Ramore
    #227
    Hány meccsen védett abban a szezonban, amikor bajnokságot nyert a Kaiser?

    A többi kapus nem játszott ebben a gázos bajnokságban? Szűcs válogatott közelben van? Talán akkor, ha nem engedik el a jobb kapusokat.
  • Buddy
    #228
    szucs, teny es valo a lauternben nagyon szar volt, sok labdat belepkezett......de kiraly sem jobb, mostanra akkora pofaja lett...minden bekapott gol utan szalad a birohoz, partjelzohoz es pofazik.........babos sem jobb, a valogatott meccseken lattuk mit produkal /az mtk-ban meg jo vedelem volt elotte/
  • Buddy
    #229
    na meglatjuk mit csinalunk ujpesten....en megyek :)

    de :
    leandro-szkukalek(keller)
    ez van beirva.......en komolyan mondom ez nem normalis ez a garami......csank mar reg bajnok lenne ezzel a kerettel
  • Ramore
    #230
    Szűcs most is szar kapus, Babos és Király sem klasszis európai sztárszintű kapus, ezt tudomásul kell venni, de Szűcsnél jobbak.
  • Buddy
    #231
    regebben nekem Udvaracz volt a kedvencem, csak szerencsetlen ugy eltunt, es most a fradiban sem jut sok szohoz
  • Ramore
    #232
    Olszoknak vannak a legjobb kapusaik szerintem a világon.
  • Buddy
    #233
    nemet kapusok sem rosszak.......az angolok viszont kutyautok
  • a.carkey
    #234
    Seaman H.I. visszavonul, pedig Ő az igazi "lepkekirály", nem Szűcs. Az Arsenal meg kárpótlásul megnyerte a FA kupát ... :)
  • Buddy
    #235
    nem is mondtam milyen volt a mai/tegnapi ute-ftc meccs.....na....ki volt a leggyengebb?....hat igen....leandro....egy kurva ertelmes passza nem volt, sajat lababan(!) esett el, siman eltakaritottak a labdatol, szerelni nem szerelt, csak nezett.......ot kovette szkukalek a tole megszokott lehetosegekkel
  • Buddy
    #236
    es ez a ven marha garami ezeket KEZDETI, hogy mi a faszt lat bennuk....bezzeg ott van kiss gyorgy, de ot meg egy percet nem lattam jatszani, ott van penksa, aki eleg gyors ahhoz, hogy megforgassa a vedelmet....vagy szili, sowunmi.....de nem.....ha nem is szkukalek, akkor jon keller.....38 evesen...
  • Ramore
    #237
    Magyar focistákból álló csapatból nem lehet felzárkózni az európai középcsapatok közé! Igazolni kell vagy kiöregedő klasszisokat, vagy afrikai 17 évés srácokat, akiket meg kell tanítani focizni, futással nem lesz gond. Akit nem tudnak lefutni a pályán, az már fél siker. Elég sok klubbnál ez a bevált módszer, nálunk meg néha vesznek 1-2 román pancsert és cserélgetjük a honi "tehetségeinket" klubbról klubbra.

    UI.: Ne dühöngj!
  • Buddy
    #238
    hat igen, Varganak is az a taktikaja, hogy alapbol lassu jatekosokkal nem kezd.....de hat hozzank ugye tenyleg romanoktol vagy a balkanrol erkeznek a "tehetsegek"....

    es ez jo hir?....a leheto legrosszabb
  • Lteebee
    #239
    Láttam én is a meccset és a véleményem a magyar fociról tovább tudott romlani.

    Tulajdonképp az utcai rendőri biztosításra is sajnálnám a pénzt, de ez a sok buzinyúl nagyobb kárt okozna a költségeknél.