19
MAILBOX E-mail Help
  • Danecay
    #19
    UP!
  • Danecay
    #18
    Hú, már jó rég írtak ide, lassan egy éve és arra sem érkezett válasz. Nem túl bíztató.
    Az én esetemben az a baj, hogy a Mailbox-ról nem tudom lekérdezi, a leveleket levelező progi segítségével, persze természetesen a megfelelő POP 3 kiszolgáló beállítása mellett ami ebben az esetben mail.mailbox.hu Sokkal tovább csatlakozik a szerverhez, majd a hitelesítésnél, kiírja, hogy heyltelen felhasználói név vagy jelszó vagy esetleg, hogy nem tud a szerverjez csatlakozni. A felhasználói nevemmel és a jelszóval nincs kond, mert a webes felületen be tudok jelentkezni. Egyébként 2 másik mail fiókom is van beállítva és azok működnek, csak a mailbox szórakozik.
  • dashed_
    #17
    re.. megy nektek rendesen a mailbox??
    2-3 napja egy mailt nem kapok meg + kiprobaltam hogy mailboxos cimemrol kuldtem mailt masik mailboxos cimre es nem kapom meg a mailt..
  • Tomcat
    #16
    visszatérek vipmailhoz asszem. Írtam ma levelet nekik. Kérdeztem mi van netscape/mozilla esetével. Ugyanis nem működött minden ezekkel. Aszondják épp azon dolgoznak, hogy java alapokra tegyék át levélírást, oszt akkor nem lesz semmi gond. Cool.
  • Dynamic
    #15
    A mailbox egy nagy fos!!!!!!!!!!!!!
    Nehogy regisztrálja magát valaki!Én mindennap nézem, mert sokan oda küldik a levelet a munkahelyemről, de kb. átlagosan minden 2-3 nap(!) szarakodik.
    Most is próbáltam nézni egy negyed órája és a levél részben "The page cannot be displayed" üzenet jön fel állandóan.
    Vagy van úgy, hogy nagy nehezen feljön a postaláda rész, de ki van nullázva meg ilyenek.
    Ez így megy a mailboxnál majdnem egy éve.
    Nekem a freemail ehhez képest egy álom.Az havonta egyszer-kétszer szarakodik, de max. félórára.
  • Tomcat
    #14
    Jó, lehet. Koradálután már megy.

    jaja. mekkora reklám lehet nekik az a tény, hogy uw-t több mint fél éve nem teszik helyre... :) bár most talán. Amúgy ez most hogy jött ide te dikk? :)
  • dikki*yysw
    #13
    a demostudio.hu csinálja a myhostingot, ami az uw-t :))
    egyébként azért éred el a mailboxot, mert napközben nem próbálod. akkor lehetetlen.
  • Tomcat
    #12
    mailbox - vipmail -primposta lényegében mind1 melyik. freemail nem az igazi...

    amúgymeg van mail forward. épp mikor melyik tetszik azt használod, többit meg beállítod átirányításra :D
  • PResident Evil
    #11
    na fasza...
    most döntsd el milyet regisztrálj, itt a mailboxt fikázzák, ott a freemail-t.
    most akkor mivan ??? nekem már 3 emílem van: 2 freemail és 1 mailbox. nekem egyikse baszaxik de a parából csináltam másikat...
    szal kinek-mi...
  • Tomcat
    #10
    tisztára mint uw... :)

    Amúgy lehet nekem van csak qrva mákom állandóan, de megy mailbox egész tisztességesen esetek többségében.

    azért BEHUN -nak vipmailes emailcíme van... :)

  • dikki*yysw
    #9
    az..
    mikor ezt megmondtam nekik, jött a szöveg hogy már tesztelik az új hw-t.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    vagy legalább a mailbox.hu -ról jövőket!
  • Tomcat
    #6
    IE5 alatt: eszközök -> internet beállítások -> biztonság fül -> egyéni szint. IE6 -ban van külön cookie fül asszem, most nincs fennt, hogy megnézzem

    mozilla/netscape: szerkesztés -> beállítások -> adatvédelem és biztonság -> sütik

    Állítsd be, hogy fogadjon minden cookiet...
  • Bandy20
    #5
    Nincs tűzfalam! Egyébként hol tudom ezeket megnézni? Írd már le a lépéseket részletesen!

    Előre is köszi
  • Bandy20
    #3
    Valószínű a cookikkal van a gond! De mit és hol kéne átállítanom?

    Előre is köszi: Bandy
  • Bandy20
    #1
    Hi!

    Kb már vagy 2 hete nem tudok belépni a mailbox-os email címemre, mert ezt írja ki: A rendszer automatikusan kiléptette! Új bejelentkezés szükséges.

    Csak az én gépemről nem tudok belépni, mindegyik más gépről sikerül! Ma telepítettem újra a windows-t, de így se megy!

    Mit tegyek? Mi lehet a hiba?

    Előre is köszi: Bandy