33
Szal...
  • toMpEr
    #33
    Mert mit vartal egy psx-es jatektol? :)
  • I.C.ram
    #32
    Ehhh! Letöltöttem tegnap este, gondoltam végre valami jó kis RPG, erre egy szar PSX-es grafikájú C kategóriás manga szar. :((((
  • krisz073
    #31
    elég érdekes a játék igy a képek alapján.Na mindjárt én is kiprobálom.
  • toMpEr
    #30
    Ja, kibaszott jo!
  • shaba23 #29
    Hmm...
  • Tikal #28
    hát ez komoly játék
  • toMpEr
    #27










  • toMpEr
    #26
    hopp, ezt elkurtam,bocs, mindjart helyesbitek :)
  • toMpEr
    #25









  • Gábor
    #24
    Húúú de régen használtam icqt!:) Mindjárt beütöm a számodat, csak félő,hogy pillanatokon belül elalszom!:)
  • toMpEr
    #23
    ha kell, akkor keress meg irc-en /q tomper ,vagy icq-n: 27806145 es megbeszeljuk
    jatszottam egy kicsit, mindjart rakok be kepeket
  • Gábor
    #22
    Elmondanád,hogy honnan vetted le? Dcn nem találom egyenlőre!:(
  • toMpEr
    #21
    na hazaertem, a cucc is lejott...

    :D
  • magus
    #20
    nabasszameg

    amikor nincs idom akkor ilyen jo gamek jonnek ki. amikor meg van akkor meg aknakereso az egyetlen egy game amivel lehet jatszani
  • krisz073
    #19
    THX.
    Este én is elkezdem leszedni!!!
  • toMpEr
    #18
    nekem most jon le
  • toMpEr
    #17
    szerintem tuti angol, mert nem a japcsi piacra terveztek :)
  • krisz073
    #16
    Nem probálta ki még csenki?
    A szövegek most Angolul vannak vagy Japánul!!!Mert a képeken Japán felirat van.
  • toMpEr
    #15
    en nem banom,hogy nem a legujjabbat portoltak at, ez legalabb nem fog szaggatni a gepemen (remelem)
  • Neme.
    #14
    "azért ne essünk túlzásokba, nehogy egy FFX-nél jobb legyen"

    Egyrészt a BOF4 PSX-es (nem PS2-es), másrészt meg az FFX az utóbbi idők leggagyibb ilyen stílusú játéka. Hiába a jó grafika, az FFX nagyon messze van attól, hogy a BOF4 hangulatának egy picit is a közelébe érjen.
    Az, hogy megközelíti az FF VII-et, 100%.
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Csak azokat a vérbuzeráns karaktereket tudnám feledni a BoF5-ben ! A BoF3-4 jobban bejött nekem és a 4 az egyik legszebb és legkultúráltabb (kicsit retro) gamma, amit valaha láttam ! Profi kivitelezés. Japánban igen közkedvelt sorozat a BoF, még anno a PS1 előtti időkből is.
  • krisz073
    #12
    De azt is elárulhatná valaki,hogy a feliratok Angolul vannak e vagy a Janán nyelvet kell gyorstalpalon elsajátitani.
  • NormalisEmber
    #11
    Ha a IV nem is de a BF:Dragon Quarter(V.rész) már egy fokkal jobb mint a FFX.Olyan profin kivitelezett harcrenszer mint a BF5-ben nem talalhato meg mashol.(PS2-re nemreg jott ki)
    En a Capcom helyeben azt irtam volna at pc-re es nem a IV-et.
  • musha
    #10
    Nonono..azért ne essünk túlzásokba, nehogy egy FFX-nél jobb legyen (mellesleg szerintem ha a közelébe ér egy FF VII-nek, már akkor istencsászár).
  • Neme.
    #9
    Review-k itt:
    http://www.gamefaqs.com/console/psx/review/26687.html
  • Neme.
    #8
    Legjobb PSX-es game a Chrono Cross után. Imádom. Lenyűgöző játékmenet és harcrendszer, tuti hangulat, megtűzdelve poénokkal és fejtörőkkel. Könyörgöm, FF-ek sehol sincsenek ezekhez képest. Kötelező.
  • fucko
    #5
    Hogy vagytok kepesek ezzel jatszani ennyi jo game mellett?:)
  • Sephi
    #4
    Es ezek is japanul vannak :)

    Jah es aszem tisztal leirtam hogy FF stilus es RBRPG nemde?
  • toMpEr
    #3
    sajna csak ilyen szar minosegu kepeket talaltam:







    bocs, ha kicsit sok lett :)
    Engem erdekel a game, jonak tunik!
    Amugy ps1-re mar kintvan jonehany eve, pc-re most jelent meg.
  • Cat #2
    tegyük már vhogy kötelezővé ha uj játékrol nyitunk topicot leirjuk a játék stilusát (FPS, vagy stratégia) és 2-3 képet belinkelünk :)
    sztm nem nagy cucc, és sokaknak megjöhet (vagy elmehet) a kedve
  • Sephi
    #1
    Ehh kicsit hoppon maradtam oszinten. Nekem az elso 3 resz kotelezo volt akkoriban. A 4-est is aszem jacottam de nem emlekszek mar ra....
    Vagy ja most kezd bejonni ez az a resz amikor a masik pasival es lehet lenni nem?

    Jaj de jo jaj de jo majd vegig nyomom hihe!!

    Egyebkent aki nem tudna ez FF stilus RBRPG szal akinek teccik annak kotelezo!
    Egyebkent a tortenetek kozott semmi kapcsi nincs csak ket szereplo jelenik meg mindig. A kek haju hapek es Nina vagy Mina a szarnyas kicsaj :)