11
Múltkor az történt velem, hogy egy CD-t akartam másolni Nero 5-tel, de csak egy olvasó/író combóm van. Beraktam az anyagot, utána kért egy üres CD-t, beraktam, és rosszul írta meg. Ez többször is előf
  • Taranov
    #1
    Az alcím végén még ott van, hogy többször is előfordult. Ez lemaradt a végéről...

    -------------------------------------------------
    Múltkor az történt velem, hogy egy CD-t akartam másolni Nero 5-tel, de csak egy olvasó/író combóm van. Beraktam az anyagot, utána kért egy üres CD-t, beraktam, és rosszul írta meg. Ez többször is előfordult.
  • Taranov
    #2
    Mi lehet a hiba?
  • zakika
    #3
    biztos vedett a CD
    probald ki a Clone CDt
  • Taranov
    #4
    Köszi
  • lowskill
    #5
    Hy all!
    Fujitsu-Siemens Lifebook E7110-es laptopom van, és akövetkező meghajtó van benne:
    TOSHIBA DVD-ROM SD-R2412. Operációs rendszer Windows XP Professional SP2.
    Eddig a Nero 5-ös verzióját használtam (eredeti), most viszont áttértem a 6.6.0.13-as verzióra, mert olyan problémám adódott,hogy ha cd-t írok, végimegy az írási folyamat, feldobja az üzenetet a Nero,hogy cdírás kész, viszont a gép üresnek látja tovább is a cd-t. Kiveszem, újra beteszem a cd-t, és újra megírhatom, mert teljesen üres, íratlan lemeznek látja a gép. És eddig feltett két Nero ezt csinálja.
    Valakinek van ötlete,hogy miért csinálhatja ezt, ileltve hogyan lehet orvosolni a problémát?
    Elég idegesítő,hogy nem tudom használni a cdírót... :S
    Előre is köszi a segítséget.
    Üdv.: lowskill
  • csgj
    #6
    Nem tudok egy nyamvadt újraírható CD-re se újraírni vmit... Már megint! Múltkor egy másik verzió feltelepítésével működött, de most nem megy (Nero7)... Egyszerűen egymenetes cd-nek hiszi a CD-RW-t :O És nagyon idegesítő!
  • zserrbo
    #7
    Nekem is voltak már lemez írási gondjaim. Talán Próbáld meg az Ashampoo Burning Studio-t ha azzal megy akkor a Nero a hibás egyértelműen.
    HA több RW-re se enged akkor az már gyanús, de ha csak 1-2, talán még 3--nál is érdemes lenne full törlés után megnézni írja-e
  • csgj
    #8
    nem lehet törölni sem... Azt írja, hogy egyszer írható a cd...
  • csgj
    #9
    És az Ashampoo-val se megy! :O Pedig a firmware-em is új... akkor most mi van?
  • zserrbo
    #10
    ha tudod próbáld meg másik íróval letörölni lehetőleg másik gépen.
  • csgj
    #11
    De nincs másik gépem...