21
Nekem már egy jó ideje nem jön be a Tar.Hu és az ott regisztrált tárhelyek sem, valamint az ide Kep.Tar.Hu-rol belinkelt kepek sem. Valamint nem jön be a Prímposta, és most újabban a Google sem :(
  • hungaryws
    #21
    nem tudjátok mi lett az okhost.eu-val?
  • Tikal #20
    777sms.hu
    miét nem jön be??
    nektek megy?
  • see.aakogh
    #19
    De nekem az a poén hogy sokáig a prímpóstát használtam, mert tök jónak tartottam. Erre egyik napról a másikra NEM JÖN BE, és a mai napig sem tölti be :(

    Szoval szerintetek egy Iexplorer reinstall segíthet? Vagy az egész Windows rakjam újra? ...
  • BADE
    #18
    Mi nálunk is megvan osztva és nálam se jönnek be!
    Úgy látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
  • see.aakogh
    #17
    2 gép van itthon, a netem meg van osztva. Az enyémről (errol amirol most is vagyok) jópár oldal nem jön be, a másikrol minden oldal jó.
  • Hunnenkoenig
    #16
    marmint a helyseg, ahol laksz :-)
  • Hunnenkoenig
    #15
    Lehet, a tar.hu szerkesztöinek iskolai vegzettsege szerint az mar külföld! :-)))
  • see.aakogh
    #14
    Én magyarországról vagyok!
  • Hunnenkoenig
    #13
    Ha külföldröl szörfölsz, akkor ne csodalkozz! Az extra.hu, tar.hu es hasonlo köcsög szolgaltatok ugy döntöttek, hogy a külföldi ne nezzen mar magyar oldalakat es ezert elzarta a nemzetközi savszelesseget!

    Nekem se jönnek be az oldalak, linkelt kepek etc.
  • BADE
    #12
    És néha a képek sem jönnek be!
  • BADE
    #11
    Nálam nem jön be a google és az origo sem.Most vettünk Routert és azóta van ez így.Nem tudtok rá valamilyen megoldást?Valamilyen beállítási probléma?
  • CSOCSO
    #10
    az senkinek....
  • see.aakogh
    #9
    Szoval rakjam ujra az Iexplorerem? Mert a verzioszám nem lehet gond, hiszen 6.0-ás van. Vagy már van ujabb is?
  • Tikal #8
    nekem tegnap nem jött be a supergamez vagy 4órán keresztül :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    hehe nekem csak a messenger fagyizik be mostanság
  • TomBond
    #5
    az én Explorerem meg csak úgy le szokott fagyni!

    Minden műxik a vindózban de az Explorer nem
  • a.carkey
    #4
    Ha a Goggle-t "Explorerrel nyomod", frissítsd az expolrert! Tegnap tettem fel az XP-t és ue volt a problémám. Sok hun oldal nem jött be, pl. a SG sem. Nem töltögettem új verziókra vadászva, hanem az NHL 2003 CD-n lévő Explorert feltettem és semmi gond azóta ... :)
    (Ez is egy megoldás ...).
  • CSOCSO
    #3
    talán norton firewallod van?
  • see.aakogh
    #2
    Na tud valaki segíteni? Mi lehet a gond?
  • see.aakogh
    #1
    Nekem már egy jó ideje nem jön be a Tar.Hu és az ott regisztrált tárhelyek sem, valamint az ide Kep.Tar.Hu-rol belinkelt kepek sem. Valamint nem jön be a Prímposta, és most újabban a Google sem :(

    Valaki segítsen, hogy mi lehet a baj! Mert eléggé idegesít már.